Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 6 » Турківська міська рада візьме участь в цікавих інвестиційних проектах.
06.02.2017 (00:26)

   Турківська міська рада візьме участь в цікавих інвестиційних проектах.

Турківська міська рада прийняла пропозицію про співпрацю з «ПП ІННОВАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНО – ДИЛЕРСЬКО – ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ КІПЕРМАН І ПАРТНЕРИ».

Про це повідомив міський голова м.Турка Геннадій Когут .

Він наголосив , що перспектива співпраці з інвестиційною компанією стала можливою завдяки плідній роботі його команди на протязі року.

Фахівці інвестфонду допоможуть налагодити співпрацю Тендерного Комітету Турківської міської ради з ПРОЗОРО та розроблять Тендерні Регламенти Тендерного Комітету Турківської Міської Ради (всього 14 документів)

Крім того пропонується реалізувати на Турківщині Програму КАРПАТИ-1-ЮМК, яка складається з п’яти окремих Проектів на території гірських районів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

Проекти програми реалізуються на території гірських районів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей на основі співпраці інвестиційного фонду з органами місцевого самоврядування вказаних районів та за участю американських партнерів як суб’єктів господарювання США, так і окремих фізичних осіб США з числа україномовних американців, предки яких це вихідці з гірських районів західної України. Для реалізації Проектів планується залучати американські технології, обладнання, матеріали виготовлені на території США, людські ресурси як з числа громадян США, так і з числа громадян України.

Пропонується до реалізації п’ять проектів:

1. Проект №1 - Створення першого Хедж Фонду з капіталом 3 000 000 000,00 Доларів США, який фінансуватиме процес відновлення лісів, природнього ландшафту на території гірських районів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

2. Проект №2 - Створення другого Хедж Фонду з капіталом 2 000 000 000,00 Доларів США, який фінансуватиме процес як будівництва, так і експлуатації шосейних доріг в гірських районах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

3. Проект №3 - Створення третього Хедж Фонду з капіталом 1 000 000 000,00 Доларів США, який фінансуватиме митно-ліцензійну торгівлю в гірських прикордонних районах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

4. Проект №4 - Створення четвертого Хедж Фонду з капіталом 500 000 000, 00 Доларів США, який фінансуватиме організацію і експлуатацію мисливсько лісовового господарства в гірських районах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

5. Проект №5 - Створення п’ятого Хедж Фонду з капіталом 100 000 000,00 Доларів США, який фінансуватиме організацію на основі Тайм-Шер зеленого туризму в гірських районах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей.

Геннадій Когут зауважив , що в цих проектах є багато цікавого саме для місцевої громади (враховано напрацювання по реорганізації ЖКГ і т.і.).

Передбачається, що відповідні програми, вказані у пропозиції, будуть передані Турківській міській раді на протязі наступного тижня і будуть винесені на схвалення сесією міської ради 21 лютого.

Після цього дані програми будуть висвітлені в пресі і проведено громадське обговорення. Після проведення громадського обговорення, уточнені програми має затвердити сесія міської ради.

В.Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1205 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.