Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Лютий » 2 » У Турці учасникам АТО відмовили у виділенні земельних ділянок
02.02.2017 (04:48)

   У Турці учасникам АТО відмовили у виділенні земельних ділянок

Турківська міська рада відмовила чотирьом учасникам АТО у виділенні земельних ділянок, мотивуючи відсутністю змін до Генерального плану міста.

Рішення сесії є тотожні щодо всіх чотирьох учасників АТО. (Рішення №725. Про розгляд заяви учасника АТО Іванусь В.В.; Рішення №726. Про розгляд заяви учасника АТО Зварича А.П.; Рішення №727. Про розгляд заяви Ціко Ю.В.; Рішення №728. Про розгляд заяви учасника АТО Іжика П.В.; Рішення №729. Про розгляд заяви учасника АТО Іжика П.В.)

Подаємо текст одного з цих рішень:

ХХІІІ сесія Турківської міської ради VІІ-го скликання
Рішення № 725

"Про розгляд заяви учасника АТО Іванусь В.В."

"Керуючись ст.12 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши заяву № 785 від 17.11.2016р. жителя с.Лопушанка вул. Верхній кінець, 145 Турківського району Іванусь Василя Васильовича про виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку в м.Турка, як учаснику АТО, сесія Турківської міської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Іванусь Василю Васильовичу у виділенні земельної ділянки під будівництво житлового будинку в м.Турка у зв'язку з відсутністю вільної земельної ділянки.

2. Заяву Іванусь В.В. буде розглянуто повторно після затвердження змін до Генерального плану м. Турка.

Міський голова Г. Й. Когут.

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1856 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Ігор   (02.02.2017 17:10)
Дубневичу  в міській  раді під  невідомий бізнес дали швиденько землю в оренду  на 49 років,  а  своїм бойкам зась. Для олігарха земля  чужа за  доляри  стсвоя, а для  своїх  у природі  її нема.Атошникам  варто  було  прийди  на  сесію  та  подивитись  тим  депутатам  в  очі.

0
2 Victor   (02.02.2017 08:59)
До речі, тут ще набирають земельних ділянок з ціллю перепродажу – такий собі заробіток. Не факт, що і після затвердження змін до Генплану, щось виділять, бо тут може бути черга із заробітчан на 50-ть років уперед. Створіть комісію і проведіть перевірку. Земельна ділянка буде вже за місяць.

0
1 Victor   (02.02.2017 08:35)
Якщо уважно подивитися, як на цвинтарі ховають покійників, то часто можна побачити, що біля свіжої могили відразу встановлюють огорожу ще на одну могилу, або відразу відливають надгробок, щоб «застовбити» ділянку: «Аби разом лежати». У Турці жителі також «застовбили» ділянки дітям, внукам, правнукам: «Аби разом жити».

«Прийшов бідний до багача просити шматок хліба для голодних дітей. Багач в цей час їв пироги. «Хіба ж ти не бачиш, що я сам хліба не маю, он, одні пироги їсти мушу», – відповів багач».

Тепер треба чекати, коли у багача хліб з’явиться, тобто зміни до Генерального плану.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.