П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Лютий » 26 » Сміття дорогою ціною
26.02.2017 (20:44)  

   Сміття дорогою ціною
15 лютого 2017 року Старосамбірська міська рада за кошти обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища та при частковому власному фінансуванні придбала нову сміттєзбиральну машину за 630 тис грн.

За словами директора КП «Старосамбірське МВУЖКГ» Віталія Дубея, необхідність придбати такий вид транспорту для потреб комунальної служби Старого Самбора назріла вже давно.

За допомогою новопридбаного сміттєвоза буде покращено централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території міста, повідомляє офіційний сайт Старосамбірської міської ради.

Як відомо, раніше Турківська міська рада закупила сміттєвоз за УДВІЧІ ВИЩОЮ ЦІНОЮ - 1 МЛН 200 ТИС ГРН.

Крім того, варто зазначити, що подібні сміттєвози можна купити у Львові за 373 тис грн.1 200 000 грн в Турці
373 100 грн у Львові


Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 970 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 14
0
14 Говорить Турка   (11.03.2017 18:25)
Ага. Ти "патріот" у Марковича спитай скільки він у нього вклав. За його словамт ще 200 тис. щоб відремонтувати. А ще спитай як він буде рік обслуговувати. За його словами він уклав угоду із якоюсь фірмою!!!! А ще спитай звідки КАМАЗ взявся.. За словами його працівників він із Драчом спеціально купили під тендер. Побачили, що вже два рази тендер не відбувся і повернули непогану схемку. Подякувати і не заважати красти кажеш.... Та ні. Так не буде.

0
13 Патріот   (11.03.2017 17:46)
Продам КАМАЗ 5325

Характеристики:Цена:813'600 грн/ $30'000Год выпуска:2007 (51000 - пробег)Двигатель:11.8 (Дизель)КПП:Механика (н/а привод)Тип кузова:СамосвалОбласть:ДонецкПросмотров:1955 / сегодня - 4Дата добавления:10.01.2017

Шановні дописувачі.Якщо вже щось писати,то в першу чергу дивимось на реальні речі.Звернім увагу,на цей камаз з інтернету, аналог сміттєвозу,але простий самоскид.Ротор прес коштує біля 10000 доларів.Колеса нові,а це з запаскою 11 штук.Крім того,вчора я бачив сміттєвоза,в місті,одним словом новий,там ще на сидінні заводська клейонка.А новий маз одноосний коштує 2600000.Сміттєвоз закуплений за 1176000 грн.і в тому числі пдв.ця інформація є на прозоро.Тільки пдв треба віддати біля 20 відсотків від суми.
То що в нас получається?Тепер по тендері п.Геннадій Когут сказав,що на тендер подавали вже два рази,але він не відбувся в зв*язку з тим,що ніхто не хотів приймати участі.І якщо б не відбувся третій раз,то гроші повернули б,як не освоєні, державі і місто залишилося б з нічим.То про що ми говоримо?Нам треба дякувати цим людям,що придбали сміттєвоз і не заважати їм працювати.

0
11 Юрій   (01.03.2017 20:40)
Його у фейсбуці друзі заспокоїли)))) Один, хамло невиховане, сам понабудовував біля вокзалу незаконно і нагло з будинку культури не вступається, бо начальник відділу культури кум; другий накрав, плювати хотів на все і на всіх - він кризи не відчуває, в нього бізнес процвітає. А ті хто проти нього - голондранці. Так і написав, перегляньте коментарі на "відмазку" НЕДОмера по крадіжці грошей за сміттєвоз. Ну а третій прихильник з того добра взагалі втік до Америки. Але друга підтримує: радіє, що і друзям-баригам бруківку поставив, і воду закінчив проводити (хоча це заслуга Касюхнича), а те що срач в місті і бабки тирять - пофіг. Отак, головне щоб віруючі не зневірились. А думка громади нафіг не потрібна. П. Анні респект - головКа написав на своїй сторінці дуже "розгорнуто" про свій звіт в неділю. Я так розумію, що це реакція на ваш коментар. І ви були праві - розрахунок на те, щоб прийшли лише віруючі. А більше нікому й не цікаво. Всіх влаштовує життя в лайні.

0
10 Victor   (01.03.2017 08:27)
В Юрський період п.Касюхнич на звітах завжди запитував громаду: «В місті стало чистіше»? Попри все те під новим прокладеним асфальтом перед інтернатом пробило каналізацію. Гівно текло і смерділо два роки. Нарешті дали раду. Хаос біля туалетів та сміттєвих баків як був за Касюхнича, так і залишився. Гівно довкола пам’ятника Шевченку, зграї псів, тротуарна торгівля, бардак з паркувальниками, хаотичні забудови, руїни й т.д. – все це дісталося в спадок від попередньої влади й непереборене. Щось-десь латають, як тоді так і зараз, щось копають, щось підсипають. Найкращий звіт, це кожен може поглянути довкола й запитати себе: «В місті стало чистіше»? Крім того є й інші секторні питання: зайнятість населення, екологія й т.д., й т.п.. Щось змінилося? Нічого? Є задуми, напрацювання, мрії, проекти…, ось коли все це почне працювати і звітні фантазії почнуть перетворюватися з марева на реальність, тоді цікаво буде слухати звіти і самому щось радити.

-1
9 Анна   (01.03.2017 06:52)
Геннадій Когут розвів всіх як кошенят. Доречі, всі знають, що 05 березня голова звітує про роботу за 2016 рік? Ні? Правильно, бо й не треба нікому знати. Там прийдуть тільки свої. РДА за місяць повідомляла, а тут ні слухом, ні духом.

1
12 kostyamal   (02.03.2017 11:43)
Оголошення про звіт мера, що відбудеться 5 березня, був опублікований на першій сторінці районної газети "Бойківщина" ще 24 лютого. Тому не розумію хто від кого що приховує...

0
8 Admin   (27.02.2017 22:00)
п.Геннадій Когут надав розгорнуту інформацію про процедуру закупівлі міською радою сміттєвоза і таким чином розставив всі крапки над "і".

1. Закупівля сміттєвоза була здійснена за тендером через систему ProZorro. До цієї системи в Україні поки-що особливих претензій немає.

2. Закупівля здійснена за рахунок обласного фонду охорони навколишнього середовища. Турківська міська рада не витрачала на це своїх власних коштів.

3. Фахівці міської ради знали про сміттєвоз ІВЕКО, який подається як альтернативний за ціною 13000 доларів, і свідомо відхилили цю пропозицію через незадовільний технічний стан.

4. В результаті цієї оборудки Турка отримала сміттєвоз в непоганому стані , який ще може довго прослужити без великих вкладень на поточний ремонт. А через зволікання з проведенням тендеру до кінця року могла би і не отримати дотепер.

5. Прокуратура в плановому порядку перевіряє цю тендерну закупівлю і , якщо не виявить порушень, на цьому питанні можна поставити крапку.

0
7 Правда   (27.02.2017 21:03)
Виходить, що Маркович виставив МАН на тендер і система Прозоро вибрала Марковича переможцем, тому що він виставив сміттєвоз МАН. Міська комісія відмовилася від МАНа і вибрала собі КАМаза. Чого тоді мер каже, що винуваті Прозоро, якщо сам пише що комісія вибрала КАМАЗ? Мутки серйозні..

0
6 Юрій   (27.02.2017 16:23)
Всім вашим діям дасть оцінку прокуратура і громадськість. Це вже друга кримінальна справа проти "бариг". Пора вже й Вас викидати. У Юрчика теж були на все "пояснення", але ж ви своє знали... Дайте пояснення чому сівши в тепле крісло перестали займатись його справою?

0
5 бойківська правда   (27.02.2017 14:39)
Тендерний комітет разом з мером відповідає за результати тендеру.

0
4 Геннадій_Когут   (27.02.2017 12:12)
Пояснення, щодо закупівлі міською радою сміттєвоза через систему електронних торгів.
Закупівля товарів через систему ProZorro зробленна таким чином, що покупець до завершення торгів не може знатискільки учасників торгів зареєструвалися і які ціни пропонують за свій товар.
Покупець дізнається тільки кінцевий результат торгів, якщо такі відбулися.

Тендер на закупівлю сміттєвоза два рази не відбувся через те, що ніхто не захотів приймати в ньому участь. Після других торгів нами було відправлено 9 звернень – пропозицій про участь у торгах тим фірмам, які вже вигравали такі тендери. Ця інформація збережена на електронній пошті міської ради, її легко перевірити. Я особисто мав телефонні розмови з потенційними продавцями таких автомобілів.
Нам пропонували новий одномостовий МАЗ з сміттєвим бункером на 8 кубів (обов’язкова вимога – 18 кубів) за 1200000 грн, така ж машина, але з бункером на 18 кубів коштувала би 2200000 грн. Всі інші потенційні продавці могли запропонувати лише машини з коробкою – автоматом і одним ведучим мостом. Але вони відмовлялися від вимоги гарантійного обслуговування на протязі одного року (обов’язкова вимога договору). Якщо би торги не відбулися за третім разом, гроші були би повернуті в обласний бюджет і місто би не мало сміттєвоза.

Торги відбулися і переможцем системою Прозоро був визнаний підприємець Маркович з ціновою пропозицією 1176000 грн. У встановлений термін (на протязі 5 днів), ним були подані всі необхідні оригінали документів. Згідно розпорядження, була створена комісія для огляду машини. Пропонувався МАН 2001 року випуску, Євро 2, пробіг – 390000 км. Технічний стан автомобіля не задовольнив комісію, тоді був запропонований альтернативний варіант, який повністю відповідав тендерним вимогам – автомобіль КАМАЗ. Цей автомобіль виготовлений в Польщі у 2007 році, Євро 3, пробіг – 69000 км., двохмостовий, бункер з роторпресом для трамбування сміття і з гідравлічною системою управління бункером (замість електронної). Машина обладнана автономним обігрівом двигуна і кабіни. Машина у відмінному технічному стані, всі 10 скатів – нові. Врахувавши всі за і проти (в тому числі і вартість можливих запасних частин, складності ремонту), комісія прийняла рішення про визначення даного автомобіля, як такого, який переміг у тендері.

Тепер кілька слів про сміттєвоз ІВЕКО, який подається як альтернативний за ціною 13000 доларів. Цей автомобіль знаходиться біля Львова (на об’їзній дорозі). Власник готовий віддати його і дешевше, тому що мотор потрібно ремонтувати (гонить масло), на рамі є тріщина, ходова потребує ремонту і електроніка також (ми оглядали цю машину). Все це легко перевірити.

До речі, після того як наш тендер відбувся, двічі дзвонили з департаменту екології обласної ОДА і перепитували чи дійсно тендер відбувся, бо 9 тендерів не відбулися і виділені кошти повернули назад у зв’язку з тим, що ніхто не подав пропозиції.
Ще раз пояснюю, що міська рада не впливає на ціну, за якою купується товар. Це визначає система Прозоро.
На разі всю тендерну документацію по сміттєвозу вилучила прокуратура, яка веде контроль за використанням бюджетних коштів.

0
3 Правда   (27.02.2017 10:06)
За 630 тис. НОВИЙ. А тут металолом, на який треба буде ще робити. Там тільки розхід пального 40 л. / 100 км.

0
2 Victor   (27.02.2017 08:25)
Чомусь самбірчани не купували у Львові сміттєвоз за 372 тис грн, а вирішили купити за 630 тис грн. Ну, а в Турці купили за 1 млн 200 тис грн. Чим вище в гори, тим менше кисню для мозку і тим гірше він думає: вроді він є, а вроді і немає.

«Сиджу на дієті. Скинув два кілограми. Голова перестала думати. Напевно це був мозок».

0
1 Правда   (26.02.2017 22:39)
Невже це правда? Треба щоби мер підтвердив або спростував ту інформацію. Не може КАМАЗ коштувати в три рази дорожчий за ІVEKO.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.