Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 13 » "Розвиток громади" - проєвропейська громадська організація
13.01.2017 (19:13)  

   "Розвиток громади" - проєвропейська громадська організація
Громадська організація «Розвиток громади» - це команда високих професіоналів, які стоять на сторожі інтересів громадськості та активно сприяють побудові правової європейської держави з демократичними та християнськими цінностями.

Серед активних членів, яких налічується понад 100 осіб, є успішні юристи, адвокати, спортсмени, програмісти, митці… Усі вони об’єдналися навколо ідеї створення і побудови потужного громадянського суспільства в Україні.

А це означає, що коло їхніх інтересів поширюється не лише на життєдайну, освічену громаду, а передусім на чинну владу, яка має бути контрольованою і підзвітною тій же громаді, взаємодіяти з останньою.

Усі намагання і відстоювання, переконування і вимоги ГО «Розвиток громади» провадить лише і виключно у межах правового поля, демонструючи приклад нової, проєвропейської і демократичної сили в Україні.

Організація не є самотньою на обраному нелегкому шляху перетворень, до її однодумців та ідейних соратників належать Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля, Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, ЛОГО спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина», ГО «Афганська сотня» та ін.

До складу ГО «Розвиток громади» входять ще дві однойменні організації, а саме: благодійний фонд «Розвиток громади», який, зокрема, підтримує діяльність організації фінансово, та громадське формування «Розвиток громади», яке у співпраці з МВС м. Львова патрулює вулиці нашого міста. А також спортивний клуб «Легіон Львів», де мають можливість займатися боротьбою, йогою та іншими видами спорту найбільш вразливі верстви населення, серед яких і діти-сироти.

Громадська організація була створена у 2008 році та події 2014 року на Майдані стали каталізатором її стрімкого розвитку і включення в революційні процеси, що в одну мить об’єднало різних за соціальним статусом та однакових у спільних прагненнях та ідеалах людей.

Відтоді процес відстоювання прав та інтересів простих українців став основною засадою діяльності «Розвитку громади».

Незаконні забудови, права сімей загиблих та воїнів АТО, допомога неповносправним та самотнім пенсіонерам, благодійна діяльність, дозвілля та розвиток дітей соціальних верств населення – ось лише невеликий перелік із того, чим живе громадська організація сьогодні.

За останній рік у ГО «Розвиток громади» було зареєстровано понад 400 звернень громадян з питань різного профілю і їх переважна більшість була задоволена відповідно до запиту.

Відомо, що творити добре легше разом, і тому до діяльності «Розвитку громади» із задоволенням долучаються й інші, усі ідуть назустріч у співпраці.

Неповний перелік інших організацій та приватних осіб, які відкрито підтримують ГО «Розвиток громади» у міру своїх можливостей, тобто не тільки матеріально, що підтверджується документально у кожному окремому випадку, поділяючи інтереси, цінності та методи і способи втілення задуманого організації.

Розвиток громади

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 401 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.