П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 16 » Як в Турківській районній раді головного лікаря призначали
16.03.2017 (22:39)  

   Як в Турківській районній раді головного лікаря призначали
Взагалі-то я стараюся ніколи нічого не писати і не відписувати, краще в очі сказати. Але якщо мене не почули на сесії – то скажу тут.

...14 березня 2017 року, звичайний весняний день в Карпатах, але це на перший погляд, з іншої сторони – День добровольця, перше відзначення такого свята в Україні і зокрема в Турківському районі. Та не тільки святом єдиним живуть люди в Карпатському регіоні… Великий день – день сесії районної ради.

Питань на розгляд депутатів винесли надзвичайно багато, вирішили розглянути все і заслухати всіх та основним питанням і основною інтригою, а як далі стало зрозумілим, було питання Про призначення головного лікаря Турківської КЦРЛ.

Але про все за порядком… Нещодавно відбулося засідання бюджетної комісії і президії районної ради, де і було вирішено – дане питання знімаємо з порядку денного, так як не маємо досвіду і немає регламенту як це робити. Але на сесії перетиснули, бо має бути тільки той, а не інший.

Чому? Може комусь хочеться призначити головного лікаря з порушеннями процедури, щоб потім шантажувати в будь-який час оскарженням рішення в суді чи прокуратурі? Зробити собі ручного головного лікаря? Чому на третьому році Революції Гідності, ми повинні під тиском приймати незаконне рішення?

Я дуже поважаю воїнів-учасників московсько-української війни, але вони або були введені в оману, або не зрозуміли для чого вони знаходяться на сесії районної ради. Нас просто тикнули носом – голосуйте так, а не інакше.

7 березня 2017 року, напередодні дня, коли організації Турківського району вітають прекрасну половину людства з днем весни, керівництво Турківської КЦРЛ вирішило не пасти задніх. Зібрали працівників-жінок та і не тільки, що дивно (до чого тут чоловіки), обдзвонили ТІЛЬКИ СВОЇХ, інші також приїхали з периферії, гарно привітали і …розпочали ПРимуси до голосування за кандидата на посаду головного лікаря. Але не передбачили того, що інший кандидат набере більше голосів.

Хитра схема під керівництвом “попєредників” полягала в тому, щоб, якщо не повернутися самим у тепле місце, то хоча б поставити свою людину на місце, яке дуже потрібне для колишніх "регіоналів"!

Боротьба за посаду керівника лікарні, в якій працює близько 1000 людей, (а у кожного з них є ще родини) пахне реваншем «регіоналівської» влади. А псевдодемократи через тиск на депутатів вирішили допомогти втілити в життя ці жалюгідні плани. Після “підкилимних” дебатів питання все ж включили в порядок денний – і о, диво – голосів не вистачило!

Все ж таки депутатський корпус довів, що з депутатами потрібно рахуватися позаяк за кожним з них стоять виборці, які делегували їм можливість представляти свої інтереси в районній раді.

Мирослава Калинич,
депутат Турківської районної ради


Збори працівників Турківської районної комунальної лікарні 7 .03.2017р.

Відео Володимира Ільницького

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1521 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 13
0
13 Ігор   (26.03.2017 22:17)
В поліклініці зробили  платним УЗД,стоматологія,лікарняні,аналізи крові ітп.  То  приватна  поліклініка чи  державна? Якщо  приватна  то  не  платіть  їм  зарплати, а відправте їх у  свої  приватні  кабінети. Після  Майдану  беруть  більше, як до  Майдану.Кажуть,що  долар  пішов  вгору. Та НЕБЕСНА  СОТНЯ напевно  в  гробах  перевертається, якщо  дивиться на  владу,  що прийшла  на  їх  смертях.Районна  влада  того платного бардаку  не  бачить, а  може  не  хоче  бачити.

0
12 Василь   (26.03.2017 21:51)
хабарі в лікарні беруть безбожно

0
11 Юзик Комарницький   (24.03.2017 00:03)
АТО,  смішні такі речі говориш. Рахуємо дуже просто, якщо за 1  хворого 250 гривень., приблизно в середнього лікаря 5-10 людей  250*7 = 1750. Приблизно в лікарні 200 лікарів, дальше 200*1750 = 350 тисяч гривень в один день. Беремо дальше  множимо, то  на 5 і виходить  350*5 = 1,750 мільйона гривень. 1,75 * 20 днів = 35 мільйонів. Та за такі гроші лікарня  золота може бути. Знову якась  нісенітницю пишете і бездоказова дезінформація. Таке відчуття, що сам пан Лабецький пише, коли хтось сказав, що то він  данину збирає.

0
10 Західний   (23.03.2017 08:43)
В  Турківському районі  і на околицях люблять чужі заслуги брати на себе. Але найбільше свою лепту зробив герой України Валерій Михайлович Сушкевич, який має можливості і  спілкується з ким треба, просто  вибив гроші і  будує красиву базу при любій погоді. Ось хто  нам зробив дорогу. Так що дійсно робіть щось, а не шукайте ворогів.

0
9 Іван   (23.03.2017 04:42)
Говорять, що в роті гриби ростуть. Вам всім Лабецький як кістка в горлі, бо один в тому районі щось робить. П...ти не мішки носити. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1925022617727270&id=100006586502603 - черговий "понос" від захисників злодійні. Все і ні про що. Людина свою думку про них написала, а Баран типу спростував все. І ні слова про те як бабки крали, як Когут на допити відмовляється ходити (як нема чого приховувати то чого бояться). Як тільки хтось правду починає писати так вже "поносять". Ну нічого. Дограєтесь.

0
8 Петро   (22.03.2017 10:47)
Аж страшно писати  щось за Коробова, а  то станеш проплаченим регіоналом, який не любить свою неньку. Коробов не дає вашим друзям  красти,і таку  кару на себе звів псевдо патріотів :)?   Треба було писати  такі статті  коли  район зливали, то походу останній  рубіж лишився де можна вкрасти, а шановні депутати ?

0
7 Victor   (22.03.2017 07:40)
Якщо є закон, який прописує всю процедуру обрання головного лікаря, то для чого вся ця самодіяльність?

«Заліз голодний вовк у свинську кучу й зібрався поласувати поросятинкою. Свиня жалісно звернулася до вовка з проханням, аби той дав їй перед смертю заспівати пісню. Розчулений вовк погодився. Свиня заверещала і вмить на порозі з’явився дебелий ґазда з ціпом в руках. Кілька махів ціпом – і вовк ледве добрався до лісу. Лежить у кущах, зализує рани й сам до себе говорить: «Нахрена мені потрібна була та її художня самодіяльність? Таж і голосу в неї зовсім немає»».

0
6 PianoBoy   (21.03.2017 23:54)
  • Просто бомбезне відео. Щиро воно мене повертає в брежнєвські часи.....
 
Турка є Турка, 
Таке враження склалось, що вона ще проживає часи застої, а ще має бути перебудова, потім Кравчук та Кучма....... а потім вже сонцесяйний Порох.
А якщо серйозно то це збіговисько, я про збори трудового колективу, то фарс та ганьба. Подивіться в статут Комунального закладу турківської лікарнні, чи там є щось про збори трудового колективу..... ГАААА ! НЕМА!!! Ото ж бо 
Клоуни.
Наступне....

То ж як правильно призначити головного лікаря ЦРЛ . Зновуж таки просто по закону.
Призначає засновиник, тобто районна рада, на основі проведеного конкурсу, що оголошується в відповідні строки, Голова районної ради підписує угоду, як правило не більше як на три роки з головним лікарем. Угода має бути також затверджена на сесії райради.
І на остаток. Я б рекомендував Турківські РДА утворити відповідно відділ охорони здоровя, який би був структурним підрозділом РДА, бо схема така, що лікарня по суті є розпорядником бюджетних коштів, але керівник лікарні не є держанвним службовцем . отож ЯҐби був відділ охорони здоровя, то всі лікарні та амбулаторії були б в рівних умовах.
І ще чомусь ніхто не піднімає питання про міжбюджетні трансфери, бо не раз доводилось чити, як відмовляють в медичному обслуговуванні в Самборі та Старому Турківчан.
Хочу ще торкнуться тітушок. Так так назву їх так а вони зрозуміють самі хто є хто. Як колишні ригіонали, так і теперішня влада їх активно використовує, біда в тому, що зараз в ролі гарматного мяса виступають наші атошники. Бо одна справа воювати, а зовсім інша, керувати медициною. Якщо ж вони хочуть брати в тому участь то нехай делегують на цю посаду справді лікаря, що воював та лікував хлопців на сході, був разом з ними. 
Так щирі активісти їздили та надували щока кричачи ВОЛЯ ВОЛЯ.... і щооо???? Де ж хлопці волі, Чи волі до грошей, А виявилось НЕВОЛЯ. Таких прикладів чимало... Міський голова Турки... що заробляє на смітярці, Старосамбірський активіст волі що вимагав в директора Галсільлісу 20 000 вічнозелених за дозвіл працювати, безчинства людей волі в батальоні торгадо, брехливість самбірського голови.
То ж завершу свою коротку оповідь словами Андрей Шептицького
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!”

0
5 Ігор   (19.03.2017 19:50)
Лопушанський просуває  на посаду головного лікаря через  М.Павлик  та  Н  Гошівську - Яцкуляка  М.П., колишній  регіонал Любомир Лоневський  просуває через  М.Калинич - С.Баган, а М.Ільницький - Коробова.

0
4 Циннік Турківський   (19.03.2017 10:00)
на четвертому році Революції Гідності...час рікою пливе dry

0
3 naum shur   (19.03.2017 08:52)
Серед 3-х кандидатур я не бачу ні одної яка може бути нормальним керівником лікарні. В Турківській ЛІКАРНІ ЛІКАРІ поділені на 2 категорії, ті що БАГАТО П"ЮТЬ і П"ЯНІ лікують хворих, і ті що НЕ П"ЮТЬ (ЗАРАЗ ЗАКОДОВАНІ), колись пили БАГАТО. От такий контингент лікарів є в Турківській лікарні. То що можна вибирати.

0
2 Говорить Турка   (18.03.2017 22:05)
Коробов регіонал, який рветься до влади, а значить починають повертатись "риги". АТОшників можна зрозуміти вони пропонують бо ві афганець. Але боюся що їх використовують для чергових інтриг... Шкода що хлопцям байдуже хто він. Потім їх вже ніхто питати не буде. Та й зрештою причім тут атошники якщо колектив з яким йому працювати - проти нього. Він з Нагайком там ніконо за людей не вважають. Всі в них прости...ки бл...ді і т.д. Це ніякий ще нормальний чоловік не прийшов і не набив їм морди за таке ставлення до людей.

0
1 Victor   (18.03.2017 17:22)
«Нас просто тикнули носом – голосуйте так, а не інакше».

Повернувся цар Петро з Європи, зібрав бояр і розповідає про тамтешнє життя.
- Є у них, бояри, така штука - ПОРТВЕЙН називається. Це як наша брага, та тільки бутель вип’єш, і другу, й третю, а вранці голова не болить.
- Вези, государ, портвейн, - заголосили бояри.
- А ще у них є - ПРЕЗЕРВАТИВ. Ось кохаєшся ти вночі з боярнею, а діти не народяться.
- Вези, государ, презервативи, - кричать бояри.
- В тому біда, - каже Петро, - що привезти можна тільки щось одне.
Тут почалася дика бійка - бояри чим попало один одного луплять, за бороди тягають, кричать «Портвейн... Презервативи...»
Петро як крикне:
- А ще у них є ГОЛОСУВАННЯ!...
Принишкли бояри - стоять, бороди смикають. Один зметикував:
- Вірно, як ГОЛИМИ СУВАЛИ - так і будемо сувати. ПОРТВЕЙН ВЕЗИ!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.