П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 5 » 6 лютого звітуватиме департамент соціального захисту населення Львівської ОДА
05.02.2017 (18:00)  

   6 лютого звітуватиме департамент соціального захисту населення Львівської ОДА
У понеділок, 6 лютого, звітуватиме департамент соціального захисту населення Львівської ОДА. Початок о 14:00 год у сесійній залі Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16).

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як відомо, основними завданнями департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації є забезпечення виконання повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального захисту працюючого населення, у тому числі працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці.

Крім того, департамент надає соціальну підтримку та соціальні послуги особам похилого віку, інвалідам, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення;

У департаменті здійснюють моніторинг проблемних питань реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення, готує та подає пропозиції щодо їх врегулювання держадміністрації та Мінсоцполітики та співпрацюють зі службою у справах дітей обласної держадміністрації щодо забезпечення реалізації завдань і повноважень, що входять до їхньої компетенції.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 759 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.