Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 27 » Роман Богайчик: "В центрі моєї уваги є і буде проста людина"
27.01.2017 (22:36)  

   Роман Богайчик: "В центрі моєї уваги є і буде проста людина"
За результатами останніх виборів до місцевих рад, які відбулися 25 жовтня 2015 року, мене обрано депутатом до Турківської районної ради від партії «ВО «Батьківщина». За мене віддали свої голоси 53% виборців сіл Бітля та Сигловате. Я вдруге обраний депутатом Турківської районної ради, за що щиро вдячний моїм виборцям.

Як депутат Турківської районної ради, беру активну участь в роботі сесій районної ради. Працюю над вирішенням актуальних питань життєдіяльності Турківського району.

До мене звертаються виборці з різних питань, починаючи від виділення матеріальної допомоги, забезпечення дровами, діловою деревиною, транспортного сполучення, ремонту кладок, доріг, і т.д .

Мене обрано секретарем постійної комісії Турківської районної ради з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. У звітному періоді я брав активну участь у засіданнях постійної комісії.

Здійснення моїх повноважень як депутата місцевої ради відбувається не тільки на засіданнях сесії та комісії, а й через внесення депутатських запитів та подання звернень.

Я підготував депутатський запит щодо відновлення руху ранкового автобуса за маршрутом Львів - Бітля з часом відправлення зі Львова о 05:10 год., він був дуже вигідний людям, але, на жаль, комусь і заважав. Відтак, сесія Турківської районної ради вирішила направити мій депутатський запит для розгляду у Львівську обласну державну адміністрацію.

На даний депутатський запит мені надійшла відповідь від в. о. директора департаменту дорожного господарства та зв`язку Львівської ОДА Кокотайла Р.О. про те, що починаючи з січня 2017 р. автобусний маршрут №706 Львів АС «Західна» – Бітля – Карпатське буде виконувати рейс щоденно.

Працюючи лісничим Бітлянського лісництва Турківського ДЛГП «Галсільліс», щоденно зустрічаюся з виборцями. До мене звертаються не тільки жителі с. Бітля, але й Карпатського, Либохори. Не залишаю без уваги школи сіл Бітля і Сигловате, яким спонсорував власні кошти на заміну вікон. У моїх пріоритетах – забезпечення дровами соціально незахищених осіб, учасників АТО, звертався до генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» п. Пешка П.С. з метою забезпечення в законному порядку діловою деревиною громадян, будинки яких постраждали від пожеж і т.д.

Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про фінансову допомогу. Намагаюся, як депутат, відгукнутися на ці звернення, надати допомогу, або, принаймні, порадити, як можна вирішити дане питання.

Депутатський річний фонд матеріальних допомог, який становив у 2016 році 5 тисяч гривень я скерував для надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків малозабезпеченим категоріям населення, інвалідам.

Мені приємно працювати в Турківській районній раді з колегами – депутатами (особливо в моїй фракції «ВО«Батьківщина») єдиною командою, де є взаєморозуміння і підтримка.

В цей важкий час Турківська районна рада приділяє багато уваги найскладнішим проблемам району. І є результати роботи.

Прості українці ніколи не жили в розкошах, але за останні два роки рівень нашого життя знизився вдвічі. На фоні загального зубожіння стрімке зростання статків високопосадовців виглядає справжнім знущанням над народом, який ледь зводить кінці з кінцями. І це все відбувається тому, що на фоні недіючих законів влада і бізнес злилися в одне ціле. Сьогодні в центрі моєї уваги є і буде проста людина, її соціальний захист. Суспільство має бути справедливим, а влада чесною. Тільки за таких умов наше життя стане кращим.

Роман Богайчик, депутат Турківської районної ради ВО "Батьківщина"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 985 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.