П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 21 » У департаменті соціального захисту населення ЛОДА розповіли про соціальні стипендії
20.02.2017 (23:38)  

   У департаменті соціального захисту населення ЛОДА розповіли про соціальні стипендії
Понад 700 студентів пільгових категорій Львівщини отримали соціальні стипендії за січень – лютий на суму 1 млн 764 тис грн.

За словами заступника директора департаменту соціального захисту населення Віктора Степанюка, соціальні стипендії виплачуються студентам (курсантам) навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які не мають права на академічну стипендію. А саме:

– дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, а також студентам (курсантам), які в період навчання залишилися без батьків;

– особам та дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– особам, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи;

– учасникам антитерористичної операції, та їх дітям;

– дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції та під час Революції Гідності;

– дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи.

Крім того, 8 лютого 2017 року Урядом удосконалено порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів. Зокрема, перелік осіб, які мають право на соціальні стипендії, доповнено такими категоріями:

– діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;

– студенти із малозабезпечених сімей;

– особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей згідно з постановою Верховної Ради України.

Також прийнято рішення подовжити ще на 1 місяць перехідний період можливості звернення за призначенням студентам (курсантам) соціальної стипендії.

"Якщо студент (курсант) звернеться за призначенням соціальної стипендії за місцем навчання до квітня 2017 року включно, стипендія буде призначено з 1 січня 2017 року", - пояснив чиновник.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 395 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.