Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Березень » 23 » Скажи мені, хто твій друг… (Частина 1) Шиян Р.О.
23.03.2017 (22:14)

   Скажи мені, хто твій друг… (Частина 1) Шиян Р.О.

Очевидно, що мені, як голові ГО «Майдан Турківщини» не вдасться спостерігати за всім цим осторонь тривалий час, мовляв – це внутрішні суперечки, хлопці самі все владнають між собою.

І однією із причин, чому мені потрібно зробити вибір, кого підтримати, це те, що декому дуже хочеться, щоб ситуація вийшла з-під контролю, а активісти ГО «Майдан Турківщини» розбіглися від страху перед так званою «обуреною громадськістю».

Насправді, вибір зробити досить легко. Бо кого маю підтримати? Того, хто заблукав у трьох соснах і у власній брехні, чи того, хто свідомо пхає свою шию в петлю, щоб придбати щось дуже необхідне для рідного міста. Того, хто захищає попереднього мера і говорить його словами, чи того хто виказав йому свою недовіру. І взагалі, що спонукало колишнього міліціонера і «закадичного» друга колишнього люстрованого мера вступити в громадську організацію, яка цього мера по-суті люструвала. Дехто вважає, що ним керують інтереси громади. І це є першою маніпуляцією людей. До цієї справи колишній міліціонер підходить із професійною майстерністю і навичками.

Отже, наведу кілька прикладів маніпуляцій. Дуже часто в статті Коноваленка М. вживаються слова «винний», «виправдовується», «крадіжка» і т.д. Закономірно, якщо добропорядного чоловіка сто разів обізвати «злодієм» чи «брехуном», то на сто перший раз в це почнуть вірити інші добропорядні люди. Ці інформаційні технології давно використовуються, зокрема в Росії на «Кісільов TV», а в нас в місті їх вдало підхопили деякі політичні партії.

Під гучною заявою « крадіжка НАШИХ грошей», я так розумію, Коноваленко М. має на увазі гроші з обласного бюджету, за які був дійсно придбаний сміттєвоз для міських потреб. Ще раз наголошую, що це гроші з обласного бюджету, які знову ж таки були б повернуті в обласний бюджет, якщо б третій тендер по закупівлі сміттєвоза не відбувся. Де тут можна здійснити крадіжку, коли продавець визначається державою через систему Prozorro , а всі проплати проводяться за безготівковим розрахунком? За логікою колишнього міліціонера крадіжкою можна назвати будь-яку трансакцію чи придбання міської ради, а «НАШИМИ грошима» -- навіть ті кошти, розпорядником яких міська рада бути не може.

Наступна маніпуляція – це назвати Марковича В. монополістом на послуги для Турківської міської ради. Особисто сам не є фанатом цього бізнесмена і навряд чи став би провадити з ним бізнес, але назвати монополістом людину, яка має 1-2 трансакції на місяць,при тому що міська рада за цей термін проводить їх мабуть більше сотні – є маніпуляцією. До речі, пісок Турківська міська рада придбала в Марковича В. у листопаді 2016 року за ціною 280.00 грн. (накладна №253 від 10.11.2016 року ), а не по 350.00 грн., як це зробив друг колишнього міліціонера Ю.І.Касюхнич, для облаштування тротуарів по вул. Стуса в 2014 році. Та й загалом в місті комусь треба доремонтовувати за кимось дахи, встановлювати сміттєві баки і контейнери, облаштовувати під них площадки, чи може не треба? Може в нашому місті все це рветься робити Коноваленко М., а йому не дають? Можеш зробити це краще і дешевше, то іди і роби!

В статті колишнього міліціонера на багато запитань, які стосуються суто продавця сміттєвоза, а саме, достовірність документів на участь у тендері, документація на автомобіль, його оцінка в сервісному центрі МВС, чомусь намагаються отримати відповідь від міської ради. Далі Коноваленко М. сам придумує якусь страшну, хитромудру корупційну схему, яку намагається нав'язати мешканцям міста. Це також маніпуляція. Після цього, для надійності колишній міліціонер подає «найправдивіші» цитати з перших вуст від свідків, правоохоронців, на кшталт: «Він сказав…», «Я спитав…», «На що почув відповідь…» Тут дається в знаки старий досвід заповнення міліцейських протоколів дізнання. І все це підсумовується гучною заявою: «І тут ще хтось буде стверджувати, що немає жодних маніпуляцій та крадіжок?» Можу сказати ствердно, так – маніпуляції тут дійсно присутні. Далі, як сам себе називає, колишній працівник міліції згадує про «якісних журналістів, які не дали «зам’яти» справу». Особисто зустрічався із цими молодими людьми, які назвали себе «незалежною пресою політичної партії «Народний контроль». Про «незалежність» політичної преси в нашій країні судіть самі, але на моє велике переконання, цих юнців деякі політичні авантюристи використовують у своїх політичних ігрищах. Побачимо, яким буде сенсаційно-викривальний сюжет.

Наступною маніпуляцією є те,що нібито Турківська міська рада «своїм», тобто дружині заступника голови, виділила земельну ділянку під комерцію, яку вона тут же продала. Згадувана земельна ділянка площею 12м.кв. на території міського ринку під торговим ларьком знаходиться в користуванні Набокової Віри Михайлівної з 1994 року згідно рішення сесії Турківської міської ради №240 від 19.07.1994 року. Оформлення документації на 12м.кв. землі є цілком законне і ніяким чином не може вказувати на перевищення повноважень заступника міського голови. Те, як розпорядиться надалі Набокова В.М. цим куском землі є її особистою справою, і це ніяк не стосується колишнього міліціонера чи будь-кого іншого.

І нарешті, останні маніпуляції Коноваленка М., щодо Івана Круца та фірми «Сімугер» вказують на абсолютне нерозуміння того, як відбуваються земельні аукціони. Якщо колишній міліціонер виявить бажання більше дізнатися про процедуру їх проведення, то обов’язково згадаю про це в наступних статтях. На завершення хочу звернутися до Захисників України, учасників війни, які входять в громадську організацію «Учасники АТО Турківщини» - ворога ми можемо здолати лише разом. Намагаймося вчитися на помилках ,а не робити їх. В єдності сила. Слава Україні!

Голова ГО «Майдан Турківщини» Шиян Р.О.

Джерело: http://www.turka.net.ua/?p=8690

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Баран   (24.03.2017 20:16)
Asus, а він яка фірма - та що не відповіла чи та що "Головне що ми програли..." )))))))????

0
4 Asus   (24.03.2017 20:00)
Доречі Шиян Він також приймав участь у тендері смітевоза за то прихопив аптеку

0
3 turkadmitrо   (24.03.2017 10:22)
По перше - кощти обласного бюджету, це теж наші гроші, і використовувати їх потрібно.....
По друге - ВИСЛОВИ ІДИ І ЗРОБИ?? - це дивно коли людина пише статтю і так висловлюється - міська господарка - це не ПРиватний бізнес, тут мер і його команда мають виконувати свої службові обов'язки, а за невиконання.....Ви  п.Руслан самі прийшли б і запитали як ГО МАЙДАН чи інше, як і робили завжди, і навряд чи ВАС задовільнила б відповідь Я НЕ КОМПЕТЕНТНИЙ, чи ІДІТЬ І ЗРОБІТЬ КРАЩЕ....Впевнений що ви б відповіли ПРИЙДЕМО І ЗРОБИМО . ПРийшли але....не треба звинувачувати Коноваленка в тому, що він задає не зручні запитання

0
2 naum shur   (24.03.2017 08:53)
Всі в Турці нічого не знають і не розуміють, тільки КУПКА ПСЕВДОПАТРІОТІВ З ТУРКИ в усьому обізнана. Шиян краще б продавав в своєму магазині якісний товар, а не весь КИТАЙСЬКИЙ МОТЛОХ, і виглядав би краще в очах людей. Багато взяли на себе ті ПСЕВДОПАТРІОТИ, але не освіченність і жадність до грошей заважає їм

0
1 Баран   (24.03.2017 08:42)
А розплакався бідолашний))). Образили ж друга. А якщо ще й доведуть, то хто ж буде дозволяти далі всіх обманювати?)) А ще й бізнес прикриють. А як? А хто? А де?)))) Всі їх бачте безпідставно звинувачують. А вони ж "ангели". Ну пробачили класному хлопцю Шияну 100 тисяч боргу, ну платить він 800 грн. в місяць за спортзал. Ну і що? Це ж все для людей. Ну вкрали половину грошей з камаза. Ну і що? Але ж місто отримало свіжопокрашений і свіжовідремонтований сміттєвоз... Це все для людей. А тут Коноваленко посмів таке написати!!! Все, приговорити... Хлопці, закінчуйте цю лабуду. Своїми такими " частинами 1" ви ще більше злите людей. Як тільки буде доведена вина всіх хто нагрів людей, вам місця буде мало в Турці щоб сховатись. А хоча, давайте інші частини. Цікаво почитати ваші соплі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.