Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 26 » Турківська «Батьківщина» взяла участь у 14-му Всеукраїнському партійному з"їзді
26.03.2017 (12:29)  

   Турківська «Батьківщина» взяла участь у 14-му Всеукраїнському партійному з"їзді

25 березня на 14 партійному з'їзді «Батьківщина» одностайно ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Участь у з'їзді взяли представники Турківської районної парторганізації та кандидати в депутати до об"єднаних територіальних громад Львівщини від "Батьківщини". Про це нашому сайту повідомили у прес-службі Турківської "Батьківщини".

Лідер партії Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об’єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження України.

«Вибори об’єднаних громад означають три речі. Головне – це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання стоятиме перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета – врятувати Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона звернула увагу, що українці борються за державу на кількох фронтах - це боротьба з Кремлем на фронті на Сході країни, у Криму та в середині держави.

Адже, за словами Тимошенко, «продовжується постачання в Російську Федерацію товарів військового призначення: у 2014, 2015, 2016, 2017 роках». З огляду на це, на її думку, участь партії у виборах об’єднаних громад означатиме отримання шансу на перемогу із зовнішнім агресором та внутрішніми ворогами України.

«У нас є внутрішній фронт і ви на фронті! Ви не лише члени партії, ви бійці цього фронту з корупцією, бездарністю, з тим, що усі структури державної влади наповнені невігласами або маріонетками, які виконують чиїсь, абсолютно не корисні для нашої країни побажання», – звернулася до соратників лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об’єднувати державу!»

«Отже, більше немає жодних причин та пояснень, чому «Батьківщина» не може бути першою в Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській областях – не тільки на Заході і не тільки в Центрі», – дала настанову учасникам з’їзду лідер партії, згадуючи про результат попередніх місцевих виборів.

Вона також розповіла, що допомагати місцевим громадам у проведенні виборів буде Центральний апарат та депутати від «Батьківщини», які вже розподілені за округами: «Усі наші сили будуть спрямовані на перемогу!. Наші цілі – світлі, потенціал України – шалений, і Україна, як післявоєнна Німеччина, в змозі стати на ноги не за 25 років, а за лічені роки».

«У ваших руках, руках десятків тисяч членів партії «Батьківщина» – доля України! Подивіться на цю політику, подивіться на тих, хто там залишився, подивіться на їх мораль, дух, обличчя, на те, що вони з себе представляють. І ви зрозумієте, що ми з вами маємо дуже особливу роль і завдання: вибороти право поставити Україну на ноги! На виборах 30 квітня розпочнеться й продовжиться славетний шлях і команди «Батьківщини», і нашої великої Батьківщини – України до справжнього, абсолютно гідного кожного нас майбутнього. Я вірю в нас! Я вірю в наше майбутнє!» – апелювала до однопартійців лідер партії.

Окрім цього, вона розповіла, що стратегія розвитку України буде презентована на спеціальному з’їзді.

«Ми мусимо стати в глобальному просторі справжніми егоїстами з точки зору розбудови нашої держави. Усі ресурсі, усі можливості нашої країни підпорядкуємо щастю кожної людини, тому що інших завдань немає. Ми побудуємо найсправедливішу в світі систему розподілу ВВП, такі фінансову та кредитну системи, що будуть здатні підняти економіку. Аби головними інвесторами країни стали громадяни, а не транснаціональні корпорації чи «окремі прізвища». Знаєте, чому ми переможемо? Тому що в світі більше немає країни з таким ресурсним та інтелектуальним потенціалом, як Україна!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

"З'їзд партії - це передусім добра нагода поспілкуватися з колегами з інших регіонів України. І на Заході, і на Сході України проблеми ідентичні", - зазначила перший заступник голови Львівської обласної "Батьківщини" Галина Козак.

Вона відзначила, що делегатами з'їзду було багато молодих партійців. "У скрутний для України час вони готові брати на себе відповідальність за долю українських громад. З якою увагою та цікавістю виступ нашого Петра Домініка з Жовківського району слухала Юлія Тимошенко - видно з фото. МОЛОДЬ повинна змінити цю країну!" - наголосила Галина Козак.

Претендент в кандидати на голову Магерівської об’єднаної територіальної громади Жовківського району Петро Домінік під час свого виступу наголосив на тому, що вже нині, не чекаючи виборів і подальшого фінансування, потрібно шукати грантові кошти для фінансування ОТГ.

«Гарно написаний проект зможе залучити додаткові гранти і їх варто освоювати з користю задля запровадження наступних нових проектів», - зазначив Петро Домінік.

Як відомо, відповідно до Перспективного плану, затвердженого сесією Львівської обласної ради та поданого до Кабінету Міністрів України, у Турківському районі буде створено чотири громади: Турківську міську, Боринську селищну, Верхньовисоцьку сільську та Нижньояблунську сільську.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 501 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.