Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Лютий » 21 » Іван Крулько: Моя рідна материнська мова
21.02.2017 (22:36)  

PR   Іван Крулько: Моя рідна материнська мова
21 лютого за рішенням ЮНЕСКО світ відзначає Міжнародний День рідної мови. Англійською мовою назва свята (International Mother Language Day) звучить тепліше – материнська мова.

Українська – це мова наших батьків, бабусь і дідусів… Це не просто мова. Це мова Гідності! Це наш неоціненний скарб, переданий із покоління у покоління. Це наш символ протистояння російському окупанту уже не першу сотню років, наш символ Незламності, Сили Духу та Гідності.

Збережемо мову – збережемо націю і державу та вистоїмо, попри всі складнощі. Бо мова – це ми, українці. Це наша національна ідентичність.

Тим більше, що наша мова – унікальна. Вона співуча і милозвучна, визнана однією з найгарніших у світі. Часом диву даєшся, як їй вдалось вижити, попри всі циркуляри, таємні закони та укази, якими вона заборонялась. І якими мудрими були наші предки, які берегли її як найбільший скарб та передали нам її у спадок.

Маємо робити те саме… Українська мова не може бути упосліджена і принижена у наш час… Не маємо права допустити це зараз, коли маємо незалежну державу, знаємо ворога, який намагався знищити нашу мову та українців, як націю і хто має імперські амбіції та види на нашу неньку Україну…

Як парость виноградної лози, плекайте мову…

Іван Крулько, народний депутат України, ВО "Батьківщина"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 398 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.