П'ятниця, 19.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Січень » 12 » ВОНА ПРИНЕСЛА ЛЬВІВЩИНІ ПЕРЕМОГУ
12.01.2017 (01:29)

   ВОНА ПРИНЕСЛА ЛЬВІВЩИНІ ПЕРЕМОГУ
Знай наших !

Рівно 21 рік тому, на 1 січня, Господь подарував Ганні і Любомиру Ільницьким із мальовничого с. Зубриця донечку Іринку. Кмітливою, працьовитою, розумною, гарною і доброю виростала дівчинка - на радість батькам і на славу односельцям. Успішно навчалася у Зубрицькій початковій школі, була відмінницею Бориславської санаторної школи-інтернату. Згодом Ірина Ільницька стала студенткою навчально - наукового Інституту права та психології Львівського національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність -юрист) та Академії Сухопутних військ - військовий психолог. І тут також стала приносити славу вузу.

Староста групи університету, відмінниця навчання, вона має багато наукових робіт з цивільного, конституційного, міжнародного та європейського права. За матеріали, які Ірина підготувала до науково-практичної конференції на тему «Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід», нагороджена грамотою. Її нашій землячці вручив тодішній суддя Конституційного Суду України Петро Стецюк.

Наприкінці минулого року (78 грудня) Ірину Ільницьку делегували на Міжнародний правничий конкурс ім. В. Корецького в м. Київ, у складі команди університету з трьох осіб. У конкурсі зі знань європейського права брали участь студенти провідних юридичних вузів України. Команда університету «Львівська політехніка» зайняла почесне друге місце, поступившись лише киянам, третього місця удостоїлися хмельничани. Позаду залишились такі відомі правничі вузи як Харківська та Одеська юридичні академії, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, Львівський Національний університет ім. І. Франка та інші. Інституту вручили почесний диплом за друге місце, а Ірина Ільницька нагороджена грамотою. Їй запропонували стажування, а згодом і роботу у Міністерстві юстиції України.

- За високі успіхи у навчанні я сьогодні завдячую прекрасній людині, вмілому педагогу, своїй першій вчительці із Зубрицької початкової школи Софії Михайлівні Кудрич, класному керівникові санаторної школи міста Борислав Тетяні Миколаївні Ожубко, вчителю історії Наталії Петрівні Футрик, а також моїм любим і чуйним батькам, - каже Ірина. - Щастя та здоров’я Вам, мої дорогі!

До слова, Ірина ще й надзвичайно обдарована і талановита дівчина. Вона - активна учасниця художньої самодіяльності народних домів с. Зубриця та с. Головське, де батьки працюють завідувачами цих культурних осередків.

Ольга ТАРАСЕНКО.

Газета "Бойківщина" №1,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 549 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.