Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Лютий » 19 » Відбулося засідання круглого столу з керівниками політичних партій і громадських організацій з обговорення стратегії розвитку на 2017-2022 р
18.02.2017 (23:17)

   Відбулося засідання круглого столу з керівниками політичних партій і громадських організацій з обговорення стратегії розвитку на 2017-2022 р

16 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено засідання круглого столу з керівниками політичних партій і громадських організацій з обговорення стратегії розвитку на 2017-2022 роки.

В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, керівник апарату Мирон Бойко.

На обговорення були винесені основні питання, а саме:
розгляд стратегії;
ознайомлення із звітом голови райдержадміністрації про проведену роботу за 2016 рік та перспективи на 2017 рік.

.

Учасникам круглого столу запропоновано структуру стратегічних, операційних цілей і завдань розвитку Турківського району на період 2017-2022 роки. З цього питання суттєві пропозиції надав заступник голови Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків», директор Львівського центру науково-технічної інформації, кандидат технічних наук Михайло Яворський.

Разом з громадськістю напрацьовуємо Стратегію розвитку Турківщини на 2017-2022 рр.! В дискусії народжується Істина! Так само в жвавій дискусії в середовищі двох десятків громадських організацій і партій напрацьовуємо наше спільне майбутнє! Домовилися провести наступну зустріч в середині березня, запрошуємо всіх долучатися.
Олександр Лабецький (FB)

Опісля очільник району коротко ознайомив присутніх зі звітом голови райдержадміністрації про роботу за 2016 рік та перспективи на 2017 рік, який буде представлено перед громадськістю 24 лютого о 17.00 год. в залі засідань районної ради.

Також головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким та керівниками політичних партій і громадських організацій порушено питання щодо відновлення двох маршрутів електропоїздів Львів – Сянки. Було вирішено від громадських організацій подати листи-звернення до дирекції Львівської залізниці та Львівської міської ради щодо відновлення двох маршрутів електропоїздів Львів – Сянки та повернення кінцевої зупинки маршрутного транспорту Турка – Львів із АС «Західна» на головний залізничний вокзал.

Про це інформує офіційний сайт Турківської РДА

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

У розробці Стратегії взяли участь представники чотирьох політичних сил Турківщини: ВО "Батьківщина", "Свобода", БПП та КУН .

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 425 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.