Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Лютий » 25 » СТВОРЕННЯ 4-Х ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД – ШАНС ЗБЕРЕГТИ ТУРКІВСЬКИЙ РАЙОН!
24.02.2017 (23:29)

   СТВОРЕННЯ 4-Х ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД – ШАНС ЗБЕРЕГТИ ТУРКІВСЬКИЙ РАЙОН!
Доповнено 21.02.17 - «Настав час замислитися над закінченням процесу добровільного об’єднання громад», – народний депутат

Останнім часом почастішали чутки про ліквідацію Турківського району і всі апелюють до слів, які в коментарі журналістам сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода. Він пояснив, що не бачить доцільності функціонування на території району, межі якого співпадають з межами ОТГ, районної ради та районної державної адміністрації.

«В такому випадку виникає необхідність вирішити питання про доцільність існування цього району, як окремої адміністративно-територіальної одиниці. Сьогодні в Україні є чотири таких райони: Лиманський – у Донецькій області, Народицький – у Житомирській, Старосинявський – у Хмельницькій та Сновський – у Чернігівській області. Їхні території є повністю територіями об’єднаних громад. У таких районах зникають правові підстави для функціонування відповідних районних рад, які відповідно до Конституції України є органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст, оскільки виключається можливість представлення таких спільних інтересів територіальних громад у зв’язку з їх фактичною відсутністю», – поінформував В’ячеслав Негода.

Тобто, якщо б на території Турківського району була створена одна громада, то тоді би були ліквідовані і райрада, і райдержадміністрація, і сам район. Це ми бачимо на прикладі вищезгаданих чотирьох районів в Україні, які будуть ліквідовані. Минулого року при обговоренні Перспективного плану Турківщини окремими політиками озвучувалася ідея об’єднання всіх сільських рад в одну Турківську громаду. До чого би це призвело, тепер розуміють всі. Здоровий глузд переміг і Турківська РДА подала пропозиції до Перспективного плану в складі 4-х громад, які і були затверджені обласною радою. За словами голови РДА О.Лабецького: «Ми розуміли наперед, якщо буде одна громада в межах району, то Турківський район точно зникне з карти України. Якщо в межах району буде створено декілька громад, тоді є шанс зберегти район, як це є в наших сусідів у Польщі. Тому райдержадміністрація активно працювала з головами сільських рад, агітувала їх до створення кількох громад в межах району.»

Обласна влада підтримала наші пропозиції і відповідно до Перспективного плану, затвердженого сесією Львівської обласної ради та поданого до Кабінету Міністрів України, у Турківському районі буде створено чотири громади: Турківську міську, Боринську селищну, Верхньовисоцьку сільську та Нижньояблунську сільську.

Тепер у нас є всі підстави для збереження району, оскільки при реформуванні місцевого самоврядування в Україні враховується досвід Польщі, де збережено два гірські повіти: Бещадський (населення 22 тис., площа 1139 км.кв., 3 гміни) та Ліський (населення 26,5 тис., площа 834,9 км.кв., 5 гмін.).

саме збережено гірські повіти? А тому, що виконується Європейська хартія місцевого самоврядування та Європейська хартія про захист гір.

Враховуючи це райдержадміністрація та й районна рада протягом останніх двох років направили десятки листів до керівництва області та держави і народних депутатів України з пропозиціями при проведенні адміністративно-територіальної реформи зберегти гірський Турківський район, адже всі населені пункти нашого району мають статус гірських у відповідності до Закону України «Про статус гірських населених пунктів». Цим Законом визначено основні засади державної політики щодо розвитку гірських населених пунктів та гарантії соціального захисту громадян, що у них проживають, працюють або навчаються. Отже, комплексне забезпечення соціально-економічного розвитку даних населених пунктів, яким надано статус гірських, можливе тільки в єдиному адміністративному районі. У разі ліквідації гірських районів їх мешканці, що проживають у віддалених селах та хуторах, для отримання адміністративних послуг та оформлення необхідних соціальних виплат будуть змушені долати значні відстані складних гірських доріг. Ці обставини, безумовно, ускладнять життя місцевих жителів та, як наслідок можуть привести до соціальної напруги.

Що стосується децентралізації влади, то вона передбачає не ліквідацію районів, а передачу повноважень з району до об’єднаної громади і вже тоді на місці люди матимуть змогу отримати всі адміністративні послуги, а не їхати за довідкою до райцентру. Районні державні адміністрації будуть здійснювати тільки контрольні функції.

Також мусується теза, що через створення госпітальних округів, будуть ліквідовані райони. Однак це не означає що Турка не може бути центром госпітального округу. Так в постанові КМУ від 30 листопада 2016 р. № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» визначено що госпітальний округ — це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території.

Зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю прибуття до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинно перевищувати 60 хвилин, та повинна бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 кілометрів за умови наявності доріг з твердим покриттям.

Зона обслуговування може бути меншою за відсутності шляхів сполучення чи особливостей рельєфу, які суттєво ускладнюють комунікації (ріки без мостів, гори).

Центром госпітального округу може бути населений пункт, що географічно є найближчим до центру округу, де розташована багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.

Тут виникає питання чи може бути центром округу для наших населених пунктів Самбір, як що відстань із Гусного чи Либохори до Самбора понад 100 км. Зрозуміло, що в такому випадку центром госпітального округу мала б стати Турка, де є хороша сучасна лікарня, яка обслуговує не тільки жителів району, а й спортсменів, учасників АТО та людей з інвалідністю, перебуваючих у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України.

Тож є надія що Турківський гірський район збережеться.

Микола Яворський, перший заступник голови РДА

Турківська РДА

15.02.2017 (20:35)


Доповнено 21.02.17

«Настав час замислитися над закінченням процесу добровільного об’єднання громад», – народний депутат

«Настав час замислитися над закінченням процесу добровільного об’єднання громад», – народний депутат Процес добровільного об’єднання громад варто закінчувати, вважає голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України Олександр Дехтярчук.

На його думку, після прийняття чотирьох надважливих законів, за які Верховна Рада проголосувала 9 лютого, можна говорити про те, що Україна перейшла Рубікон. Адже зараз у нашій країні створено 366 об’єднаних громад. А завдяки закону про приєднання до громад, їх буде ще більше.

«Нам вже час замислитися над тим, чи не пора закінчувати процес добровільного об’єднування громад, – розповів народний обранець. – Чи не пора нам звернути увагу на перспективні плани, створені робочими групами і затверджені обласними радами? Я вважаю, що незабаром треба провести вибори до органів місцевого самоврядування тих населених пунктів, які не змогли утворити самостійно об’єднані громади. Такі вибори у громадах, об’єднаних за перспективними планами, напрацьованими за їхньої участі, могли б відбутися вже восени або наприкінці нинішнього року».

Пан Дехтярчук також зазначив, що нагальної переробки вимагає закон про місцеві державні адміністрації.

«Потрібно чітко розрізнити функції місцевого самоврядування та державної влади так, як це зроблено у розвинених європейських країнах, - наприклад, у Франції, – зазначив він. – Далі треба говорити про укрупнення районів. Але спочатку визначитися із доцільністю існування районних рад у тих районах, де сформовано об’єднані територіальні громади. Ось, наприклад, у мене на окрузі, у Радивилівському районі, є лише дві сільських ради, що не увійшли до жодної об’єднаної громади. Натомість у районі далі працюють районна рада і районна державна адміністрація. Над чим вони працюють і які функції виконують – для мене особисто є загадкою».

decentralization.gov.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1569 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 361 2 »
0
36 Admin   (25.02.2017 01:53)
Шановний , п.БОЙКО. На Ваш заклик хочу висловити свої міркування з цього приводу. Хоча вони , на жаль, не дуже оптимістичні.
Маю побоювання , що скоро вже закінчиться етап "добровільного" об'єднання в ОТГ. Хтось в Києві розкладе на столі мапу України і нанесе на неї ОТГ та інші адміністративні утворення на свій розсуд. Потім цю мапу узгодять , погодять, завізують , понаставляють печаток і передадуть у Верховну раду разом з проектом Закону. Після прийняття Закону у ВР буде дуже важко щось змінити.

Зараз , поки ще є найменший шанс , необхідно ,на мою думку, якнайшвидше провести об'єднання громад та створення ОТГ. Для цього , напевно, необхідно декому переступити через свої амбіції. А тому , хто не захоче , активісти мусять "допомогти" це зрозуміти. Створення ОТГ разом з існуючою інфраструктурою та зв'язками , орієнтованими на центр у Турці, може служити додатковим аргументом на користь збереження району в його нинішніх межах.

Тут подавалися вже пропозиції щодо заходів впливу на народних обранців, які , безумовно , треба робити , але виключно законним способом.

Напевно треба ще раз публічно (шляхом публічного звернення) натиснути на депутатів райради , місцевих рад, громадські організації і спонукати їх прийняти звернення до наших депутатів в облраді та Верховній раді. Сподіваюся , слуги народу мусять пролобіювати побажання своїх виборців. В разі відсутності реакції з боку народних обранців можна вдатися до законних акцій протесту (попередження про такі акції має бути в публічному зверненні громади).
Крім того це звернення не повинно бути "пустим звуком" ( "Ми хочемо тому, що дуже хочемо"). Воно має бути підткріплене техніко-економічним обгрунтуванням доцільності збереження району. Такі обгрунтування вже робилися раніше. До цієї роботи треба мобілізувати активістів , громадські організації...

Написав тут так багато щоб застерегти від необдуманих , непідготовлених акцій. Без всього сказаного вище такі акції можуть кваліфікуватися як хуліганські дії або й ще важче. Особливо в країні , яка розбурхана війною на Сході.

0
35 БОЙКО.   (23.02.2017 19:05)
Панове бойки,в кого які пропозиції та думки що до дій сьогоднішньої влади у Турківському районі??

0
34 БОЙКО.   (23.02.2017 07:53)
Бачу появився тут клон,- Бойко.

0
33 Правда   (23.02.2017 06:47)
Бойко, думати це не Ваше ))) Тільки те, що Ви мене обізвали Лабецьким - це доводить. А про об'єднання громад взагалі мовчу, бо говорити і публікувати такі речі знаючи чим це загрожує, може якраз людина, яка пише готові тексти і не думає на д ними.

0
32 Бойко   (22.02.2017 22:54)
думаю є правильним об'єднати чотири громади як колись було за Польщі

0
31 БОЙКО.   (22.02.2017 18:46)
Та не має зробленого й першого кроку! На даний час немає навіть і 1 громади офіційної! Читайте тут мої коментарі і негайно до роботи, бо галай-балайом та безрозмірними обіцянками не зробиш нічого! Як далі поступати,-читайте в проекті приблизного звернення депутатського корпусу. Хто тут як думає? Чи ви просто спостерігаєте як валять і валиться район,а потім будете,то євреїв винуватити,то американців,то поляків,то австро-угорців в сучасних умовах. Хватить жити за принципом "Моя хата скраю....",або "Не моє ся меле.-не я відгортаю"! Потім хата буде в Турківському районі,а проблеми потрібно буде залагоджувати в Самборі! Автобуси до сіл і так вже обмежені,а можна собі уявити яке буде сполучення якщо буде треба в Самбір їхати!!

0
29 БОЙКО.   (22.02.2017 11:06)
Пропоную зразу ж майже готові Звернення для депутатського корпусу Рад Турківського району для позачергової сесії:
        Рішення сесії ……Ради Турківського району Львівської області  Депутати ….. Ради на позачерговій сесіїзвертаємося до Турківської Районної Ради,Львівської обласної Ради,до Верховної
Ради України що до ситуації яка склалася що до ліквідації Турківського району. Ми депутати наділені народом який нас обрав таделегував нам свої права їх захищати і їм допомагати,- громадянами України які
наділені Конституцією України правами і обов’язками висловлюємо свою позицію:1.Пропонуємостворити такі об’єднанігромади: а)Турківську міську;б) Боринськуселищну;в) Верхньовисоцькусільську;г)Верхненськусільську;д)Верхньояблунську сільську.2. а) Вимагаємоприслухатися до голосу народу і повернути в м.Турку районні органи державної
влади,які були переведені до Самбора; б) Вимагаємо від депутатів Турківськоїрайонної Ради та Львівської обласної Ради негайно втрутитися в складну
історичну дію із допомогою не дозволити анулювати Турківський район(у випадку
відмови когось із персонального складу вищезазначених Рад,негайно написати заяву про складання
своїх повноважень; якщо депутат вищезазначених Рад не зробить в місячний термін
заяву із підтримкою залишити Турківський район,зобов’язуємося ініціювати збір
підписів про відкликання депутата; в) Вимагаємо від керівництва ЛьвівськоїОбласної Ради та Обласної ОДА захистити Турківський район офіційно;  г) Вимагаємо від Народних ДепутатівУкраїни,які вибрані по округах Турківського району,а також Депутатів-прагматиків надіслати Депутатські запити
що до цієї ситуації;   д)Вимагаємо від Президента України,Гаранта прав і свобод громадянина України, втрутитися в ситуацію і законним методом залишити Турківський район.  Залишаємо за собою право до кінця відстоюватиправо громадян на вільне обрання створення об’єднаних громад.   У випадку ігнорування наших звернень оголошуємо26 березня проведення Народного  Віче укожному населеному пункті Турківського району на 15 год.  дня. Якщо голос народу Турківськогорайону,якому пропонують районну адміністрацію аж в м. Самборі,за 100 кілометрів
від населеного пункту по гірському бездоріжжю,- залишається право та можливість
доступними методами,гарантованими Конституцією і законами України проводити
мирні акції,які можливо примусять владу у Києві і Львові дослухатися до голосу
Народу,- носія Державної Влади України.  Просимослужбовців,всіх працівників органів державної влади,громадські організації, школи  і інші навчальні заклади письмово підтриматинас своїми зверненнями та участю в акціях підтримки Турківського району.  Просимодуховенство різних конфесій в Турківському районі молитовно нас підтримати, а
також відслужити 20 та 26 березня заздоровний молебен за збереження району.  Зобов’язуємося на мирних акціях протестів недати навіть мінімального шансу використати ситуацію у своїх злочинних діях
російському агресору і його найманцям,як і п’ятій колоні в Україні.Слава Україні!Героям Слава!Підписи:

0
30 turkadmitrо   (22.02.2017 16:12)
Загалом все правильно! В підкріплення тому що вдалося створити 4 громади(принаймі перспективний план є) ПОТРІБНО АКЦЕНТУВАТИ УВАГУ ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ, ЗОБОВ'ЯЗАТИ РАЙОННУ РАДУ І ВСІХ РАЙОННИХ ДЕПУТАТІВ, ОБЛАСНИХ ДЕПУТАТІВ, ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ - ВИСТУПИТИ З ВИМОГОЮ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ(ГМІНИ), ЯК ТАКОГО ДО ЯКОГО ВХОДИТИМУТЬ ЧОТИРИ ГРОМАДИ(ПОВІТИ) І ЯК ГІРСЬКОГО РАЙОНУ!!!
Звичайно потрібно провести бесіду з ДУХОВЕНСТВОМ РАЙОНУ, провести перемовини з усіма конфесіями, які повинні підтримати ЗБЕРЕЖЕННЯ РАЙОНУ, ЯК АДМІНОДИНИЦІ!
ПЕРШИЙ КРОК МИ ЗРОБИЛИ, ВАЖКИЙ, З ПЕРЕПОНАМИ, БАГАТО ЛЮДЕЙ ЗБИВАЛИ НАС З ДУМКИ ПРОПОГУЮЧИ СТВОРИТИ ОДНУ ГРОМАДУ, МИ БУЛИ РОЗУМНІШІ, ВІД НАС ЦЬОГО НЕ ОЧІКУВАЛИ - Є ЧОТИРИ ГРОМАДИ А НЕ ОДНА - ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО СПІЛЬНИЙ ДРУГИЙ КРОК!

0
28 Петро   (22.02.2017 10:41)
ПРАВДА - Лабецький. Нема хлопу чим зайнятись, не розуміє дурненький, що усі все розуміють
Прямо від Бога піарщик

0
27 БОЙКО.   (22.02.2017 07:40)
Де Ви є турчани і жителі району? Скажіть своє слово! Пане Василю,адміністраторе сайту, Ви досить розумна людина,- хочемо побачити і Ваші пропозиції та дії в допомозі зупинити повний розпад району. А керівники району? Чекаємо Ваших дій не для себе,а для громади.Ви ж обіцяли,чи може вже "Обіцянка- цяцянка, а ду........ ."?

0
26 Victor   (22.02.2017 07:03)
Шановні друзі! Давайте подивимося кілька років назад (від початку Незалежності), щоб побачити, як Турка перетворювалася в село, а в результаті, район приходив до занепаду. Зміна керівників на всіх державних щаблях; нездатність налагоджувати зв’язки; недолуге право; дика корупція; вибір стратегічного напрямку – гендель; відсутність стратегії розвитку; аморальність і т.д. і т.п.. Люди при владі надбали дух активної пасивності. Розвалювалися організації, розкрадалося майно, приватизовувалися промислові приміщення – і все це при активній підтримці та участі громади міста й району при повному мовчанні корисливої влади. На сьогодні ніщо тут не нагадує місто, ніщо не нагадує район. Цей статус втрачений давно. Чи можна все повернути в русло розвитку? Можна, але не з дезорієнтованими людьми і маріонетками. Як вже говорилося раніше, напередодні Майдану, Майдан робиться на місці, в кожному населеному пункті. Ціль Майдану – пробудити рух вперед і підтримувати горіння. До влади обирають людей, здатних діяти в рамках стратегічного плану розвитку. Нездатних діяти, відразу міняють на інших, а не чекають роками на закінчення встановленого, псевдо-законом, терміну. Чи є в районі та місті люди, здатні очолити і направляти розвиток? Напевно, що є. Ось їх і потрібно обирати, а не тихо приймати тих, кого спустили зверху на нитках, промивши перед тим їм мозки.

0
25 Правда   (21.02.2017 22:48)
Район буде збережений, якщо Кабмін затвердить 4 громади. Треба вимагати того.

0
24 БОЙКО.   (21.02.2017 22:28)
А-де всі писаки подівалися? Повпускали вушка боягузливі зайчики? Де ж ваш грандіозний план дій району?! Де є ваші звіти про роботу!? Це не дзвонити до депутата сільської Ради одного із сіл, що межують із Сколівським районом,(який також вже майже розформований), та в примусовій формі лякати, що якщо ще раз заблокують люди дорогу каньйонам і лісовозам,-то депутат піде в АТО! На що той депутат відповів, що тільки разом із ним! Шановні справжні патріоти Турківського нашого рідного краю,- будь-ласка не баріться, а дійте! Вам і люди подякують і Бог! "В єдності сила народу, Боже нам єдність подай!". Пане Саварин, перестаньте вже збирати чаї, а десь пошукайте чар-зілля щоб підкурити від страху службовців району та депутатів всіх рівнів, аби негайно діяли і спасли повний розпад Бойківського району! Пані та панове годі патякати і посипати голову собі попелом "Вже нич не вдієш! Найся діє воля Божа! Най го шляк трафить!". Шанс ще є, хоч і мікроскопічний, але не той, що пропонують деякі ура-патріоти, а той який юридично може припинити розпад району! Всі підказки  читайте в коментарях і йдемо до перемоги розуму,а не фальшивих обіцянок. Так? Хто "за"??

0
23 Правда   (21.02.2017 20:55)
Хто Лозюк скличе сесію? Він на словах великий патріот, а сам голосував за 1 громаду в районі, причому один єдиний в районній раді, всі голосували за 4 громади. Лабецький? Він вже написав заяву на звільнення і його Синютка забирає до Львова. Він агітував за 4 громади і через газету закликав об'єднатися в кілька громад. Тепер вступитьс

0
22 БОЙКО.   (21.02.2017 19:22)
Для turkadmitrо   Знаю,що цей сайт моніторять керівники району,а отже ж до них звернення,- скликати позачергову сесію районної Ради на якій довести до відома депутатів всіх рівнів(районної,міської,селищної і сільської) Рад правду про величезний ризик втратити район,та рекомендувати терміново скликати позачергові сесії і висловити свої думки про це. Це так важко?! Це потрібно було вже давно зробити! Не так??

0
20 Правда   (21.02.2017 15:26)
Я впевнений, що нинішнє керівництво району увійде в історію як ті, що збудували нові дороги, до них того не робили 30 років. Район буде, якщо його не прихватизують ділки брати з Пустомит, як вже почали з землі в місті

0
19 БОЙКО.   (21.02.2017 13:42)
Для turkadmitrо.  Добродію,Вам дякую за визнання моїх порад слушними.  Слідуюче: я не за принцип сперечання,- хто дотепніше дошкулить,але за те,щоб негайно припинити знищення району,бо потім його не відновиш навіки!Чи це розуміють поки-що керівники Турківського району?! Ба,до-речі, із неофіційних навколо-керівних ротів є інформація,можливо і неправдива, що трьом особам із керівних рангів району вже пообіцяли посади в Самборі! Тому,казав колись перший і останній Президент диявольського союзу М.Горбачов"Процес пошол". Мені дивно,що як матюкати депутата сільської Ради одного із сіл району за перекривання дороги ліовозам і каньйонам то досить поважний керівник міг це робити,а як постояти від імені людей свого району за залишення району в спокої і ввійти в позитивну історію бойківського краю,- не має в нього вже не тільки у лексиконі нецензурних слів,але й цензурних для "реформаторів" в області і в Києві, знову ж мабуть як колись за союзу за принципом "...до основанья,а затем....".  Мабуть не помилюся,якщо висловлю думку свого серця,що вони будуть списані в архів як безпринципні і ура-патріоти,і в їхній бік не тільки будуть негативно відзиватися жителі та вихідці із Турківського району,але й собаки будуть не тільки в їхній бік гавкати,але й вити як вовки. Чи не згідні?

0
21 turkadmitrо   (21.02.2017 17:57)
Звичайно не згіден....Не знаю та і не можу знати ЩО, КОМУ пообітцяли. Впевнений, що є такі керівні КАДРИ в районі що готові проміняти Турку на Самбір...Вони вже хотіли створити ОДНУ ГРОМАДУ, межі якої "дивним чином" збігалися з межами району, що і привело б до ЗНИЩЕННЯ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ВЖЕ В ЦЬОМУ РОЦІ. АЛЕ.....
Впевнений що є люди, які турбуються і вболівають за район. Думаю в цьому році ще раз в цьому ПЕРЕКОНАЄМОСЬ і ми з ВАМИ. 
На рахунок толерантності і матюків - думаю ДЕПУТАТАМ сільської ради(чи будь-якої іншої) теж НІЧОГО НЕ БРАКУЄ, так прикривають слівцем. що вуха в'януть, хіба ні?
От подумайте - СКІЛЬКИ СІЛЬСЬКИХ РАД ЗВЕРНУЛОСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА, ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЧИ КАБМІНУ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ??? Я ВПЕВНЕНИЙ ЩО НІ РАЗУ НІ ОДНА сільська рада не приймала таких рішень, скільки запитів чи проектів подали сільські ради чи їх депутати - ТА ЖОДНОГО! 
Я МАЮ БАЖАННЯ ВІРИТИ І ВПЕВНЕНИЙ ЩО Є ЛЮДИ ПРИ КЕРІВНИЦТВІ РАЙОНУ ЩО ВВІЙДУТЬ В ІСТОРІЮ З ДОБРОЇ СТОРОНИ!ЛЮДИ ЩО ВІДСТОЮЮТЬ РАЙОН НА ВСІХ ЩАБЛЯХ ВЛАДИ! ЩО СТОЯТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ РАЙОНУ І ГРОМАДИ БОЙКІВСЬКОЇ! 
Звичайно, як говорять у нас на БОЙКІВЩИНІ:"ЩЕ СЯ ТОЙ НЕ ВРОДИВ ЩОБИ ВСІМ УГОДИВ".

0
17 БОЙКО.   (21.02.2017 09:02)
Раніше тут постійно"тусувалися"новоспечені демократи,поки більшість із них попали в м'якенькі крісла. Зараз щось не видно їхніх "грандіозних перспективних" планів на "світле майбутнє". А-гов? Де ви всі вже подівалися?! Вони вже зараз запускають новий проект "Все винуваті "жиди""! Це ж новий обман! Частину негараздів в нашому районі можливо й припадає на євреїв,які володіють великими грошима в Україні?! Але майже в більшості тут винуваті ми самі,-бойки!! Для чого спихати на інші народи й народності вину,якщо ми самі продаємо свої голоси на виборах; для чого ми дібравшись до певного керівненького крісельця влізаємо в пащу корупції,та інше??! Для чого даємо хабарі?! Нам ніхто не винуватий зараз,-ні поляки,на американці,ні євреї!!!!!!! Скажу прямо.-якби мали ті люди високу достойну честь, яких призначили на впливові посади,-побачивши,що район хочуть ліквідувати,-вони би давно вже написали заяви про відставку, відкриті звернення із мотивацією та підтримкою своїх земляків а не посадовціх вищих за рангом(субординація), та й повернулися би в число простолюдинів. Ба,краще сидіти в кріслі,а ніж ходити без роботи!? Навмисне це пишу,бо знаю,що "...легше верблюдови пролізти крізь вушко голки,а ніж багачові ввійти в царство небесне. ....".   У нас є приблизно 2-3 місяці часу для того щоб зупинити розпад району! Цікаво,чи знайдеться хча би 2-3 людей які готові взяти на себе керівництво ситуацією і показати району і області,що район не дамо ліквідувати! Не потрібно вішати людям негативні ярлики,а діяти!!  Ви як вважаєте?

0
18 turkadmitrо   (21.02.2017 12:59)
п.Бойку - Напевно ви праві...але не в усьому Вас можу підтримати. Звичайно що винуваті ми САМІ! Тому що не євреї загадили нам місто, не нова влада і не грандіозні перспективні плани, як Ви їх називаєте. Біда в тому що ми з давних - давен, бачимо сірник у сусіда під стріхою і не замічаємо КОЛОДИ в своєму оці. На рахунок верблюда і вушка - на мою думку це не доречні слова  - НЕ БАЧУ ТИХ БОГАЧІВ СЕРЕД КЕРІВНИЦТВА! 
Щодо відставок - тим паче, громада району чи міста, чи селища, чи села - сміло може вимагати чи то пак пропонувати керівникам скласти свої повноваження. Щодо ДОСТОЙНОЇ ЧЕСТІ І ГІДНОСТІ - так це у нас все просто зі сторони, назватися БОЙКО і призивати до честі і гідності(НЕ ОБРАЖАЙТЕСЬ, ВАС ВЗЯВ ЯК ПРИКЛАД), всі знають що робити, як робити і коли робити, АЛЕ НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!!! Питання чому? Всі переживають за свої "крісла", маю на увазі робочі місця, чому вчителю не перестають носити подарунки до свят, лікареві не припинять платити за операції і т.д. Всі ж працюють і отримують заробітню платню! але ми ж звикли до "КРАЩИХ ВІДНОСИН" до себе чи своїх близьких через ПОДЯКИ! Чому коли лікар хамить пацієнту, ПАЦІЄНТ МОВЧИТЬ? Коли хамить молодшому персоналу - ВОНИ МОВЧАТЬ? І таких прикладів дуже багато. Просто це статття, на мою думку не про це. Ми з ВАМИ говоримо про інше! Я думаю, керівництво району повинно прислухатись до ваших пропозицій щодо дій, які зможуть призвести до збереження району. ЦЯ ДУМКА МАЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ! Прислухається чи ні? - НЕЗНАЮ, АЛЕ ХОТІЛОСЬ БИ ВІРИТИ, що прислухається. Перегляньте коментарі - ВИ ЄДИНИЙ ХТО ЗАПРРОПОНУВАВ ЩОСЬ СУТТЄВЕ! ПО СПРАВІ!

0
16 Victor   (20.02.2017 06:53)
Про це говорили ще два роки тому: стратегія розвитку, обговорення, блокування доріг й таке інше. Але все стихло і аж тепер з’явилася стратегія розвитку, коли розтягнули район. Тепер починають звинувачувати ГО в пасивності. Шановні, якщо людина відвідує 4-5 засідань і чує одне й те саме, вона починає цінувати свій час, потрачений на «переливання з пустого в порожнє». Є в районі та місті елементарні речі, які влада може виконати без допомоги Львова та Києва. Нічого не змінилося. Влада тест не пройшла. Про щось більше говорити немає змісту. Наявність влади визначається не кількістю мудрих паперів, звітами, а вмінням керувати: стабілізація-порядок-розвиток. Це мені нагадує турківських місіонерів, котрі цілими днями сновигають з брошурами, а коли запитаєш, що ними зроблено за цілий день, що виготовлено, хто ними нагодований та одягнутий – відразу щезають. Не дивно, що в цьому болоті з’явилися жиди з «фантастичними» ідеями, а заодно і шанс урвати щось і собі від їхньої трапези.

0
15 Правда   (20.02.2017 04:11)
А ще почати блокувати міську раду, щоб не продавала міські землі жидівській фірмі Кіпермана

0
14 БОЙКО.   (19.02.2017 22:44)
Найперше,-звернення депутатів всіх рівнів(сільські,селищні,міської,районної,обласної і Верховної рад) із протестом проти ліквідації Турківського району! Друге:терміново провести загальні збори сіл із протестом проти ліквідації району (більше 100 км.до Самбора)! Третє,- застосування прямого народоправління(право на мирний протест!) згідно Конституції,- перекривання доріг місцевого та міжобласного значення! Пікетування ОДА і РДА з вимогою прибути як мінімум віце-прем'єра і проведення НАРОДНОГО ВІЧА в м.Турка із вимогою залишити Турківський район! І наостанок,якщо влада не прислухається до голосу народу,-повна блокада РДА і Районної Ради!! В цій блокаді беруть участь всі працівники і службовці цих інституцій.Це дозволено Конституцією УКРАЇНИ!

1-20 21-33
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.