Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 15 » РНБО вирішила припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення
15.03.2017 (21:21)

   РНБО вирішила припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення

Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Про це повідомив Секретар РНБО України Олександр Турчинов за результатами засідання Ради, повідомляє сайт РНБО.

Він заявив про різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

"Усвідомлюючи загострення загроз економічній і енергетичній безпеці України, спровоковане свідомими діями терористів, та враховуючи те, що РФ почала на державному рівні визнавати "документи" самопроголошених республік, з метою захисту прав і свобод громадян України та забезпечення національної безпеки України РНБО вирішила: тимчасово, до реалізації пунктів 1-2 Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року, а також до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення", - сказав Турчинов після закінчення засідання.

За його словами, Кабінету Міністрів доручено невідкладно розробити і запровадити план заходів із забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку та бюджет країни та вжити заходів щодо їх мінімізації.

"Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції України, Національній гвардії України за участю Служби безпеки України доручено невідкладно припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами та створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення", - додав Секретар РНБО України.

Турчинов також зазначив, що керівництво Антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях повинно вжити вичерпних заходів з нейтралізації можливих збройних провокацій.

Як відомо, у середу вранці президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання РНБО, запропонував прийняти рішення про повну зупинку транспортного сполучення з окупованими територіями

Українська правда.


Петро Порошенко: Завдяки зусиллям блокадників та терористів Україна втратила свої підприємства (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки та оборони виступив і заявою, у якій різко засудив дії блокадників.

«Негативний ефект блокади для всієї України абсолютно очевидний, але кардинально вплинути на окупантів вона не здатна. Через сотні неконтрольованих Україною кілометрів українсько-російського кордону вони легко можуть отримати все, що їм треба – із Російської Федерації. І так само продати туди все, що їм треба. Пробні ешелони з українським вугіллям з окупованих територій вже пішли в Російську Федерацію.

За півтора місяці блокадники не наблизили, а віддалили перспективу повернення цих районів. Не посилили, а послабили вплив України по той бік лінії зіткнення. Не розвіяли прищеплені російською пропагандою страхи серед наших співвітчизників – посилили. Не повернули хоча б одного полоненого – а саме ж з цієї вимоги починали акцію, чи не так – тільки погіршили їхнє становище. Не вгамували агресивність Росії, а ще більш її розпалили. Не сприяли відновленню територіальної цілісності України, а, навпаки, ще більше ускладнили це завдання. Воно стало ще дорожчим, ще важчим, ще небезпечнішим», – заявив президент.

«Завдяки спільним зусиллям блокадників та терористів Україна втратила свої підприємства, і це, на жаль, створило абсолютно нову реальність», – наголосив Порошенко, зазначивши, що саме тому пропонує РНБО ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку транспортного – і не лише залізничного – сполучення з окупованою територією», – зазначив Порошенко.

Леополіс.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 388 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 песиміст   (19.03.2017 11:18)
В мене заїдає клавіша "пробіл" то окремі слова зливаються, вибачте,але догадатися про суть можна.
І ще трохи на цю ж тему. На початку блокування президент різко критикував блокаторів, звинувачувів їх чуть не в зраді батьківщини. В унісон цому співав і очільник області п.Синютка. А якже тепер це розуміти? Зради вже нема?Вчорашні злочинці стали героями? Чи може вчорашній президент сьогодні став злочинцем? Як кажуть "Умом Россию не понять", а наші дії "понять" можна?

0
2 песиміст   (19.03.2017 11:03)
Якщо регулярно слухати виступи наших очільників і вірити їмі поступати згідно з прослуханим, то можна елементарно з’їхати з глузду, бо виступи суперечать в часі одніодному. Для прикладу, наш генеральний прокурор, коли ще не був прокурором (хоч
він ним не став і тепер-освіта дещо не та),а очолював депутатську фракцію БПП,
виступаючи стверджував, що окуповані території треба заблокувати і не вести з
тим ЛуганДоном  ніяких торгів, бо цезлочинна дія. Тепер же ,ставши генеральним законником, точка зору помінялася на
протилежну – забороняти торгівлю з сепаратистами – то є злочин проти України.
Воістину, міце сидіння визначає точку зору.Неможна всьогохотіти від президента із області міжнародного права, на те є радники
президента, але президент за освітою є міжнародник і мав би сам кого хоч
нарадити в цій царині. Гаазька конвенція 1907 року (яка є частиною нашого
законодавства), встановлює що «що територія визнається окупованою, якщо вона фактично перебуває під владою армії супротивника»(стаття42)17 березня 2015року Верховна Рада прийняла постанову »Про визнання окремих районів ,міст,селищ
і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» і ця
постанова парламенту досі не є скасована- тоб то діюча.Стаття 43 цієї жконвенції: «З фактичним переходом до рук окупанта повноважень легітимної влади
він  вживає всіх залежних від ньогозаходів для того, щоб,за можливості ,відновити й забезпечити громадянський
порядок і безпеку…» Стаття 1 Положення про закони і звичаї війни на суходолі зі
згаданої конвенції гласить: «Військові закони,права та обов’язки застосовуються не лише до армій,але й також доополчення та добровольчих загонів».А ще Женевськаконвенція 1949р про поліпшення долі поранених і хворих в арміях передбачає : «Конвенція
застосовується  в усіх випадкахоголошеної війни чи будь-якого іншого збройного конфлікту,що може виникнути між
двома чи більше високими договірними сторонами, гавіть  якщо одна з них не визнає  стану війни». І жодного слова про те,що для  появи в нього обов’язку дотримуватися в нормміжнародного права,передбачених для окупаційної держави,слід спершу  в якомусь суді довести,що вона окупант. З цього напрошується висновок, що окупант несеповну відповідальність за порядок,безпеку,забезпечення умов проживання
населення на окупованих територіях і поставляти туди газ, електрику
,продовольство та інші засоби до існування Україна не повинна.

0
1 Victor   (16.03.2017 08:26)
Давайте будемо послідовними в цій ситуації. З початком утворення Новоросії, по всіх телеканалах роздавали Pizdalgin про те, що Донецька та Луганська області – це ярмо на шиї України, куди вона вкладає величезні гроші для підтримки їхньої збиткової економіки. Підчас ведення бойових дій, звучав Propizdon, як бойовики з маскалями ріжуть заводи і вивозять гуманітарними камазами до Росії. Тепер дістали чергову партію Fuflomicinu про те, що там працювала велика кількість українських підприємств, з яких держава отримувала неабиякі податки, вугілля, товари та ще й контрабанду. Звідси йшов ліс і таке інше. Тобто війна не заважала бізнесу, а навпаки, сприяла – такий собі кривавий супровід вантажів. Хтось клав собі до кишені мільярди, а хтось клав до ями сина, батька, чоловіка. Блокадники погіршили ситуацію: держава втратила підприємства, бурхливий потік грошей перетворився в пересохлий струмок. Патова ситуація. Прийшла пора реально дивитися на речі. Уявімо собі ситуацію. Друга Світова війна. Світ втягнутий в м’ясорубку. В цей час по залізничних коліях, морськими та автомобільними шляхами, туди-сюди, в обидва боки, курсують ешелони вугілля, нафти, руди… між ворогуючими сторонами, працюють банки, народ їздить по заробітках, наші працюють у Берліні – виготовляють літаки, танки. Німці працюють у Москві – виготовляють гармати. Американці на японських заводах виготовляють деталі до атомних бомб, а японці будують в Америці авіаносці. Як би ця війна називалася? Правильно! Потьмаренням розуму. Народ вже на початку війни звертав увагу владі на те, що торгівля з окупантом – моральний злочин. Але влада цього ще не зрозуміла і сьогодні, навіть ухвалюючи це рішення. Гроші понад усе! Тьху.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.