П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 11 » Олег Кулаєв: «Турківській міській владі вдалося зробити ще гірше, аніж було до них»
11.03.2017 (14:49)  

   Олег Кулаєв: «Турківській міській владі вдалося зробити ще гірше, аніж було до них»
Розмірковуючи над написанням цієї статті, замислююся чи доцільно тратити свій час. Просто «пінг-понг» якийсь виходить. Тому спробую коротко та по суті відповісти на зауваження у статті-відповіді Турківського міського голови Геннадія Когута.

Щодо якихось непорозумінь після нападу на помешкання Івана Богайчика і коли аж ГО «Майдан Турківщини» спромоглася засудити такі дії, то скажу так, що активісти нашої організації, які брали участь у нападі, відразу були виключені із організації. Особисто я участі в цьому не брав.

Що стосується закриття церков та інших спільних заходів – так, брали участь у спільних заходах, були спільні ініціативи, які втілювали разом. Проте, не завжди і не всюди вам, шановні, «було цікаво» брати участь. Наприклад, останній раз, коли ми на заклики мешканців с. Карпатське допомагали змінити «московського» попа на українського священика. Зате не побоялись допомогти учасники АТО та самооборонівці, за що їм і дякуємо.

Що стосується припинення вирубки лісу, то це питання взагалі ГО взяла під свою «кришу» і ніхто інший в районі цим не може займатись. Та й чи припиняються вирубки - ще питання…

Щодо волонтерської допомоги у статті-відповіді правильно назвали Мирославу Калинич, яка як допомагала так і продовжує допомагати нашим побратимам. На відміну від підприємців з «Майдану», які вирішили, що волонтерська допомога може полягати в продажі необхідних для бійців речей просто по закупівельній ціні. Навіть грамоти та подяки волонтерів ВОЛІ отримали.

Крім того, дуже багато людей з району, абсолютно безкорисливо допомагають з початку військової агресії і про їхній вклад у перемогу ніхто не знає. Люди просто роблять свою роботу, без публічності, без бажання дорватись до влади і т.д. І тут приписувати собі заслуги тих же ж директорів шкіл, які насправді взяли на себе левову частку роботи чи роботу інших волонтерів, ганебно.

Зі статті Геннадія Когута я дізнався й дещо нове... Наприклад, те що виявляється саме ГО «Майдан Турківщини» забезпечила харчами людей, які взяли участь у поїздці до Києва у 2016 році. Читати таке лукавство просто противно, адже я особисто звертався до приватного підприємця Биїка, який допоміг нам продуктами. Цих продуктів нам вистачило на весь період проведення заходів.

Я не є противником жодних партій, водночас не довіряю ні одній політичній силі, бо вважаю, що оцінку їм потрібно давати за діяльність, яку проводять політики цих партій. Сьогодні мене особисто не задовольняє жодна. Коли відбувались перші акції протесту на Майдані у 2014 році, ми для себе визначили, що в боротьбі проти диктатури з нами мають бути люди безпартійні. Відповідно, коли ми підтримували наших побратимів на посади у виконавчих органах та органах місцевого самоврядування, ми теж визначали цей момент як пріоритетний. Чому сьогодні окремі з них змінили совість на партійну символіку, для мене є незрозумілим. Але знаю одне – всі їхні дії від імені чи під прикриттям партії є їхньою особистою відповідальністю.

Якщо говорити про роботу міської ради і спробувати зрозуміти що ж такого «багато вдалося зробити», то на думку спадає одне – їм вдалося зробити … ще гірше, аніж було до них. Ми вже півтора року чуємо, що бракує то коштів, то часу, то ще чогось.

Як на мене, то бракує професіоналізму. Випереджаючи думку окремих «крикунів», скажу відразу – я не спеціаліст з розвитку міста, тому й на вибори не йшов і не маю бажання йти. Але я тут народився, виріс і все своє життя спостерігаю як місто «вимирає». А хотілось би ще й побачити розквіт… Про проекти на майбутнє взагалі не вважаю за доцільне розписувати багато. Де воно те майбутнє? З такою роботою міської ради складається враження, що років через 20-30, а то й далі… А я хочу, щоб вже в місті було прибрано, були дороги, розвивалась інфраструктура, створювались робочі місця і т.д. І йти нам на вибори не бачу сенсу – ми довірили це Вам, пане Геннадію. А Ви звели наші надії нанівець. Прикро… Прикро розчаровуватись у таких людях.

Під «єдиним цілим» я мав на увазі тих людей, які не міняють свободу на «золоте теля». Чесно кажучи, ще мав надію, що це може стосуватись і ГО «Майдан Турківщини», але переконався, що ні. Бо це виявляється «моє єдине ціле», а не наше.

На останок хотів би звернутись до Володимира Ільницького, який зареєстрований на сайті «Турка – перлина Карпат» як wolodia: якщо Ви сумніваєтесь в моїх можливостях (в тому числі й у моїх літературних талантах), то запрошую Вас зустрітись зі мною особисто і дати мені змогу Вас переконати. А ці Ваші «інтернетні» репліки свідчать саме про Вашу «тонку кишку».

Олег Кулаєв, ГО "Самооборона Турківщини"

Фото із особистоого архіву Олега Кулаєва.

Теги:  Майдан, Когут, Кулаєв, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1604 | Додав: Today | Теги: Майдан, Когут, Кулаєв, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
6 Саша   (12.03.2017 14:46)
Хлопці ви разом починали не робіть це публічно

0
5 АТО   (12.03.2017 09:38)
Олег молодець, підтримую. Давай клич завжди прийду допомогти

0
4 АТО   (12.03.2017 09:36)
Ваша секта вже намутила воду, але для вас то є мед...

0
3 Victor   (12.03.2017 09:16)
Шановний п. АТО, село названо глухим, бо у віддаленому кутку району. Так називають і Турківський район, бо він на периферії області і нічого тут образливого немає. А те, що Ви доліпили до глухого термін – «забите», то все це є Ваші хворі фантазії. Вилізьте, будь ласка, на світ Божий зі свого псевдо, герой, - і не мутіть тут воду.

0
2 АТО   (12.03.2017 08:58)
Житель міста Турки називає села району - глухими забити селами. Скажіть вони там щось нюхають в тій секті чи підливають їм щось? Місто засране, але московіт каже, що то не гівно, а мед... і показує пальцем, що в селі гівно, так недалеко і до ворожнечі між рай центром і селами. А може то план секти гео перевести стрілку й увагу щоб пересварити? Не получиться.

0
1 Victor   (12.03.2017 04:38)
В діалозі-«пінг-понгу» між п. Олегом, та п. Геннадієм вставлю і свою «копійку».

1. Відносно підтримки церковної громади в с. Карпатському. Перехід з юрисдикції в юрисдикцію відбувається законним шляхом: збори, голосування, перехід. Це внутрішня справа конкретної громади. Присутність людей з інших громад – це вже рейдерське захоплення. В Турці перехід відбувався на законних підставах і в ньому приймала участь громада міста. Люди з довколишніх сіл, як і священики, котрі приїхали на підтримку московських священиків, були поза церковним законом.

2. Питання вирубки лісів. В компетенцію ГО «Майдану» не входить функція припинення вирубок, а тільки сигнал правоохоронним органам. Ловити дереворізів по лісі – для майданівців кримінал. Якщо після звернень до влади та правоохоронних органів рубки не припиняються, працюють нелегальні пилорами і возять немаркований ліс – то питання до влади, яка прийшла після революції Гідності.

3. Волонтерська допомога. Пошуки вигідних варіантів покупок, збір пожертвувань, відправки, звіти про використану кожну копійку, адреси отримувачів і т.д. – це не публічність, це правильний стиль відкритої роботи, аби не допустити кривотолків про нецільове використання пожертв. Там, де відсутній контроль, там волонтерську допомогу продають на базарі.

4. Влада і партійність. Такий закон. Ідеш у владу – повинен бути партійним. Закон хитрий і в цей же час дурний. Маємо що маємо. Та чи інша партія при владі – це ум, честь і совість конкретного режиму.

5. Робота міської ради. Можна просто порівняти річні звіти мерів: колишнього і теперішнього. Та є маленьке «АЛЕ»! Фінансові можливості бюджетів тоді і зараз. Про це у річному звіті п. Когута. Чи стало гірше в місті? Бардак як був, так і є. І це було за всіх мерів. Просто потрібно кожному напружити пам’ять і згадати, що відбувалося в місті останніх 40 років. Срали, крали, пили, грали і так керували. Про який тут професіоналізм можна говорити.

6. Проекти. Проекти втілюються відносно виробленої стратегії, спочатку актуальні, далі довгострокові. Стратегії розвитку немає, тому і бардак. Тут би спочатку розгребсти все це наносне роками гівно і упорядкувати, щоб не будувати на піску минулих афер, аби не виникали подібні конфлікти, як із ставками.

7. Відносно вартості сміттєвоза, про який тут дискутують. Вибачте шановні, але вбехати півтора мільона у спортивний майданчик у глухому селі і купити, практично за копійки порядну машину для міста, то тут ще варто подумати хто і куди просрав державні кошти.

8. На кінець, про «пінг-понг». Є файний вислів Ісуса Христа на фарисейські думки: «Царство, яке розділилося в собі – запустіє; і всяке місто чи дім, що розділився у собі – не встоїться» (Мф.12.24-33). У гібридній війні переможців не буває, а герої, як кажуть у народі, сходять на гівно у бабських теревенях. Я вже пропонував круглий стіл для вирішення наболілих проблем, але як видно з коментарів, єднання, братання не на часі. Тут, поки що, хватає розуму тільки срати один на одного і слухати байки московських блядей, що підливають масла у вогонь.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.