Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 11 » Наш земляк визнаний кращим дитячим тренером Львова
10.01.2017 (23:36)  

   Наш земляк визнаний кращим дитячим тренером Львова
Нещодавно у сесійній залі Львівської міської ради відбулося вручення нагород кращим спортивним тренерам м. Львова за результатами програми “Дитячий тренер” у 2016 році.

Для визначення переможців цієї програми працювала спеціальна комісія, до складу якої входили представники Львівської міської ради, депутати, представники спортивного середовища та журналісти.

У процесі відбору конкурсна комісія керувалася такими критеріями, як вища профільна освіта тренера за спеціалізацією фізична культура і спорт, наявність рекомендації профільної федерації, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемога вихованців тренера у змаганнях різного рівня.

“Дитячий тренер” - це програма, яка мотивує молодих випускників вищих навчальних закладів спортивного спрямування йти працювати за фахом з молоддю віком до 18 років.

Приємно, що серед переможців цієї програми - секція з волейболу - є наш земляк, уродженець Турківщини Іван Височанський.

Зазначимо, що Іван Валерійович народився у селі Верхнє Висоцьке, навчався у місцевій загальноосвітній школі. Згодом здобув вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури.

Іван Височанський також займається активною громадською діяльністю – він є учасником Товариства “Турківщина” у місті Львові.

Друзі, рідні, знайомі щиро радіють успіхам свого земляка та бажають йому досягнення нових вершин у новому - 2017 році.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 563 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.