Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 7 » БОЙКІВ ЗАЛИШИЛИ БЕЗ ЕЛЕКТРИЧКИ “ЛЬВІВ-СЯНКИ”.
07.02.2017 (22:34)  

   БОЙКІВ ЗАЛИШИЛИ БЕЗ ЕЛЕКТРИЧКИ “ЛЬВІВ-СЯНКИ”.

З лютого у мешканців Турківщини, Старосамбірщини, Самбірщини , які звикли користуватися приміськими електричками, виникли суттєві незручності.

Як заявляє обласна влада: "через несплату місцевою владою, компенсації за перевезення пільговиків Південно-Західна залізниця змушена зупинити рух приміського потяга "Львів-Сянки" о 12:38 відправлення з Львова".

З 2017 року держава відмовилась фінансувати оплату праці техпрацівників у школах, лікарнях, Народних домах, опаленння комунальних закладів, утримання дитячих садочків та всі ці витрати просто з Києва переклали на бюджети місцевих органів самоврядування.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ , ОДНИМ СЛОВОМ , МАЄ ПРИНЕСТИ КРАЩЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН. ЖИТИ БУДЕМО У 2017 ТОЧНО ПО-НОВОМУ!.

Почнемо з незрозумілого поняття яке нам нав’язує влада - спроможність громади. Спроможність громади визначає держава, яка делегує такій громаді значну кількість повноважень, у тому числі у сфері освіти, медицини, соціального захисту. Що це за критерії, ми не знаємо. Якщо це фінансові чинники - то це безглуздя, так як немає різниці, як дві особи будуть витрачати кошти: окремо по гривні, або разом дві, від цього їх більше не стане. Якщо ж це стосується соціальних питань, то я дуже сумніваюся що нам у Турку повернуть районні відділи Податкової, МРЕВ, Юстицію, Статистику, Пенсійний фонд, Дорожню службу та багато інших організацій, які б працювали на нову громаду. А їздити у Самбір чи Старий Самбір, де новим громадам напевно запропонують створити районний центр - не кращий варіант, або й взагалі не варіант.

На практиці це виглядає приблизно так: у Турці держава скоротила всі районні структур та продовжує скорочувати (Центр зайнятості, МНС та ін.), а коли діло дійде до об’єднання нам скажуть: «…. бачите ви не спроможні, у вас таких послуг немає, а в Самборі є, тому ми і об’єднуємо такі громади в один район».

"Бойківська правда"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 4003 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (11.02.2017 07:50)
Коли влада на зустрічах з громадськістю наголошує, що в районі невигідне промислове виробництво і люди повинні збирати ягоди, гриби, лікарські трави, або їхати на заробітки на фронт, а в цей час додає собі до зарплати надбавки за особливу роботу, це означає, що району, як адміністративній одиниці, прийшов «3.14здець».

«3.14здець – це життєва ситуація, коли відбуваються одночасно кілька неприємностей, або ці неприємності відбуваються з таким маленьким інтервалом, що на момент появи останньої, перша ще не почала виправлятися. 3.14здець умовно поділяють на 5 класів:
а) уявний 3.14здець;
б) легкий 3.14здець;
в) звичайний 3.14здець;
г) глобальний 3.14здець;
д) і повний 3.14здець (іноді ще називається повною сракою).
Типи 3.14здеців розрізняються за ступенем завданої ними шкоди. 3.14здець характеризує суб'єктивний стан справ, і в зв'язку з цим 3.14здець, який для одного індивідуума є повним, для іншого може бути звичайним, легким, або навіть уявним. Тип і величина 3.14здеця для даної конкретної людини прямо пропорційна ступеню його похуїзму. Так, якщо похуїзм людини прагне до нуля, то будь-яка неприємність може виявитися повним 3.14здецем. Якщо ж похуїзм прагне до нескінченності, то навіть дуже велике скупчення проблем може виявитися легким 3.14здецем, або навіть 3.14здецем уявним».

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.