Неділя, 25.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 17 » У 2017 році основною народною емоцією буде злість, - Остап Дроздов
17.01.2017 (10:50)  

   У 2017 році основною народною емоцією буде злість, - Остап Дроздов
...У 2017 році люди виразно зловлять себе на думці, що це тупик. Україна зразка 1991-2016 повністю себе вичерпала. Система не може і не хоче саму себе зламати, а народ не здатен, не хоче і не може перезаснувати державу.

Влада цього ніколи не забезпечить, тому що тільки ідіот демонтує самого себе. А народ – тим більше, тому що 2017 рік буде роком фізіологічного виживання, роком Африки в центрі Європи.

...У 2017 році на авансцену історії вийде та сама людина, яка рівно 100 років тому, у 1917, намутила таких ділов, що деякі суспільства ще й досі відхаркують. На авангард вийде знедолений, збіднілий, обкрадений, справедливо обурений, ображений люмпен, а люмпен аристократичним не буває.

Основною народною емоцією буде злість. На всіх завгодно, крім себе самих, білих і пухнастих однотурових однорогів.

2017 рік буде розплатою за електоральне каліцтво великочисельного війська самодурів із правом голосу - людей, які своїми голосуваннями останнє десятиліття тільки те й робили, що зміцнювали олігархат.

...У 2017 році нам запропонують списаний матеріал. Нових політиків апріорі не може бути в країні, де є 5-відсотковий прохідний бар’єр і вибори через телевізор і білборди. Виборець сидітиме, як олух, біля екранів і вишукуватиме найкращих популістів.

2017 рік буде апофеозом популізму. На всю країну не знайдеться жодного адеквата, який прямим текстом повідомить країні звістку про її цивілізаційний крах, а значить, людей поведуть на нове коло підігрітих ілюзій про те, що в нас найкраща армія, найкращі дівчата, найкращі народні пісні, найкращі грунти і навіть бур’яни найкращі в світі.

Популізм сягне таких розмірів, що люди залюбки проголосують за будь-якого вискочку, який за гроші олігархів пообіцяє перестріляти всіх олігархів.

...У 2017 році відбудеться внутрішній водорозділ суспільства на два табори: ті, хто все розуміють, і ті, хто далі буде куплятися на формальну наявність синьо-жовтих кольорів.

Ті перші усвідомлять доконечну необхідність створювати альтернативну Україну з мінімальною кількістю точок дотику з Україною реальною. Ті другі будуть далі вигукувати хороші гасла і воювати чужими життями.

Ті перші стануть на шлях сепарації від власної держави, розуміючи, що вона стала спільним для всіх ворогом і рекетиром. Ті другі будуть навпаки – латану свитину знімати заради державного пуза, на яке вже ніщо не може налізти.

Ті перші відчують спокусу піти у внутрішню еміґрацію, внутрішній екзиль. Ті другі захочуть узяти участь у загальнонаціональному конкурсі на кращу поразку.

Ті перші усе прекрасно розумітимуть. Ті другі ненавидитимуть тих перших саме за це – за ясний, тверезий, непригладжений погляд.

Я більше не даватиму нових прогнозів до тих пір, доки ті перші нарешті не врятують мою країну.

Остап Дроздов

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 487 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (18.01.2017 17:44)
Американський письменник, Стівен Кінг, сказав: «Злість – це найбезкорисніша з емоцій, яка руйнує мозок і шкодить серцю». А Німецький письменник, Ліон Фейхтвангер, зазначив, що злість – це короткочасне божевілля. Висловлюючись мовою християнського аскетизму, можна впевнено сказати, що злість – це звичайне біснування, одержимість злим духом. Не даремно китайський філософ, Лао Цзи, котрий жив ще до християнської ери, сказав: «Вас злить той, хто вами керує». Просто і ясно. Злість – це стан, в якому плоть працює швидше за розум, доступ до якого затьмарює диявол. Паразитує злість на заздрості. Одного філософа запитали: «Чому заздрісні люди завжди страшенно злі»? Він відповів: «Тому що їх поїдом їсть не тільки власна заздрість і злість, а й добрі поступки інших».

«Побачила Заздрість, що сусід багатше живе й так цим перейнялась, що й не помітила, як перетворилася в Злість. Злилася Злість день і ніч, не знаходячи собі спокою, поки не перетворилася в Помсту. Запалало у Помсти все нутро, і одна іскринка впала на дім сусіда. Загорівся будинок яскравим полум’ям. Збіглися люди й почали гасити. Загасили і Помсту, і Злість, а Заздрість відразу перетворилася на Співчуття. І стало їй та к легко на душі, і навіть трішечки жаль свого сусіда».

Добре кажуть в народі: «Злий сам себе раз у рік любить». А ще: «Зло тихо лежати не може».

За словами «пророка» О.Дроздова, 2017 рік буде роком загальнодержавного божевілля. Хоча, якщо уважніше придивитися, ми віками живемо в «богохранимій» божевільні.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.