Відкриття двох нових пунктів пропуску в Турківському районі - вже в найближчій перспективі - 14 Березня 2017 - Турка-перлина Карпат
Понеділок, 27.03.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » 2017 » Березень » 14 » Відкриття двох нових пунктів пропуску в Турківському районі - вже в найближчій перспективі
13.03.2017 (23:23)

   Відкриття двох нових пунктів пропуску в Турківському районі - вже в найближчій перспективі

У п’ятницю, 10 березня 2017 року на МПП «Грушів-Будомеж» відбулося засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, яка діє у межах українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

За словами Поліни Лі - директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, на цій Комісії вперше внесено до протоколу перспективу відкриття пунктів пропуску в Турківському районі, Львівської області, а саме МПП «Лопушанка-Міхновець» та МПП «Боберка – Смольник», як стратегічного інструменту розвитку транскордонного співробітництва.

Також українська делегація повідомила про модернізацію під’їзних доріг зі сторони України до українсько-польських пунктів пропуску, а саме: «Грушів – Будомєж», «Смільниця – Кросьценко», «Устилуг – Зосін», «Рава-Руська – Хребенне», а також «Нижанковичі – Мальховіце».

Окрім того, обговорили ситуацію в українсько-польських пунктах пропуску, забезпечення ритмічної роботи з метою прискорення перетину кордону для транспортних засобів, розмежування пасажирського та вантажного руху в МПП «Краковець – Корчова» та питання запровадження на постійній основі пішого руху в МПП «Угринів – Долгобичув», ініційовано обмін нотами щодо відкриття пішого руху в МПП «Нижанковичі – Мальховіце».

За результатами засідання сторони підписали протокол, в якому зазначили подальші напрямки співробітництва..

Микола Яворський, FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1683 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 naum   (17.03.2017 13:38)
На замітку для правоохоронних органів. Бандиться групировка, яка зародилась на території Турківського району під керівництвом голови Турківської районної держвної адміністрації Олександра Лабецького (член партії Солідарність від Петра Порошенка) і його першого заступника Миколи Яворського, які в грудні місяці 2016 року взяли для себе великі премії в АДМІНІСТРАЦІЇ, то при цьому, в якому часі зараз знаходиться держава Україна і Український народ в даному випадку народ Турківського району. А ще вони давали дотації на преміювання в турківську лікарню і Відділ освіти Турківської РДА, Службові Працівники лікарні і відділу освіти збирали гроші і носили хабарі Олександру Лабецькому і Миколі Яворському так, щоб віддячитися. Один Лабецький взяв премії в розмірі 60000 тис.грн. ЩЕ цікавіше - в Олександра Лабецького є собі такий приватний ОХОРОННИК - Германович, який їздить по пелорамах району і збиває гроші для ЛАБЕЦЬКОГО і ЙОГО БАНДИ. Сам Германович купив собі телефон за 10000 тис.грн. Уявіть собі люди, яких сволочів ВИ вибрали до районної ради. Лабецький є депутотом в районній раді від БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА (Партія Солідарність) і рекитерським методом вибиває гроші в людей у Турківському районі. За ним плаче тюрма. Його афери скоро закінчаться.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.