П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 8 » Створення нових робочих місць - першочергове завдання усіх зацікавлених сторін
08.03.2017 (21:00)  

   Створення нових робочих місць - першочергове завдання усіх зацікавлених сторін
Про створення нових робочих місць у Турківському районі йшлося на нещодавньому засіданні круглого столу у районному центрі зайнятості.

За словами голови постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення, керівника фракції ВО «Батьківщина» у Турківській районній раді Мирослави Павлик, на жаль, уже впродовж багатьох років Турківщина не може похвалитися широким вибором та кількістю вакансій для безробітних.

«Причина цього - відсутність виробництва, адже навіть якщо вже є вакансія, то це переважно в бюджетній сфері. Іноді потребують робочої сили і приватні підприємці», - наголосила М. Павлик.

Вона також додала, що зараз у районі пропонують 25 актуальних та 10 перспективних вакансій для безробітних.

«Тільки спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін, в першу чергу самих безробітних, можна досягнути позитивних результатів в вирішенні питання соціального захисту найбільш уразливих категорій населення», - підсумувала Мирослава Павлик.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 435 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 песиміст   (12.03.2017 20:32)
При таких зарплатах ,на спальний район скоро перетвориться вся Україна...

0
1 Victor   (09.03.2017 06:13)
На протязі кількох десятиліть, Турка помалу перетворилася на спальний район, де живуть і відпочивають люди після та перед заробітками. В місті, де відсутнє виробництво, мізерний бюджет, якого хватає тільки на зарплати тих, хто обслуговує спальний район. Це бюджет проїдання. Потрохи це вже стало традицією, оскільки народ змирився із ситуацією. Турка як місто – мертве. Тут відсутнє міське життя. На периферії міста народ живе сільським життям. Пробують це і в центрі. Так, для прикладу, можемо побачити в парках курей, біля сміттєвих баків купи гною, коров’ячі та кінські кізяки, сіно… Куди не глянь, всюди торгують. Це ознака злиднів. Злидні завжди вказують на корумпованість влади. Це ті самі злидні у владі, яким бракує розуму, совісті, поваги, ну, звісно, і грошей.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.