Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 22 » У Львові стартував Всеукраїнський проект «Чисті зуби не хворіють!» від клініки Ярослава Заблоцького
22.03.2017 (23:53)  

   У Львові стартував Всеукраїнський проект «Чисті зуби не хворіють!» від клініки Ярослава Заблоцького
В рамках запуску Всеукраїнського проекту «Чисті зуби не хворіють!» 20 березня у Львові, ТРЦ Victoria Gardens за адресою вул. Кульпарківська, 226А відбулася презентація інноваційного формату у сфері надання медичних послуг - Представницького офісу «Клініка Заблоцького»*.

Представницький офіс - це не клініка, а справжній офіс, де не проводяться жодні стоматологічні процедури чи хірургічні втручання. Мета представницького офісу одна - навчити українців: і дорослих, і маленьких правильно чистити зуби, щоб зуби не хворіли та у майбутньому не довелось витрачати кошти на дороговартісне лікування.

Cаме тут кожен бажаючий зможе пройти відео-огляд ротової порожнини, отримати конкретний висновок та рекомендації щодо стану свого стоматологічного здоров’я, пройти навчання стосовно правильного чищення зубів, а також того, як правильно обирати для себе чи для своєї сім’ї засоби гігієни.

Консультації у представницькому офісі проводяться абсолютно безкоштовно для всіх бажаючих щодня у години роботи ТРЦ з 10:00 до 22:00.

«Я розумію, що важко повірити у те, що цей проект дійсно безкоштовний. Людям дивно чути про те, як стоматолог, основний бізнес якого - це лікування, говорить про навчання правильного чищення зубів. Що стоматолог дбає не про те, як полікувати, а як зробити так, щоб зуби лікувати не довелось! Але це і є місія нашої компанії - чисті та здорові зуби всіх українців!», - сказав Ярослав Заблоцький** під час презентації соціального проекту «Чистi зуби не хворiють».

Проект представницького офісу дотується виключно за рахунок«Клініка Заблоцького».Cума інвестицій склала 750 000 грн, а утримання такого офісу коштує 50-60 тис. грн щомісячно. В офісі щодня позмінно працюють виключно досвідчені спеціалісти «Клініка Заблоцького», котрі демонструють високий рівень компанії та свідоме ставлення до здоров’я своїх гостей, що вже 19 років вирізняє підхід «Клініка Заблоцького».

Актуальність даного проекту підкреслюють статистичні дані: практично100% українців, як дорослих, так і маленьких, мають карієс, тобто дірки в зубах, пов'язані з недостатнім чищенням зубів. І лише 1% дорослих приходять один раз на півроку на регулярні візити до стоматолога гігієніста, як це роблять у розвинутих країнах світу.Ця статистика турбує та дає можливість вважати, що українці не знають, що чисті зуби не хворіють.

Це підтверджує і Олена Заблоцька, стоматолог, кандидат медичних наук: «Близько 98% людей не вміють правильно чистити зуби, а ті що вважають, що чистять правильно - насправді, помиляються!» Найчастіше, під час щоденного чищення зубів, люди просто роблять хаотичні рухи, оминаючи певні ділянки. Це призводить до скупчення зубного нальоту у певних місцях ротової порожнини, що у подальшому спричиняє утворення зубного каменю, а також запалення ясен. I це вже серйозні проблеми, що потребують високовартісного i висококвалiфiкованого лікування.

"Клініка Заблоцького"щороку проводить біля 300 наркозів (лікування під загальним знеболенням) у дітей, віком від 2 до 6 років, у яких всі 20 молочних зубів уражені карієсом. Та досі мало хто з батьків знає, що перший візит дитини до стоматолога має бути в шість місяців і що молочні зуби теж треба чистити.

Саме тому, така особлива увага приділяється маленьким гостям, щоб довести до їх відома та відома їхніх батьків: піклування за станом власних зубів, правильна гігієна порожнини рота та високий рівень обізнаності стосовно цих питань - це важлива складова здоров’я. I отримання цих знань змалечку дозволяє зберегти зуби здоровими.

А перевірка якості чищення зубів перетворюється в забавку, і навіть у ціле ШОУ: для цього використовується спеціальний розчин, що фарбує забруднені ділянки ротової порожнини та цим демонструєрівень чистоти зубів.

За попердніми планамикерівництва компанії, цей соціальний проект буде діяти в ТРЦ Victoria Gardens до кінця 2017 року.

Під час події Ярослав Заблоцький – ідеолог руху за якість життя українців, також розказав про плани у 2017 році відкрити унікальний для світу формат Dental Care Office, де буде надаватись лише одна послуга - професійна гігієна зубів, що вже починаючи з квітня будуть відкриватися у Києві та Львові, а у подальшому - по всій Україні.

..
..
..

*Представницький офіс «Клініка Заблоцького» знаходиться за адресою м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226, 2-ий поверх та працює у години роботи торгово-розважального центру з 10 до 22 години щодня.

**Ярослав Заблоцький - власник міжнародної групи «Клініка Заблоцького» Професор, доктор медичних наук. Автор і ведучий телевізійної програми на 24 каналі "Як я став ...", автор книги "Як я став Заблоцьким", автор Міжнародного форуму власників і керівників приватних клінік. Президент Міжнародного альянсу імплантологів. Ректор приватної академії "Академія Заблоцького", практикуючий лікар.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 419 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.