П'ятниця, 19.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 19 » Клініка, що не схожа на інші клініки
19.03.2017 (21:01)  

   Клініка, що не схожа на інші клініки
Ми пишаємось тим, що створили свій бренд, адже бренди не народжуються – їх необхідно створювати і для цього потрібно чимало часу. У нас на це пішло 15 років.

Ми поставили під сумнів все – наше уявлення про те, як повинна виглядати сучасна стоматологічна клініка, наші переконання і наші методики. Ми не хотіли бути клінікою, яка надає усі види стоматологічних послуг. Проте, ми хотіли відрізнятися. Ми хотіли робити все так, як повинно бути. Персонально для кожного.

КЛІНІКИ, ЩО НЕ СХОЖІ НА КЛІНІКИ

Ми першими в світі придбали від компанії KaVo (Німеччина) лазерні детектори карієсу та систему, яка дозволяє діагностувати і наочно демонструвати Вам пошкодження зубів.

Наші стоматологічні меблі дозволяють щоденно перед кожним Вашим візитом проводити дезінфекцію усіх поверхонь спеціальними розчинами. Меблі є герметичними і мають достатню кількість шухляд, де невидимо для Ваших очей ми розмістили всі необхідні для роботи лікаря інструменти і матеріали, завдяки чому уникнули неприємних запахів медикаментів та знизили рівень стресу, який може виникнути при візуальному контакті зі стоматологічними інструментами.

Ми запровадили найвищий рівень безпеки стоматологічного лікування, що ґрунтується на обов’язковій дезінфекції і стерилізації не тільки інструментів, але і стоматологічних наконечників, які змінюються після кожного прийому пацієнта.

Безпека стала нашою візитною карткою для тих людей, які усвідомлюють ризики інфікування, повязані зі стоматологічним втручаннями, особливо такими як гепатит С, який називають “ласкавим вбивцею”, так як таке захворювання протікає безсимптомно і проявляється лише тоді, коли хвороба вже є майже невиліковною.

Наше прагнення робити все так, як повинно бути, поступово перетворювало нас на незвичайну стоматологічну клініку. Завдяки концентрації наших зусиль на взаєминах з пацієнтами і взаєминах між членами команди (керівником, лікарями, адміністраторами і асистентами), ми відмовилися від традиційної схеми роботи стоматологічної клініки у дві зміни.

Ми ввели пост адміністратора, звільнивши лікарів від фінансових відносин з пацієнтами, тим самим створили для лікарів умови, в яких вони змогли реалізувати себе виключно як професіонали, не обтяжуючи себе додатковими і неприродними для своєї професії обов’язками.

ПРО НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

Ми прагнули пропонувати всім пацієнтам, які до нас зверталися, необхідний саме для них план лікування, абстрагуючись від його вартості. Ми відразу ввели концепцію комплексного лікування пацієнтів фахівцями.

Ми взагалі відмовилися від мостоподібного протезування. Відмовилися тому, що прагнули стати еталоном лікарської турботи про наших пацієнтів, і на відміну від них, розуміли небезпеку, зумовлену препаруванням здорових зубів і розцінювали це, як непоправну шкоду, завдану лікарем задля уявної вигоди – відновлення відсутніх зубів.

З часом ми відмовилися і від виготовлення знімних – бюгельних і пластинкових протезів, які принижують гідність людини і породжують у неї відчуття неповноцінності.

Ми змогли продемонструвати нашим пацієнтам, що можемо відновити будь-який дефект їх зубних рядів незнімними протезами з опорою на імплантати незалежно від кількості втрачених зубів і подарувати людям якісно іншу можливість спілкуватися, подобатися, усміхатися, цілуватися, ну і просто насолоджуватися їжею.

Ми постійно намагалися пояснювати нашим пацієнтам, що право мати “повноцінні зуби” не залежить від віку, і що літні люди, як правило, батьки наших пацієнтів, заслуговують, щоб про них піклувалися не менше ніж про маленьких дітей.

Ми намагалися знайти межу між бажаною для лікаря та справжньою потребою ортодонтичного лікування, хоч і хотіли довести лікування наших пацієнтів до щонайвищого рівня стоматологічної досконалості. Ми наполегливо і систематично пояснювали нашим дорослим пацієнтам, що необхідно лікувати не тільки постійні, але і молочні зуби їх дітей.

Ми декларували пацієнтам наші наміри підтримувати досягнутий рівень лікування довічно. Ми розуміємо, що нам є чим гордитися, адже наша мета робити все так як повинно бути, зробила нас унікальними. Ми розуміли тоді, і розуміємо тепер, що слова нічого не варті, а справи говорять більше, ніж розмови.

Сенсом нашої щоденної роботи стала можливість змінювати життя наших пацієнтів на краще. Ми виконуємо свої обіцянки! Ми співпрацюємо лише з тими страховими компаніями, які не мають штучних фінансових та медичних обмежень і дозволяють застрахованим особам самим приймати участь у виборі плану свого лікування.

Клініка Заблоцького

Теги:  життя, медицина, турбота

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 519 | Додав: Today | Теги: життя, медицина, турбота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.