П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Січень » 16 » Мирослава ПАВЛИК: «Я поважаю виборців, живу їхніми проблемами...»
16.01.2017 (09:13)

   Мирослава ПАВЛИК: «Я поважаю виборців, живу їхніми проблемами...»

За результатами останніх виборів до місцевих рад, які відбулися 25 жовтня 2015 року, до Турківської районної ради обрано шість депутатів від партії «ВО «Батьківщина».

Довіру нашій партії виявили також депутати районної ради нового скликання, обравши головою депутата від ВО «Батьківщина» Володимира Лозюка (32 голоси «за» із 34 обраних депутатів).

Володимир Лозюк й раніше працював головою районної ради, зокрема в минулому скликанні (після виходу на пенсію Василя Дребота).

Очоливши районну раду, Володимир Омелянович зумів згуртувати депутатів від різних партій на ефективну роботу ради, вирішення економічних, бюджетних та інших життєво важливих проблем жителів Турківщини.

У звітному періоді депутати фракції «ВО «Батьківщина» брали активну участь у засіданнях президії, постійних комісій, в тому числі спільних та виїзних, пленарних сесіях ради. На спільних засіданнях попередньо обговорювали питання, які виносилися на розгляд ради, що сприяло злагодженому голосуванню всіх депутатів фракцій.

Депутатська фракція «Батьківщина» була ініціатором звернень щодо позиції ради до Уряду та Президента, Верховної Ради України по тарифній політиці на енергетичному ринку, індексації заробітних плат, стипендій, пенсій; до Львівської обласної ради, облдержадміністрації з приводу вирішення важливих питань життєдіяльності району.

Голова районної ради Володимир Лозюк був серед ініціаторів створення «Карпатського форуму».

Спільно з головами обласних рад Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської областей зустрічався з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм і заступником Міністра комунального господарства В’ячеславом Негодою стосовно розвитку гірських територій.

Також Володимир Омелянович брав участь у розробці трьох мікропроектів «Україна-Білорусь-Польща»: придбання автомобіля для Турківського РС ГУ ДСНС України (пожежна) і двох проектах по ремонту автодоріг.

Депутати фракції не обмежуються формальним виконанням своїх обов’язків. При потребі, спільні засідання окремих комісій проводяться 2, і навіть 3 рази (наприклад з питань бюджету). Беруть участь у позачергових сесіях (освоєння коштів на реконструкцію Лосинецької школи, виділення коштів на придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО (Кльоба, Мотичака) і т.д.

Депутати беруть участь у різних заходах, що проходять в районі. Кожен депутат фракції працює на закріпленому виборчому окрузі. Але не обмежується цим. До нас звертаються виборці з будь-якого населеного пункту з різних питань, починаючи від виділення матеріальної допомоги, забезпечення дровами, діловою деревиною , до працевлаштування, політичного становища в Україні, транспортного сполучення, ремонту кладок, доріг, і т.д. Значну кількість жителів району приймає на робочому місці голова районної ради Володимир Лозюк, до нього звертаються і під час зустрічей в м.Турка, Бориня, селах району.

Свій прийом із виборцями проводять згідно графіка депутати у громадській приймальні партії «ВО «Батьківщина» по вул. Площа Ринок, 17.

З головою райради депутати фракції в більшості випадків позитивно вирішують проблеми громадян, або тактовно проводять роз’яснення.

У 2016 році Володимир Лозюк, спільно з депутатським корпусом, і зокрема фракцією «ВО «Батьківщина», співпрацював із фракцією у Львівській обласній раді, яку очолює Юрій Гудима, депутатом від Турківщини Ігорем Комарницьким. Завдяки цьому, у 2016 році тридцять три мікропроекти стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Співпрацюючи в даному напрямку з головами місцевих рад, керівниками установ освіти, медицини, культури, успішно було завершено капітальний і поточний ремонти в медичних амбулаторіях, ФАПах, школах, народних домах.

Депутати фракції споряджали посилки для учасників АТО, подарунки учням шкіл до Святого Миколая, фінансово допомагають церковним громадам . А голова райради Володимир Лозюк особисто возив на передову у Луганську область зібрані жителями Турківщини для учасників АТО одяг, продукти харчування, кошти, іграшки для дітей.

Депутатська фракція, спільно з головою ради, співпрацює із «Західним реабілітаційним центром» (Валерієм Сушкевичем) в питанні оздоровлення і реабілітації учасників АТО.

За сприяння голови райради Володимира Лозюка, виготовлено відеорекламний ролик про Турківщину, з метою залучення іноземних інвесторів, розвитку туризму. У 2016 році виділено найбільшу кількість коштів на ремонт комунальних доріг (520 тисяч гривень).

Депутат Володимир Копитчак живе проблемами жителів с.Верхній і Нижній Турів. Це допомога школі, церковній громаді. За власний кошт придбано і подаровано форму місцевій футбольній команді.

Депутат Роман Богайчик, член комісії з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, працюючи лісничим в «Галсільлісі», щоденно зустрічається з виборцями. До нього звертаються не тільки жителі с.Бітля, але й Карпатського, Либохори.

Не залишає без уваги Роман Богайчик школи сіл Бітля і Сигловате, яким спонсорував власні кошти на заміну вікон, так і ремонтом кладок. У полі зору депутата - забезпечення дровами соціально не захищених осіб, вихід на генерального директора «Галсільлісу» з метою забезпечення в законному порядку діловою деревиною громадян, які погоріли, і т.д.

Вперше обраний депутатом районної ради, Богдан Манюх, лікар - член комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення, з ентузіазмом вникає у життя виборців. Відстоює на сесіях інтереси Турківської КЦРЛ. Поважають його як лікаря-хірурга, пацієнти відмічають його культуру, професійність, уважне відношення.

Надія Яворська, вдруге обрана депутатом районної ради, працює керівником відділу по зарплаті районного відділу освіти. Депутати довірили їй посаду заступника голови комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально - економічного розвитку району.

Надія Миронівна живе проблемами виборців на окрузі і в районі. Про це свідчить її позиція в збереженні посад прибиральниць у школах району, ініціатива звернення щодо коштів для реконструкції Лосинецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Вона брала активну участь й у виділенні коштів і ремонті дороги в с.Лосинець. Характерно, що спільно з жителями села своїми силами провели ремонт дороги (транспорт, кошти, пальне і т.д.).

Я, Мирослава Павлик, втретє обрана депутатом Турківської районної ради з 2006 року, за що я щиро вдячна виборцям району.

Очолюю фракцію «ВО «Батьківщина» , голова комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення. Приймаю громадян в громадській приймальні «Батьківщини» виборчому окрузі на робочому місці, адже працюю директором Турківського районного центру зайнятості.

Що таке бути депутатом, я зрозуміла, коли була обрана вперше.

Це означає, що до тебе зі своїми проблемами можуть звернутися як особисто, так і телефоном, не лише в районній раді, приймальні,в кабінеті,а й просто на вулиці, ввечері чи вранці, зайти до житлового будинку, і навіть коли перебуваємо в лікарні.

Я поважаю виборців, живу їхніми проблемами, адже виросла в робітничій сім’ї .

Спільно з членами комісії, яку я очолюю, вирішуємо найважливіші питання, що стосуються освіти, медицини, культури та соціального захисту населення Турківщини. Проводимо неодноразові виїзні засідання, зокрема в с. Лімна, в Турківську КЦРЛ.

Депутатська фракція «ВО «Батьківщина» хоче бачити Турківщину культурним центром Бойківщини, насамперед - оздоровчим туристичним куточком Карпат, з розвиненою інфраструктурою, хорошими дорогами, вуличним освітленням і т.д., і водночас не шкідливим для довкілля виробництвом для малого і середнього бізнесу, і забезпечення навчання, працевлаштування його мешканців, збереження району як адміністративної одиниці. Адже Турківщина -це не тільки її природні багатства, з гірським чистим кліматом, повітрям, а насамперед люди - мої дорогі виборці, яких я шаную і поважаю.

Для мене, як і для всіх небайдужих українців, дуже болючим є те, що на Сході іде війна. Тому не залишаймося осторонь допомоги учасникам АТО, як у працевлаштуванні, так і в спорядженні посилок з теплим одягом , харчами і т.д.

Вітаю жителів Турківщини із Різдвом Христовим. Міцного здоров’я, добра, миру , достатку, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Мирослава ПАВЛИК, керівник депутатської фракції «ВО «Батьківщина» у Турківській районній раді.

Газета "Бойківщина" №1,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 411 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.