П'ятниця, 19.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 2 » На Турківщині районна комісія вирішувала як навести у місті лад після снігового хаосу
02.02.2017 (13:14)

   На Турківщині районна комісія вирішувала як навести у місті лад після снігового хаосу
26 січня була скликана позачергова районна комісія з питань ТЕБ і НС на якій обговорювалася критична ситуація, яка склалася на комунальних дорогах та тротуарах в місті Турка в наслідок випадання сильного снігу та несвоєчасного очищення доріг та тротуарів, що призвело до обмеженого та затрудненого проїзду.

Розглянувши дане питання комісія вирішила:

1. Зобов’язати члена районної комісії з питань ТЕБ і НС, голову Турківської міської ради Когута Г.Й., негайно розпочати роботи по очистці проїжджої частини та тротуарів в центрі міста від снігу та льоду.

2. Для цього укласти додаткові угоди з дорожніми підприємствами району для залучення роботи снігоприбиральної техніки.

3. З 27.01.2017 року о 7.00 год. розпочати роботи по підсипці піщано-соляної суміші, а в другій половині дня залучити до роботи снігоприбиральну техніку і розпочати вивіз снігу з центральної частини міста, позачергово для чого визначити місця складування снігу.

Районна комісія рекомендувала голові Турківської райдержадміністрації, начальнику Цивільного захисту району при необхідності виділити з резервного фонду матеріально технічних ресурсів, паливо-мастильних матеріалів для забезпечення техніки, яка буде задіяна до прибирання снігу.

Також за інформацією Павлик Мирослави, директора районного центру зайнятості , для очищення тротуарів міста за зверненням міської ради можливо виділити робітників з числа людей, які перебувають на обліку як безробітні для очищення тротуарів міста від снігу. Прибирання тротуарів від снігу із залученням людей з центру зайнятості планується з 30 січня 2017 року.

Сайт РДАКолапс !

.

Турка , 02.02.2017р

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1855 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Іван   (02.02.2017 23:53)
повна пипка

0
1 АТО   (02.02.2017 21:44)
Центр міста в снігах, льоді та водою залита дорога. Бардак. Люди хочуть йти по тротуарі, падають ламають руки і ноги. Йдуть по дорозі, там по коліна вода. Ступлять крок в сторону і по пояс сніг. Місто чудес!
Сніг прибрати не можуть, Камаза російського за півтора мільйона купити за легко можуть і обдурити народ, бо за таку машину мож купити за 400 тисяч на автобазарі в Львові. Придумали схему купили за 400 тисяч в я Львові, перегнали закордон, вернули в Турку і вже 1,5 мільйона вкрали в нас.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.