Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Лютий » 26 » РУБАТИ ЗАБОРОНЕНО ! - у депутатів Старосамбірщини урвався терпець
26.02.2017 (22:19)

   РУБАТИ ЗАБОРОНЕНО ! - у депутатів Старосамбірщини урвався терпець

У Старосамбірському районі повністю заборонили будь-які суцільні рубки в лісах. Таке рішення прийняла районна рада 23 лютого. Майже одноголосно депутати заборонили як суцільні санітарні рубки, так і суцільні рубки головного користування.

В основному чорні лісоруби прикриваються санітарними рубками. Під приводом лікування лісів від ушкоджених дерев і шкідників спилюють гектари деревини. А суцільні рубки головного користування – це законний грабунок лісів, таке явище є лише у пострадянських країнах.

«Три роки запитів, скарг, круглих столів. Лісники продовжують ігнорувати опір депутатів, селян, які перекривають дороги лісовозам, - пояснив депутат райради Василь КУРІЙ. - Сьогодні відбувся прецедент, який має дати поштовх іншим районним радам, а особливо - обласній. Сподіваюся, услід за нами вони приймуть такі ж рішення. І може лише тоді на основі масових звернень районів і областей Верховна Рада прийме нарешті закон про заборону рубок. Такого виду як «суцільні рубки» немає ніде у європейських країнах. Є лише вибіркові».

Нагадаємо, минулого року проти лісгоспів у Старосамбірському районі відкрито 54 провадження. А екологічна інспекція визнала діяльність «Галсільлісу» незаконною. Василь Курій увійшов до робочої групи з питань реформування лісового законодавства при міністерстві агрополітики.

Василь Курій про рішення Старосамбірської райради
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 396 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.