Четвер, 23.11.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Лютий » 16 » ЧЕМПІОНАТ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ З ШАШОК-64
16.02.2017 (22:49)

ЧЕМПІОНАТ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ З ШАШОК-64

12 лютого 2017 року в приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» завершився чемпіонат району з шашок-64. В змаганнях взяли участь 16 дорослих спортсменів та 18 юнаків і дівчат.

За результатами 9 турів чемпіоном району став Ігор Комарницький (с.Комарники) з результатом 14 очок з 18 можливих, друге місце серед чоловіків посів Василь Музика (с.Вовче) – 13 очок, третє – Богдан Москаль (м.Турка) – 12 очок.

Серед жінок чемпіонкою району стала Ольга Лембак (м.Турка) - 12 очок, друге місце посіла Христина Зубрицька (м.Турка) – 10 очок, третє – Ольга Малетич (м.Турка) – 9 очок.

Серед юнаків, які всі представляли Турку, перше місце посів Микола Яворський з результатом 15 очок з 18 можливих, друге - Роман Бордун – 11 очок, третє – Андрій Кузьо – 10 очок.

Серед дівчат перше місце посіла Ірина Малетич - 13 очок, друге – Марія Іванюк – 12 очок, третє – Діана Демян – 11 очок.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, які їм вручив завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.

.

Тепер турківські шашкісти готуються до командних змагань з шашок за програмою ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини, X обласних ігор ветеранів спорту та IIІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю, які відбудуться в місті Турка, школа-інтернат 18-19 лютого.