Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 9 » Зустріч керівництва району з керівниками Львівського відділення Львівської залізниці
09.02.2017 (00:03)

   Зустріч керівництва району з керівниками Львівського відділення Львівської залізниці

7 лютого в Турківській районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови районної ради Володимира Лозюка з заступником начальника Львівської залізниці, начальником Львівського відділення Ярославом Федаком, начальником пасажирської служби Львівського відділення Володимиром Гладуном та начальником станції м.Турка Галиною Лепіш.

Під час зустрічі обговорено питання пасажирських перевезень залізницею, відшкодування з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті та встановлення земельного податку (плата за землю).Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький зазначив: «Курсування електропоїздів на лінії «Львів-Турка-Сянки-Ужгород» є надзвичайно важливим для мешканців гірського Турківського району. Багато турківчан користуються цим видом транспорту добираючись на роботу, навчання. Адже це втричі дешевше від автобусного сполучення».

Заступник начальника Львівської залізниці, начальник Львівського відділення Ярослав Федак наголосив на необхідності відшкодування з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті, оскільки з початку року Державний бюджет не проводить фінансування на цю статтю витрат. Також Ярослав Андрійович зазначив, що місцеві ради Турківського району, через території яких проходить залізниця прийняли максимально високі ставки земельного податку (плата за землю) у порівнянні з іншими районами.

«Виходить наступна ситуація – у залізниці вимагають щоб курсували електропоїзди, одночасно не відшкодовували з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ще й встановили найвищі ставки плати за землю, які поступають у місцевий бюджет ( у 2017 році від залізниці до місцевих бюджетів поступить приблизно 1,3 млн.грн.)

Голова районної ради Володимир Лозюк запропонував розглянути питання перерахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих рад на яких розташовані та здійснюють діяльність підрозділи ПАТ «Укрзалізниця».

За результатами зустрічі дійшли згоди відшкодувати кошти з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті та забезпечити нарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету Турківського району.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1136 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 БОЙКО.   (10.02.2017 08:02)
Вибачаюся за помилки.

0
1 БОЙКО.   (10.02.2017 07:59)
Дорогі бойки Турківського району,як бачимо, що нова влада у області і районі допомагаючи своїм рідним землякам повертає нас у початок 20 століття та і далі. Замість того,аби чим-побільше відкривати автобусних і залізничних маршрутів по району, робити конкуренцію, як мінімум між маршрутами, ми скоро будемо ходити в Турку пішки по-легойки,а в кращому випадку їздити,-хто має коні чи воли(бики) в селах. Ну,хто ще не вигодував коня чи вола,-поспішіть це зробити,-ціна за них скоро підніметься через попит.   Що,ще можна спостерегти на перспективу (просто прослідкуйте за новим законом щойно прийнятим про органи місцевого самоврядування), цей рік -закінчення існування Турківського та Старосамбірського районів(?!), і (!?) обмеження,а можливо й припинення виплати гірських доплат, та зміни ренти за землю,-звісно ж не в бік зменшення. Слідуюче: величезна ймовірність,що у 2017 році капремонт дороги Бориня-Мохнате так і буде зроблено,-тендер на це не оголошено.-по-перше, по-друге - фінансування таке вже було в 2016 році,і воно було анульоване. Складається враження,що є задуманий гарний,перспективний план,-у найбдижчі 15-20 років тут буде історико-краєзнавчий музей під відкритим небом, в тому чи іншому селі залишиться 5-10 жителів,які будуть ексурсоводами(гідами) європейців,в особливості поляків, і одночасно за "чайові" будуть собі заробляти на прожиття. Ой, що ж, це я так переймаюся такими болючими темами рідних бойків?! А,що Ви на це відповісте добродії і добродійки (панове)??

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.