Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Березень » 20 » Нам агресивна поліцейська держава не потрібна, - Юлія Тимошенко
20.03.2017 (00:38)  

PR   Нам агресивна поліцейська держава не потрібна, - Юлія Тимошенко
Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава. Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко , коментуючи ситуацію щодо незаконного перебування в сесійній залі представників Національної поліції.

«Це поганий симптом, коли ігнорується все: Конституція, Закон України, Регламент. Це говорить про те, що зникає правова держава, зникає верховенство права і використовується право сили!» – наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що Нацполіцію до сесійної зали завели представники «Народного фронту», і розповіла, що подала до ГПУ та СБУ заяву про злочин проти тих, хто це зробив, передає офіційний сайт партії "Батьківщина".

Окрім цього, також до регламентного комітету подана заява щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності депутатів, які «грубо обійшлися з парламентом України».

«Вони завели поліцію для того, щоб залякати залишки опозиції у Верховній Раді, яка ще намагається боротися. Вони продемонстрували силу, порушивши і Конституцію, і Регламент, і навіть основи здорового глузду. Вони завели Національну поліцію до парламенту для того, щоб продемонструвати, що закон в країні тепер нічого не вирішує, а вирішує – груба сила», – пояснила Юлія Тимошенко.

Окрім того, політик нагадала, як спікер Андрій Парубій не пустив до парламентської трибуни для звернення до влади і народу України представницю матерів патріотів, які знаходяться в полоні в окупантів, хоча про це просила фракція «Батьківщина».

«Парубій сказав, що це заборонено законом і матерям військовополонених в залі Верховної Раді не місце! Він відправив всіх матерів хлопців, що страждають в полоні, – на балкон. І сказав, що це – незаконно. Але саме Парубій разом з президентом і з «Народним Фронтом» – з усіма пустив Нацполіцію до парламенту. Це означає, що силовикам можна, а матерям військовополонених – ні!» – обурено наголосила народний депутат.

Отже, на думку лідера «Батьківщини», чинний парламент є «парламентом грубої, нахабної, цинічної олігархії і це – поганий симптом».

«Нам, українцям, агресивна поліцейська держава не потрібна. Нам потрібна правова, чесна по відношенню до людей держава», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Теги:  держава, Батьківщина, Тимошенко, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 379 | Додав: Today | Теги: держава, Батьківщина, Тимошенко, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Олеся   (23.03.2017 10:33)
На жаль закон в нашій країні це тільки іграшка в руках урядовців. Крутять на всі сторони, як тільки їм вигідно

0
4 михайло   (23.03.2017 10:07)
Обсадилися поліцією бо бояться що народ їх винесе за таке керування

0
3 Victor   (22.03.2017 19:43)
Робити реформи – це порушувати встановлені віками схеми, які вже набули сакрального значення. Ці схеми стали догматами, на яких влада вибудовує свою доктрину. Відмовитись від цих догматів – означає зруйнувати державність, яка нагадує протухле яйце. Влада не приймає нових догматів, оскільки її мораль не здатна їх вмістити. Для прикладу: відмовитись від недоторканності – означає відмовитись від божественності. Якщо ти не божественний, не наполовину бог, то хто ти такий? Простий смертний. Простому смертному не місце у владі. Дурних догматів-стовпів, на яких стоїть ця халабуда – море. Люди, котрі не збираються нічого міняти й волають про реформи – блазні. Ви бачили церкву? Тут люди моляться, співають, цілують ікони, кладуть поклони і постять, але християнами так і не наважуються стати. Це страшно, бо тоді прийдеться відмовитися від свого егоїстичного «я» і поєднати свою волю з волею Бога в жертовному акті любові.

0
2 олексій   (22.03.2017 10:58)
Погоджуюся на всі 100 відсотків. Але щоб була правова держава то  треба реформ, а їх немає. Влада неспроможна ні на що крім того що підвщувати тарифи

0
1 Victor   (20.03.2017 07:47)
Правова держава починається тоді, коли в своєму праві вона чітко прописує своє існування поряд з ненажерливою імперією. Про яке право можна говорити, коли ключові пости в державі займали лояльні до імперії, люди. Про яке право може йти мова, коли тут кадить в Церкві імперське кадило. Про яке право може йти мова, коли чиновники, інтелігенція, лояльна до імперської політики, тут править бал. Звідси й маємо українських гнид. Відкрийте Біблію і подивіться на жидівське право, яке прописувало існування держави в оточенні гоїв (інших народів). А тепер проаналізуйте, як розвалювалася їхня держава та церква. Навіть поява Біблії не утримала від повного краху.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.