П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 2 » НА МАЙДАН БЕЗ МАЙДАНівців
02.03.2017 (10:16)  

   НА МАЙДАН БЕЗ МАЙДАНівців
Революція Гідності (або Євромайдан) розпочалась 21 листопада 2013 року та тривала 93 дні – до 22 лютого 2014 року.

Цього року, 18-22 лютого, сини та доньки України, яким небайдужа доля цієї країни, які хочуть, щоб ми нарешті піднялись з колін та скинули ярмо олігархату, відзначили третю річницю Революції Гідності. Заходи відбувались не лише в Києві, а й фактично по всіх містах України.

Від Турківщини зустрітись із живими побратимами та згадати Небесну Сотню поїхали Іван Круц, Олег Кулаєв, Богдан Мись, Олександр Лабецький, Олександр Гав’як, Роман Пуравець, Ярослав Паращич, Іван Бойко.

Як бачимо, в цьому списку відсутні прізвища тих людей, які вже третій рік називають себе ГО «Майдан Турківщини» і виступають від імені всіх учасників Майдану із Турківського району на різних заходах, що проводяться на території району, звертаються до державних інституцій та «розхитують човни».

І навпаки – ми, ті що не змогли так зневажити своїх побратимів і не бути в ці пам’ятні для нас дні там, де свого часу проходила боротьба українського народу із тиранією, яка на той час панувала в державі, не є сьогодні в списку цієї бізнесової організації.

Дуже сумно мені було усвідомлювати те, що сьогодні, лише через якихось три роки, люди, які з нами стояли на барикадах Майдану, на яких снайпери дивились через приціли, вже сьогодні мають більш нагальні та важливіші справи, аніж віддати шану Небесній Сотні… Нехай простять їм побратими.

Прикро розуміти це, знаючи, що саме завдяки нам та іншим патріотам цієї країни, ці люди сьогодні отримали статуси депутатів різних рівнів, посади в органах виконавчої влади, а керівник цього клубу за інтересами став навіть головою Турківської міської ради… Отримали… Патріоти… А що змінилось? Нічого. В місті й до цього не було порядку, а сьогодні місто просто не впізнати – всюди безлад і хаос. Ніякого розвитку, ніяких перспектив.

Жителі міста радіють лозунгам та публікаціям, які виходять із мерії, про краще життя десь там, в майбутньому. І знову вірять. Наївні.

А можливо для сьогоднішніх членів ГО «Майдан Турківщини» це й не було боротьбою, революцією, вони не переживали тих подій, про які сьогодні розказують і громадськість даремно їм довірила такі посади? Можливо їхньою метою було саме задоволення власних потреб та дорватись до «загального корита», щоб відігнати інших та самим їсти з нього?

Прикро, але здається, що історія нічому їх не вчить. Сьогодні вони розповідають про свої благі наміри розвивати країну, район, а навести лад не здатні навіть у місті. Вони стверджують про активну благодійну діяльність нашим воїнам на Сході. Так, це правда: люди дають, а вони – пересилають Новою поштою. Це справжня допомога. Але саме так допомагає кожен другий турківчанин. Вони піднімають інші питання, які сьогодні є актуальними та проблемними для мешканців Турківського району, але якщо це не стосується особисто їх чи близьких їм людей. Як то кажуть: «В нашій справі основне не вийти на самих себе.»

Члени так званої ГО «Майдан Турківщини» насправді сьогодні просто не мають морального права називати себе патріотами та учасниками Революції Гідності – справжніх учасників вони виключили зі складу організації вже давно. Правильною організацією для них є саме клуб за інтересами, а спільне у них одне – бізнес. Навіть ті члени клубу, які сьогодні й не є підприємцями, складається враження, мають «свою долю» в клубі. Бо так працювати як працює ГО «Майдан Турківщини» (або політична партія «Воля») справжня патріотична організація просто не може. ГО «Майдан»/«Воля» займається лобізмом своїх бізнесових та інших питань, подаючи це під соусом: «Нічого собі – все для народу».

Звичайно, що вищевказане не стосується всіх членів організації, бо є ще там громадяни, які насправді вболівають за своє місто, район, державу і просто не бачать (або не хочуть бачити), що відбувається насправді, що «Цезар» і його оточення їх зрадили.

Особисто я не боюсь говорити правду. Ось тепер вирішив зробити це публічно. Чого чекав і від людей, яких вважав своїми побратимами. Але посади та гроші роблять таки свою справу і з нами залишають найстійкіші.

Той факт, що клуб «Майдан»/«Воля» проігнорував поїздку на відзначення третьої річниці Революції Гідності був останньою краплею в чаші мого терпіння. Мені не сила вже мовчати і я хочу, щоб люди зрозуміли, хто насправді робив Революцію, хто насправді ризикував щосекунди своїм життям, а хто цим просто скористався.

«Революцію задумують мрійники, роблять революцію патріоти, а користаються плодами революції - негідники». Приблизно подібне сталося і в Турці. Були в нас мрійники, які виступали і боролися за незалежність України від януковицької імперії. Були і патріоти, які відвоювали таку омріяну незалежність. А хто скористався цією незалежністю? Питання риторичне, теперішні місцеві «князьки» та інші, далекі від патріотизму, суб’єкти. При тому самі патріоти і мрійники в основному не були допущені до влади. А якщо й зайняли посади, то все обставлено так, що у всіх смертних гріхах винні саме вони. Сьогодні нас намагаються «зламати», проте люди, які це роблять не можуть зрозуміти, що ми єдине ціле і їм не вдасться цього зробити.

Впевнений, що й це ми переборемо… І цих фарбованих патріотів замінимо гідними людьми. Ми цього достойні. Слава Україні! Героям Слава!

Олег Кулаєв, ГО "Самооборона Турківщини"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 937 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0
9 АТО   (03.03.2017 12:17)
Скільки дійсно майданівців у геомайдані справжніх, які в Києві жили в палатках місяцями на морозі. Шиян і Набоков не в рахунок, вони у своїх квартирах киівських ночували, турківські бізнесмени їздили на фото

0
8 turkadmitrо   (03.03.2017 09:48)
Звісно питань є багато!! І до БПП, і до САМОПОМОЧІ, І до УКРОПу,  і  до ВОЛІ і до БЮТ і НФ! Але шановні краяни, ніодна з цих політичних сил не ПРИЙДЕ І НЕ НАВЕДЕ ПОРЯДОК В ГОСПОДАРЦІ!
Люди пішли на вибори від партій - ТОМУ ЩО СИСТЕМА ВИБОРІВ БУЛА ТАКА! ІНАКШЕ НІЧОГО Б НЕ БУЛО! І ніяка політ сила нам з ВАМИ тут не гадила. Потрібно не звертати від якої сили ти пішов (не означає якщо ти віж БПП - то вже зрадник НАРОДУ чи інше), потрібно дивитися що то за людина!!!
 А то знову получається винні тільки партії і лідери! 
ТА Й МОВА В СТАТТІ НЕ ПРО ТЕ, НА ЩО ВСІ ХОЧУТЬ ПЕРЕВЕСТИ!!!!

0
7 Віка   (02.03.2017 23:33)
Лабецький ішов першим номером по району на депутатські вибори від БПП, а до чого тут БПП, якщо пишеться про конкретну ГО та людину, яка стоїть на чолі того всього.

0
6 Правда   (02.03.2017 22:13)
Пам'ятати Героїв треба, можливо необов'язково в столицю, можна й на місці. Напевно мається на увазі що справжні майданівці думають інакше

0
5 АТО   (02.03.2017 21:28)
керівник партії БПП сидить у міський раді секретар

0
4 Роман   (02.03.2017 21:18)
Для Бомби: кого це стосується описано в статті. При чім тут РДА? (по БПП зрозуміло). Автор видав свою думку і ставлення, а прихвостні рагулівськогеомайданівськоволівські всеодно на РДА стрілки переводять.

0
3 АТО   (02.03.2017 21:07)
Накипіло в Вуйчика конкретно на душі. Правильне питання - чому третій рік підряд на річницю революції не ідуть геомайдану

0
2 Бомба   (02.03.2017 19:07)
«Революцію задумують мрійники, роблять революцію патріоти, а користаються плодами революції - негідники» -це напевно про БПП і райдержадміністрації, що прийшли  до влади і мали всіх нас десь .

0
1 бойківська правда   (02.03.2017 13:30)
Ого!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.