Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 20 » Відповідь АТОвців Мирославі Калинич
20.03.2017 (22:29)  

   Відповідь АТОвців Мирославі Калинич
Учасники АТО своїми діями показали, що інтереси Турківської громади, всіх жителів Турківського району та держави вони ставлять вище своїх власних, навіть вище свого життя. Ми виживаємо в окопах тому, що під час бою прикриваємо спершу побратимів, а потім думаємо за себе, витягуємо 200-их та 300-их, ризикуючи життям. Там, на війні, не зважають на політичні переконання бійця, а на його особисті бійцівські якості, поведінку під час бойових зіткнень. Тому, що з цією людиною завтра йти в бій і саме він має прикрити спину від «орків».

На чергових зборах ГО «Учасники АТО Турківщини» були обговорені всі кандидатури на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ, про які нам було відомо на той час. В тому числі, ми розглянули й кандидатуру Коробова К.Ф. і підтримали його, як учасника бойових дій, людину, яка на нашу думку, може навести дисципліну та дати лад в медицині району. Про наше рішення ми не говорили з жодним чиновником, більше того, не знав про нього і сам Коробов К.Ф.

Тому думки щодо введення в оману чи нерозуміння АТОвцями для чого вони прийшли на сесію районної ради не мають змісту. Не зрозумілим є й зауваження «Нас просто тикнули носом – голосуйте так, а не інакше».

Якщо Ви, пані Мирославо, публічно описуєте ситуацію із голосуванням щодо призначення головного лікаря, то вже й розказуйте хто Вас тикнув носом і змусив голосувати. Бо у читачів, напевне, склалось враження, що саме АТОвці чинять такі знущання. Якщо так, то називайте прізвища і факти, ми не боїмось публічності і відповідальності. Свій страх ми залишили на фронті…

Свій страх ми залишили на фронті…
... різниця між нашою організацією і іншими «ура-патріотичними» силами в тому , що ми не боїмось брати на себе відповідальність.

Ми жодним чином не змушуємо нікого голосувати за кандидата, якого висунули АТОвці. Проте ми просимо врахувати нашу думку, як користувачів медичних послуг і вимагаємо якнайшвидше призначити головного лікаря, бо вважаємо, що занадто довго вже ця посада в статусі «виконувача обов’язків».

Так само як і наша організація можуть поступити всі інші громадські формування району, в тому числі й політичні партії, які представлені в районній раді. Хоча різниця між нашою організацією і іншими «ура-патріотичними» силами в тому, що ми не боїмось брати на себе відповідальність.

З Вашої публікації випливає, що «питання знімаємо з порядку денного, так, як не маємо досвіду і немає регламенту, як це робити». Тут, на нашу думку, виникають логічні запитання: «Шановні, а де ж Ви були дотепер, чим займались, якщо на сьогодні немає регламенту? Це питання виникло лише вчора? Не маєте досвіду в призначенні головного лікаря? А як призначали до цього?»

«Після “підкилимних” дебатів питання все ж включили в порядок денний…» - що тут Ви мали на увазі? Які саме дебати? Чи не ті часом, під час яких депутатам пропонували біля 20 тис. грн. за те, щоб голосування не відбулося? Якщо проаналізувати ж сканкопію результатів голосування, то видно, що немає жодного голосу «проти». Саме тут можна й підозрювати, що була якась домовленість, тиск тощо.

Після таких голосувань питання про призначення головного лікаря переноситься на наступну сесію. І то в тому випадку, якщо знову не буде загроз блокування трибуни і воно буде внесене в порядок денний. А господар в лікарні потрібен вже сьогодні.

Як повідомили нам медичні працівники, через три місяці закінчується термін дії акредитаційного сертифіката, а це означає, що багато медичних послуг заклад просто не зможе надавати (принаймні так нам пояснили).

Якщо так, то з часом назріє питання про потребу в утриманні працівників, а відтак - і самої лікарні. Пізніше з’явиться дядько з грошима в кишені і там з’явиться якийсь приватний заклад. Аргументи будуть залізні: робочі місця, дохід в бюджет і т.д. Але факт – лікарні вже не буде.

Цього сценарію ми боялись ще в грудні 2016 року, коли на це питання нам відповідали: «Депутати районної ради не допустять приватизації лікарні». А тепер ми сумніваємось…

Ви стверджуєте, що ту ж роботу можна виконувати і будучи виконувачем обов’язків. А ми вважаємо, що в домі має бути або господар, або квартирант. В лікарні дуже багато роботи, яку потрібно робити вже.

Сесія не закрилась у зв’язку з тим, що наші «патріоти»-депутати на питанні про підтримку блокади ОРДЛО та засудженні розгону блокадників просто втекли із сесійної зали. Можливо тому, що торгівлю на крові блокують «попередники» та «регіонали»? Тому повідомляємо (можливо депутати ще не знають) – там стоять ветерани АТО та волонтери.

Звертаюсь до громади, до людей, у яких на першому місці честь та совість, а не гроші та особисті інтереси – прийдіть на сесію Турківської районної ради 28 березня 2017 року. А ще запитайте своїх депутатів, що вони зробили для своїх виборців, і що вони зроблять для збереження лікарні.

Микола Коноваленко,
заступник голови ГО «Учасники АТО Турківщини»

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 866 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Петро   (22.03.2017 10:54)
І на нашій землі є людина,яка може відкрито чесно сказати, що думає,  не боїться анонімів невідомих. 
Цитата
Якщо хочеш пізнати людину, не слухай, що про нього говорять інші, краще послухай, що він говорить про інших.
Вуді Аллен

0
2 Victor   (21.03.2017 08:09)
Цікаво читати коментарі: такий-то просуває на посаду такого-то; така-то партія просуває на таку-то посаду такого-то; АТОвці чи майданівці підтримали такого-то і пропихають на таку-то посаду. Коли вже посади зайняті, починається інша пісня: той – дурак, той – алкоголік, той – злодій і хабарник, а того – в смітник і на палю. Шановна громадо!, а де ти є в той час, як маленькі групки «активістів», від твого імені, «пропихають» людей на посади, від діяльності котрих буде залежати твій добробут, культура та духовність? Ти самоусунулася, чи звела свою активність до слоїка повидла і кількох гривень відправлених на фронт? Ось так, спостерігаючи збоку на все, що діється довкола: срач, війна, злидні, хаос… ти розчаровуєшся у все нових спробах щось змінити і йдеш далі в ярмо, продаєш совість, розпинаючи Бога на велелюдних Хресних дорогах.

0
1 шляк би вас трафив   (21.03.2017 01:48)
якщо вам нема що робити а всі пішли в пісьменники,то бийтеся головою об одвірок:допоки вам мозги не повиносили з черепів!НА 4 РОЦІ ВСІ І ВСЯ ЗАС ЛИСЯ,ЩО АЖ ДО МОСКВИ СМЕРДИТЬ cry

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.