Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 19 » «ГОЛОДРАНЦЯМ» ТА «ПАТРІОТАМ» ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ
19.03.2017 (01:27)

   «ГОЛОДРАНЦЯМ» ТА «ПАТРІОТАМ» ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

01 березня цього року у соціальній мережі Facebook п. Романом Мельником, жителем м. Турка одна із новин, висвітлених у стрічці Геннадія Когута, була прокоментована так: «Тут ситуацію коментують дві категорії людей: всезнайки і голодранці. Перші і другі палець об палець не вдарили, зате всіх вчать жити.» Тобто, те що люди висловлюють свої думки, погляди стосовно певних ситуацій, п. Роман сприймає як повчання. Я згідний, що перша категорія палець об палець за життя не вдарила, бо вважає себе небожителями і оббирає простий народ до нитки.

А я б відніс коментатора до категорії негідників, яку він ще виділив у наступному коментарі, зазначивши, що це категорія людей, які тратять більше ніж заробляють. Тільки не можу погодитись тут із терміном «заробляють», так як людина, яка дозволяє собі публічно обзивати людей голодранцями, сама не розуміє значення цього терміну, бо не працювала в своєму житті й дня. Зате вдало приватизувала половину нерухомості в центрі міста. «Приглянувся» йому й ставок у міському парку – зробив собі з нього поле, змінивши цільове призначення водного об’єкта на землі для ведення особистого селянського господарства.

Це те що зміг «заробити» п. Роман для себе, а що зробив для громади міста як депутат чи як підприємець, який заробляє мільйони на «голодранцях» сказати не берусь. Зате напевне субсидії собі виробити, як решта голодранців, не забув.

Щодо подій, які відбуваються останнім часом навколо Турківської міської ради та стосуються придбання Б/У сміттєвоза з 1 млн. 200 тис. грн. Сьогодні голова міста, Геннадій Когут, пробує пояснити, що особисто його вини тут немає і пояснює, що чи то програма ProZorro винна, чи то тендерна комісія, чи то підприємець, який був визнаний переможцем на тендері. Але при цьому дії правоохоронних органів спрямовані саме проти мера, бо він критикував САМОГО Порошенка, міська рада прийняла рішення на підтримку блокади і т.д. Скажу так, сьогодні лише лінивий не критикує злочинну владу України, дії уряду та Президента щодо утисків власного народу. Але в Турківському районі Порошенко «почув» критику лише Г. Когута, а останньою краплею стало ще й те, що він підтримав блокаду ОРДЛО… Ну це просто смішно. І таке постійне виправдання голови міста, незрозумілі акції типу «Громада міста прийшла підтримати мера» ( а насправді приходить лише декілька чоловік ) і інші незрозумілі людям дії, наводять на думку , що дії поліції виправдані і крадіжка НАШИХ грошей таки відбулась.

Як з’ясувалось підприємець Володимир Маркович є монополістом у м. Турка на послуги для міської ради. Якщо відвідати єдиний веб-портал використання публічних коштів E-data, ввести ЄДРПОУ Турківської міської ради: 04056026, то всі ми побачимо, що В. Маркович не лише торгує сміттєвозами, а й піском (№ трансакції:36252491 від 10.11.2016), госптоварами (№ трансакції: 37093305 від 18.11.2016), ремонтує дахи (№ трансакції: 34421423 від 21.10.2016), встановлює сміттєві баки (№ трансакції: 30661565 від 07.09.2016), облаштовує площадки під сміттєві баки (№ трансакції: 29797816 від 26.08.2016), виготовляє контейнери для сміття (№ трансакції: 28798532 від 12.08.2016) і т.д. Тобто, без п. Володимира Турківська міська рада просто не справляється, а ЖЕК взагалі в місті не потрібен.

Що стосується самого тендеру, то із документів, які є у вільному доступі, видно, що Маркович В.І. навіть не міг брати участі у тендері, оскільки не подав потрібні документи, а точніше видав їх сам (наприклад довідку про несудимість, документ із Реєстру корупційних правопорушень і т.д.). Крім того, на час проведення тендеру п. Маркович В. не мав права на продаж автомобіля як ФОП, оскільки не був належним чином зареєстрований у податкових органах.

Особисто я відслідковую таку схему дій: провели один тендер – ніхто не згодився з умовами і не подав пропозицій, провели інший тендер (на цих же ж умовах) – знову ніхто не зголосився. Третій раз, ризикуючи повернути кошти в бюджет, з тими ж самими умовами оголошується тендер на MAN. Чому? Чому після двох перших разів не були змінені умови тендери, не проведено пошук альтернативного, як стверджує голова міста, автомобіля з подібними технічними характеристиками, якщо в результаті все одно придбали не той автомобіль, на який оголошували тендер? Моя думка – завідомо знали, що буде пропозиція і тендер відбудеться, тобто домовились наперед про КАМАЗ, який ще після того як пригнали в Турку, ремонтували два тижні. Крім того, як мені стало відомо КАМАЗ, який купила міська рада був оцінений у МРЕО …. всього лиш у 45 тис. грн. ВДУМАЙТЕСЬ!!!!

Де логіка і де правда??? На це питання я відразу ж почув відповідь, коли проводились обшуки у п. Марковича. Він сказав так: «Я підприємець. Заробляю де хочу і як можу. А відповідає за все людина, яка ставить підпис і печатку.» Ці слова я чув на власні вуха. Коли я спитав у працівників, які проводили обшук: «Якби ці кошти, які за попередньою підозрою, вкрадені, пішли на ремонт доріг, дахів тощо – ви б так «старались»?». На що почув відповідь «Якби гроші були потрачені на дорогу та інші речі для громади, ми б не реагували. А так…» І тут ще хтось буде стверджувати, що немає жодних маніпуляцій та крадіжок?! Є. Це моя думка і думка багатьох жителів міста. Звичайно, що останнє ствердне слово буде за слідчими, які сьогодні встановлюють всі обставини справи.

Як колишній працівник міліції, можу стверджувати, що їм не вигідна відео фіксація їхньої роботи. І наклепи, що хтось «замовив нальот» - дурниці. Хочу подякувати журналістам за якісну роботу і за те, що приїхали, зафіксували і не дали на місці «зам’яти» справу.

Багато ще можна говорити і ще більше ми скажемо і зробимо вже після того як свою роботу зроблять правоохоронні органи. Ми знаємо і розуміємо, що сьогодні на слідчих може чинитись тиск з метою закриття справи. Проте, учасники АТО не дозволять зробити це так просто. Ми вимагатимемо об’єктивного розслідування і встановлення винних осіб, тому що в такий складний для країни час не можна так відкрито і цинічно грабувати власний народ. А тому сьогодні ми гарантуємо повну підтримку правоохоронним органам в плані недопущення будь-яких дій з боку людей, які сьогодні підозрюються у вищезазначених злочинах, що можуть спонукати їх до закриття справи та залишення злочинців безкарними. Це сьогодні вже стало звичною практикою, але не має бути практикою для нас.

Ще одним прикрим моментом для мене, як для учасника бойових дій, стала відмова у погодженні Турківською міською радою у виділенні земельних ділянок учасникам АТО за межами міста (ур. Осовня). І було б смішно, якби не було так сумно: причиною для відмови стало те, що міська рада збирається вивчати питання щодо виявлення там об’єктів культурної спадщини!!! Зате «своїм» можна – дружині заступника голови виділили земельну ділянку під комерцію, яку вона тут же й продала. Коли, наш земляк, сотник 29 сотні, учасник бойових дій на Сході, а сьогодні директор регіонального відділення у Львівській області компанії «Сімугер» Іван Круц звернувся із проханням надати йому в оренду земельну ділянку для будівництва заводу, на якому могли працювати місцеві мешканці, він теж відчув повну «підтримку» з боку «патріотів» - землю віддали чужим людям і невідомо, що там тепер буде будуватись. Останні мої слова підтвердив і Г. Когут на своєму звіті, сказавши, що йому не відомо, що там буде, бо їх не повідомляють. Правильно, хто ви такі, щоб вас повідомляти?! Добре, що віддали такий шмат землі лише за 100 тис. грн. в рік!!!



А це от думки та звернення звичайних людей – не майдану/волі, не наближених бізнес-друзів по інтересах, а звичайних мешканців міста та району, які теж є і учасниками Революції Гідності, і учасниками АТО, і звичайними громадянами, яким не байдуже, що відбувається навколо них. Ними рясніють соціальні мережі, я вибрав лиш декілька.

От такі висновки напрошуються!

Хотів би звернутись до громади: ПРОКИНЬТЕСЬ!!!! ДОКИ МИ БУДЕМО СПАТИ? ДОКИ МИ БУДЕМО «ВІДМАЗУВАТИ» ЗЛОЧИНИ ДОБРИМИ СПРАВАМИ? Одних кидаємо в смітник, не чекаючи ні рішень поліції, ні вироків суду та й навіть сьогодні не довели, що людина вкрала, а іншим дозволяємо грабувати на сотні тисяч – і мовчимо!!!! Може вже досить ?

Я розумію, що легше мовчати та спостерігати. «Людина – раб, тому що свобода важка, рабство ж легше».

Коноваленко Микола, заступник голови ГО «Учасники АТО Турківщини»





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1233 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 10
0
10 Victor   (20.03.2017 09:03)
Пам’ятаю перші збори активістів. Виступаючі говорили про проблеми та шляхи їх вирішення. Я наголошував, що все можна вирішити тоді, коли люди будуть триматися купи. Це головна умова до активних змін. Але мої слова пройшли повз вуха, бо вже наступного місяця почали милити один одному задниці. Хочеш розвалити громаду, дай патріотам владу і гроші, і назад отримаєш хаос, занепад, гризню і ненависть. Хочеш оволодіти державою, дай революціонерам трохи влади, грошей, вина і розпусти, тоді приходь і бери цих героїв голими руками. Ганьба!

0
9 Maks   (19.03.2017 21:08)
Зайдіть і прочитайте в програмі  ProZorro,там не тільки сміттєвоз там ще купують тільки  у Фоп Громик Марії продукти на великі суми паливо мастильні матеріали і багато цікавих закупок  для роботи правоохоронних органів. сумно ,що під чорно-червоним прапором роблять такі корупційні діяння.Ви купили старий сміттєвоз за шалені гроші а до автобусної станції не пройти не проїхати нехай хоч проїде  грейдер та вирівняє дорогу.Напевно Турка приречена жити в такому "дермі" Подивіться Старий Самбір базар нормальний,фасади будинків тротуари це видно нормальне місто а ви крадете не боїтеся ні Бога ні чорта.Схаменіться, позбирали в міську раду  всякий непотріб і платять шалені зарплати а вони лика не в'яжуть.Люди надіялися голосували поміняли шило на мило.

0
7 lviv22turka   (19.03.2017 19:28)
Крім того, як мені стало відомо КАМАЗ, який купила міська рада був оцінений у МРЕО …. всього лиш у 45 тис. грн. ВДУМАЙТЕСЬ!!!!
МРЕО ліквідовані, є сервісні центри МВС які укладають та оформляють договори купівлі продажу, ватість визначають шаблонно з якої сплачують податки. Вона завжди не відповідає ринковій. Також вартість машини вказана в вантажно - митній декларації якщо вона ввезена з закордону. Як видно було з попередніх коментарів вартість вказана тільки шасі автомашини тобто баз кузова. З Вашої статті видно що Маркович зареєстрував автомашину на себе, в такому випадку Він  не являється суб'єктом господарювання господарювання, що здійснює оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами,Він продав автомашину як власне майно.

0
6 Victor   (19.03.2017 19:26)
Мені дивно інше. Львів виділяє гроші на сміттєвоз-подарунок і навіть не цікавиться, чи відповідає товар сумі. Чому не приїхало кілька чоловік і не переконалося в тому, що цей «череп»-подарунок під Новий рік, не вартує такі гроші? Продавець міг зажадати і два мільйони – його товар, його сума. Хочете – берете, а не хочете – не беріть. А тут якийсь бардак: всі звітують про придбаний сміттєвоз і навіть не здогадуються, що придбали «кота в мішку». Проходить час. Хтось побачив, що «четвертої стіни немає» і здійняв лемент. Ті, що попали в халепу, вже й не раді, адже слідували народній мудрості: дарованому коневі в зуби не заглядають.

«Приходить Бог до Адама, і каже: — Є в мене для тебе дві новини, одна хороша, друга погана. Адам подивився на Бога і каже: — Гаразд, давай спочатку гарну новину. Бог пояснює: — Я дарую тобі дві частини тіла. Перша називається «мозок». Вона дозволить тобі стати більш інтелігентним, вести з Євою розумні бесіди, винаходити нові речі. Друга називається «пеніс». Вона дозволить тобі розмножитися по всій планеті, залишити після себе потомство. Єва буде щаслива, що в тебе є цей орган і ти можеш дати їй дітей. Адам дуже зрадів цьому. Він вигукнув: — Яка чудова новина! Дякую тобі, Боже, за твої подарунки. А погана новина? Бог сумно подивився на Адама і сказав: — Погана новина в тому, що крові, яку я тобі дав, буде недостатньо, щоб одночасно користуватися двома цими органами».

0
5 Говорить Турка   (19.03.2017 19:23)
Ні, п. lviv22turka, за легендою Когута - це польський КАМАЗ ))))))). Голодранці звертали увагу патріотам на цей момент, але як виявляється поляки вже теж випускають авто марки КАМАЗ. Дуже цікава стаття. І дуже неочікувано, що АТОшники її писали. Їх вважали серед свити ОГК (однокласники...), але ця стаття... Ну що ж, побачимо чи дійсно є в Турці громада і чи є кому прокидатись. А швидше за все людям й далі всеодно.

0
8 lviv22turka   (19.03.2017 20:12)
Як що польський тоді розмитнення і перша реєстрація в сервісному центрі МВС проведені правильно. Цікаво як пройшло переобладнання автомашини, Що написано в свідоцтві про реєстрацію автомашини. Самому неможливо переобладнати машину, потрібні відповідні дозволи , потім перереєстрація .

0
4 lviv22turka   (19.03.2017 18:24)
Дивно як цю машину розмитнили,  далі сервісний центр МВС  зареєстрував за Марковичем, коли товар походить із Російської Федерації і підпадає під санкції. Він був ввезений і розмитнений до введення санкцій?

0
3 Ігор   (19.03.2017 15:09)
розікрали  все  комунальне  майно  міста і  планують ще собі докрасти.

0
2 Анна   (19.03.2017 14:56)
А я вже подумала, що справу заминають... Хоча ще все може бути. Хоч якась категорія людей в цьому місті і районі активна. Молодці АТОшники. А цих гадів треба гнати в шию. Але наші люди завжди мовчать і плачуть по кутках як їм погано живеться. Порошенку теж багато українців свого часу довірили, а сьогодні БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ мід іншим, вимагають імпічмен... А ці шукають виправдання? Вони ж в одній банді - Лопушанський, Суслова, перші нардепи, які їм помагають.

0
1 naum shur   (19.03.2017 14:20)
молодець Микола.  Супер

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.