Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 10 » В ГОСТЯХ У ДОКТОРА КОМАРОВСЬКОГО
10.03.2017 (22:55)

   В ГОСТЯХ У ДОКТОРА КОМАРОВСЬКОГО

Завжди приємно, коли вихідці з нашого району, завдяки своїм умінням та наполегливості, домагаються суспільного визнання, демонструючи свою професійну майстерність. Направду, нам є ким гордитися: бойківська земля народила чимало відомих лікарів, науковців, бізнесменів.

Сьогодні на зміну уже титулованим крок за кроком підходять й молоді, які ще, нехай і не так яскраво, а вже заявляють про себе. Серед таких - аспірант кафедри педіатрії та неонатології факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Д. Галицького ( за сумісництвом - лікар-педіатр Боринської КМЛ) Андрій Маркін. Буквально недавно мені довелося чути приємні відгуки про нього медичного персоналу лікарської амбулаторії с.В.Яблунька, де короткий час працював Андрій, та жителів цього села.

А днями почув ще одну приємну звістку. Молодий й, безперечно, талановитий лікар двічі брав участь у зйомках в одній із найвідоміших медичних телепередач України та країн колишнього СНД «Школа доктора Комаровського», в якості спеціаліста з питань захворювання крові у дітей. У першій мова йшла про особливості «залізної» дієти у дітей, у другій - порушувалися проблеми згортання крові у дітей.

Слід відзначити, що ця телепередача користується неабиякою популярністю не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, на які її транслюють. Це Білорусь, Молдова, Казахстан, Росія, Аргентина, Бразилія та інші. А це понад 100-мільйонна глядацька аудиторія.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №9,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 653 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.