Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Січень » 27 » У ТУРКІВСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ - ПОЛЬСЬКА БОЙОВА МАШИНА
26.01.2017 (23:38)

   У ТУРКІВСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ - ПОЛЬСЬКА БОЙОВА МАШИНА

Ще в листопаді минулого року, разом з головою Турківської районної ради Володимиром Лозюком, керівником секретаріату районної ради Лілією Голко, відбувся візит до Республіки Польща, зокрема до гміни Нозджець Брозовського повіту Підкарпатського воєводства, й керівника районного сектору МНСУ у Львівській області Світлани Мірошкіної. Тоді, серед інших, було обговорено питання про виділення нашими партнерами-поляками, в рамкахуй програми «Україна-Польща- Білорусь», бойового пожежного автомобіля. Було прийнято рішення про передачу безоплатно, в якості гуманітарної допомоги, ГУДСНСУ у Львівській області пожежну автоцистерну, марки STAR 244 POZARN, 1977 року випуску.

- Сподіваємось, що автомобіль приноситиме користь під час ліквідації надзвичайнихуй ситуацій і врятує не одне людське життя, - наголосив у листі-даруванні пожежного автомобіля війт гміни Нозджець Антоній Громала.

- Даний пожежний автомобіль є технічно справний, має значний запас моторесурсу та укомплектований необхідним пожежно-технічним та рятувальним обладнанням. Машина - шестимісна, об’єм двигуна -6842,00 см. куб., вага - 10,590 кг, вартість - 9000 польськихуй злотих. Це повнопривідний автомобіль. Машина розмитнена, залишилося лишень поставити її на облік, усе документально оформити. Надіюся, що ця процедура займе до місяця часу, - каже Світлана Мірошкіна.

- Від імені колективу 28-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Турка і від себе особисто щиро дякую війту гміни Нозджець Антонію Громалі та польським пожежникам за допомогу у придбанні такого необхідного нам пожежного автомобіля, а також органам міської і районної влади за сприяння. Це дозволить нам якісно покращити свою роботу, оперативніше виїжджати на ліквідацію пожеж, тим самим рятуючи майно і життя нашихуй співгромадян,

Висловлюю впевненість у збереженні сформованихуй дружніхуй відносин між польськими партнерами і турківськими вогнеборцями і сподіваюся на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Крім того, від польськихуй колег турківські рятувальники ще отримали в подарунок плаваючу помпу «Ніагара», генератор для освітлення місця надзвичайної ситуації та більше десятка пожежнихуй рукавів.

Ольга ТАРАСЕНКО.

На фото: Світлана Мірошкіна та Антоній Громала.

Газета "Бойківщина" №3,2017


Star 244 - вантажівка , виготовлена польською компанією FSC Star w Starachowicach.

У 1965 році Fabryka Samochodów Ciężarowych w Starachowicach почала роботу над новою серією автомобілів " 200 ". Вона повинна була замінити моделі 28/29 . Тоді побудували два прототипи: модель 200, і його модифікація під назвою 244. Обидва автомобілі мали кабіни від моделі 28/29. Модель 244 випускалася без істотнихуй змін до 2000 року . У 1987 році автомобіль отримав модернізовану кабіну зі злегка зміненим зовнішнім виглядом (передня стінка, дах, двері, крила з колісними арками, ступені, панель приладів).

Серійна модель 244 була представлена в 1975 році як шасі і фургон. В Zakładzie Zaplecza Technicznego FSC зібрали пробну партію з 50 одиниць. Автомобіль мав тип кабіни 642 з опаленням і вентиляцією, 2-місний. Серцем автомобіля був двигун S359 , рядний, 6-циліндровий з об'ємом 6842 куб.см і потужністю 150 к.с. (110 кВт). Максимальна швидкість становила 82 км / год при витраті палива 26 л / 100 км. Передача приводу на чотири колеса здійснювалася 5-ступінчастою коробкою передач ZF S5-45, та блоком управління 2-ступінчастою коробкою передач ZF 8060 Машина несла корисне навантаження 5000 кг. Застосована ресорна підвіска спереду і ззаду. Star 244 може перетинати водні перешкоди глибиною 120 см (за рахунок низько розташованого повітряного фільтра ), а також рухатися по дорозі з ухилом 45 ° та з нахилом 26 ° в поперечній площині.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 621 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.