Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 10 » В Турці розгорається війна перевізників
10.03.2017 (21:05)

   В Турці розгорається війна перевізників

Відповідно до закону про пасажирські перевезення, приміські і міжміські маршрути загального користування, що сполучають районні центри і населенні пункти з Львовом, повинні мати кінцеві зупинки на автостанціях. У разі відсутності АС місця зупинок погоджує орган місцевого самоврядування.

Дорожнього полотна біля вокзалу у Турці фактично взагалі немає. Колесо автівки до половини ховається в ямах, - обурюються водії та пасажири. Щоб здійснити висадку пасажирів, водій мусить зробити цікаві маневри у великій калабані та знайти вдале місце для посадки пасажирів.

На даний момент, маємо дивну ситуацію з турківським приватним вокзалом. Турківське АТП ПП "ТУРАВТО" не пропускає львівського перевізника на свій автовокзал, а ті змушені проводити посадку та висадку пасажирів на дорозі біля вокзалу.

Можливо, новому львівському перевізникому, краще було б здійснювати висадку та посадку на площадці колишнього автобуснуго і залізничного вокзалу.

Бойківська правда





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Вуйко з гір.   (15.03.2017 08:21)
Чомусь із керівниками в районі майже абсцес. Замість того,щоб розширювати можливості жителів району,-їх навпаки заганяють в загорожу. Вважаю,що такі люди не мають перспективи в кар"єрному рості. А може ви панове все ж таки подумаєте,щоб зробити добрі вчинки в районі!

0
1 БОЙКО.   (11.03.2017 21:30)
Із будь-якої ситуації є вихід,але було би для цього бажання.Владо Турківщини,-невже вам не хочеться ввійти в історію району як дбайливі господарі району,чи бажаєте піти в небуття без доброї пам'яті про вас?! Потрібно зовсім мало,- а) скласти договір із перевізниками про використання того чи іншого приміщення для висадки і посадки пасажирів; б) відкрити нові рейси до сіл із районного та обласного центрів,щоб зробити конкуренцію між ними. ЦЕ ТАК ВАЖКО?!! Вже майже 2 роки мусується питання,ба навіть тут на сайті про відновлення рейсу Самбір-Гусне в обідню перерву. Це для вас проблема відкрити рентабельний рейс!!? Комарники,Верхнє Висоцьке,Нижнє Гусне,Верхнє Гусне,Матків за це вам будуть лише дякувати! Як же ж  хочеться,щоб знайшлися люди,які перестануть троскотіти язиками, а діяти,які перейдуть від радянських методів управління до європейських!! Станьте ж ними! Це досить є просто; 1)перестати обіцяти,а діяти; 2) слухатися голосу своєї совісті та діяти в інтересах громади;3)перестати використовувати посаду задля свого матеріального блага. Це так важко??! А,як Ви думаєте шановні рідні бойки?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.