Неділя, 25.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 18 » Чи зійде на Садового благодать Божа?
18.01.2017 (22:49)  

   Чи зійде на Садового благодать Божа?
Важка доля депутата. Навіть, якщо ти не народний, а лише міський. Журналістам не легше. Пишу ці рядки, відірвавшись від столу, пізно ввечері 18 січня. Бо така в мене робота. Коли всі чесні християни вечеряють, колядують-щедрують і розмислюють про суєтність життя і пошук Благодаті, саме вона (Благодать сиріч) зійшла на львівського мера Андрія Івановича Садового.

Чого я спершу згадав про депутатів. Бо вони, які не які, але теж люд Божий. Тож, мабуть, як і всі вечеряли, колядували-щедрували і розмислювали у родинному колі про суєтність буття. І про благодать, звісно. Аж тут вона сама їм і являється і вістку несе. Трьох царів у цьому сенсі замінив Секретаріат Львівської міської ради, який повідомив, що вранці 19-го, на саме Водохреща, Андрій Іванович скликає термінову сесію з проблеми львівського сміття.

З одного боку – похвально. Мер думає про місто і в бідні, і в свята. З іншого – якось хитренько виглядає. Оце ж не робити десять років нічого, коли сталася біда, всіляко уникати сесій міськради, аби на саму йорданську вечерю тебе осінило: негайно треба зібрати народ і порадитися. Але ми – народ грішний. Чи нам судити Благодать Божу й апелювати, коли й на кого їй зійти…

А диявол, який, як відомо, не дрімає, і за визначенням Андруховича – живе в сирі, а за думкою вже спочилих класиків – у деталях, усе нашіптує лихе про міського голову. Як же ж то так? Андрій Іванович, повечеряли, з'їли кутю, оселедчик і вареники, запили борщиком з вушками й узваром і раптом їх опромінило негайно сесію скликати.

Історія, звісно, знає, навіть грішників над грішниками, котрі наверталися угледівши на власні якесь чудо. Яке чудо могло угледітися у передйорданський вечір Андрію Івановичу? Тому й диявол нашіптує: а не було чуда. Просто хитрющий мер вирішив зіграти вар’ята.

Повідомляючи про сесію з надважливого питання за якихось ТРИНАДЦЯТЬ (до речі!) годин до її початку та ще й у вечір, коли всі християни, як було сказано вище, колядують-щедрують, чи не думав пан голова, що хтось повідомлення не прочитає, когось у місті немає – на відпочинку завис чи у батьків поїхав. Може, хтось, згідно з традиціями, від святкового столу просто не відривається?

Тобто якщо на ранок не буде кворуму, що цілком можливо – можна ох як заверещати: дивіться, браття і сестри, для мене і свята нема – так за місто дбаю, а оте кляте «депутатьйо» позаливало собі писки, пороз’їхалося по курортах і святкує, поки у Львові срач зі сміттям робиться.

Я розумію, що наші депутати не далеко від нашого мера втікли. Але мене не це зараз цікавить. Мене цікавить інше. Коли сталася біда на Грибовицькому сміттєзвалищі і загинули люди, на сесію, в авральному порядку скликану депутатами Садовий не прийшов. Бо в цей час сей вельми побожний чоловік мав бесіду з отцями. І що йому заперечиш? Побожного чоловіка гріх від духовного розважання відривати. Тому дозволю собі поцікавитися, чи тепер узяв раб Божий Андрій дозвіл отців працювати у день святковий і ще й піддавати гріху депутатські душі?

Роман Онишкевич

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 401 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.