П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 1 » У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту соціального захисту населення
01.03.2017 (22:37)  

   У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту соціального захисту населення
Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Для участі у конкурсі слід подати копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Документи необхідно подати за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 221 до 17:00 год 17 березня 2017 року.

Контактна особа: Гаврилюк Ірина Орестівна, тел: 0322 999 112, e-mail: i.havrylyuk@loda.gov.ua.

З умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації можна ознайомитися – тут.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації відбудеться 20 березня 2017 року о 15:00 год., м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257.

Як відомо, 23 лютого колишній керівник департаменту соціального захисту ЛОДА Василь Мартиняк переведений на нижчу посаду - заступника директора департаменту.

Як ми вже повідомляли, 28 лютого у Львівській обласній раді, як стверджують громадські активісти, провели фіктивний конкурс на посаду директора лісового господарства.

Раніше на Турківщині подібний "конкурс" влаштували на на посаду першого заступника голови РДА.

Тоді через начебто відкритий конкурс вирішили шукати інноваційного та креативного заступника, якому, окрім посадового окладу, обіцяли численні надбавки та премії. Однак, організатори конкурсу навмисне прописали спеціальні вимоги щодо освіти кандидата під конкретну людину та не допустили іншого кандидата через те, що в нього ...вища юридична освіта.

Теги:  департамент соціального захисту, конкурс, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 425 | Додав: Today | Теги: департамент соціального захисту, конкурс, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.