Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 26 » Микола Коноваленко: Скажу хто мій друг - СОВІСТЬ
26.03.2017 (20:03)  

   Микола Коноваленко: Скажу хто мій друг - СОВІСТЬ
Ви, напевне, мали намір мене образити, постійно наголошуючи на словах «колишній міліціонер»? Даремно. Правильно написав один із дописувачів у соцмережах, де Ви тихенько виклали своє звернення – колишніх міліціонерів не буває.

І я горджуся тим, що працював в ОВС, особливо роботою в карному розшуку. Я, принаймні, в цьому житті хоч десь працював, на відміну від підприємців, які за безцінь поскуповували комунальну власність, не побудували в місті жодного закладу і продовжують «замилювати» людям очі своїм «патріотизмом».

Щодо моїх друзів, то не Вам їх вибирати і розповідати, що дружити потрібно з тим, хто виказав недовіру колишньому меру. Ви її не виказали, а по дикунськи викинули людину в смітник. Тоді, що зараз мають зробити люди з тим, який сьогодні сидить в цьому кріслі?! У мене багато друзів із різних соціальних верств населення, з різними статками, з різними політичними поглядами. І мені абсолютно однаково, які в них думки і погляди. Саме це й називається дружбою. Мої погляди і думки на сьогоднішню ситуацію в місті теж не залежать від політичних чи інших поглядів. Я просто аналізую отриману інформацію і факти, після цього роблю висновки.

У мене є ще багато моїх братів, яких я «придбав» на фронті в 2014-2015рр. І серед них теж є колишні міліціонери, які сьогодні в статусі пенсіонерів і будучи одними з перших добровольців – пішли в ЗСУ.

На рахунок технологій «Кісільов-TV» - на відміну від Вас, ці технології я відчув на собі. З такими «Ура-патріотами», як Ви, нам не треба ні зовнішнього ворога, ні «кісільових». Ви державу розділите і без них, а поясните людям, що все це по закону, бачте бізнес був збитковим, бачте політичне замовлення і т.д.

До речі, рекомендую з’їздити хоча б один раз до хлопців на «нуль». Легко бути волонтером давши, образно кажучи, 100 гривень. Повторюсь – таких волонтерів більша половина Турківського району… Я розумію, що не всі можуть сьогодні служити в армії, причини різні: сімейні, релігійні і т.д. Але Вам особисто нічого не заважає. Тим більше, що Ви сьогодні регулярній армії допомагаєте «по волонтерських цінах», а бізнес збитковий – є можливість «підзаробити».

Бізнес! Це прокляте слово, яке сьогодні не дає завершити війну в державі… Ви як «бізнесмен» (не буду тут вказувати, як Вас і Вам подібних називають люди в м. Турка) не відчуваєте різниці між власним майном, майном громади і держави. Тому ми, звичайні «голодранці»-українці, дякуючи таким-от «бізнесменам», сьогодні виживаємо у власній державі. Ви рветесь спочатку до влади, а отримавши владу – намагаєтесь будь-якою ціною відкусити найбільший шмат від владного пирога, пишете закони «під себе» за якими Вам все, а бідному українцю – нічого.

Ви кажете, що на придбання сміттєвозу поступили кошти з обласного (державного) бюджету, тому й контролювати мала не міська рада. Може п. Шиян не знає, але з державного бюджету пенсіонери отримують пенсії, лікарі, вчителі, державні службовці – заробітну плату. Частина бюджету іде на оборону, а у нас триває війна.

Позиція «Іди і зроби…» з Вашої сторони викликає сміх і підтверджує, що коли прийшли до міської ради, ні Ви, ні Ваші ручні мери і депутати не мали елементарного розуміння, як працювати. Сьогодні Ви не можете справитись із своїми обов’язками і тому постійно чути від Вас «Іди і зроби», від заступника голови: «Не подобається – зроби сам», від голови: «Я не компетентний. Я не фахівець.» Тоді не можу зрозуміти для чого було брати участь у виборах? Щоб позмагатись і щось комусь довести? Так тут Вам не спортивні змагання в шкільному спортзалі! ЦЕ ДОЛІ ДЕКІЛЬКОХ ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ МІСТА. Не фахівці, то найміть на роботу фахівців…

Чи «Іди і зроби» - це Ви вже мені пропонуєте іти на посаду мера? Ну тоді мушу Вас засмутити – я на цю посаду ніколи не претендував і не збираюсь балотуватись. Кожен повинен займатись тим, що вміє. А бути аматором, спекулюючи патріотичними лозунгами досягати мети я не хочу. Я пенсіонер і вважаю, що такі люди, як я мають залишатись вдома, а молодь має працювати. Ми лиш можемо вчити їх своїм досвідом, розповідаючи про свої помилки.

Хотів би ще щось відповісти, але багато чого в коментарях до Вашої «гучної» заяви сказали дописувачі. Тому раджу почитати та зрозуміти, що сьогодні люди думають про Вас. Я теж не прихильник анонімних коментарів, але розумію, що коли обговорюється справа такого роду, то можливо люди й бояться за своє життя та здоров’я.

На завершення лише маленьке зауваження щодо Ваших «закликів» єднатись, сила в єдності, ворога ми здолаємо разом. Може Вам це й не зрозуміти, але ми вже об’єднались. Нас об’єднала війна. І якщо в середині нашого братства і будуть якісь непорозуміння, то вирішимо їх самі і без ….

Так, до відома, двічі на місяць в Турківській РДА проводиться засідання Координаційної ради надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, спільно із Громадською радою при РДА. До складу Громадської ради входять представники різних громадських формувань, в тому числі й Вашої. Всі завжди з’являються на засідання. Проте, представника ГО «Майдан Турківщини» та Турківької міської ради (а сьогодні це вже одне й теж) я жодного разу не бачив.

Я вступив до ГО «Майдан Турківщини» по тій же причині, що й багато інших людей – з надією на зміни в державі, в районі, в місті… Питання до Вас, п. Шиян, чому Ви вступили до цієї організації? Бо у Вас є одна «крута» фотографія з Революції Гідності і це було таким «пропускним квитком»? Чи для того, щоб полегшити ведення і розширення свого бізнесу в місті? Як же по іншому назвати той факт, що влітку 2016 року сесією Турківської міської ради було прийнято рішення про звільнення Вас від сплати боргу майже на 100 тисяч гривень!!! Це при тому, що в бюджеті немає коштів на зарплати тим же ж вихователям садочків. І знову Ви скажете, що все законно, рішення приймала сесія.

Але мова не про законність, а совість. Ви наплювали на всіх, бо Ваш бізнес важливіший. По цьому факту була відкрита кримінальна справа, але так, як рішення прийняте сесією, то нікого так і не притягнули до відповідальності. Повезло ж Вам з депутатами – все вирішують, що у Ваших інтересах. Такого «доброго» скликання вже давно не було в міській раді.

Микола Коноваленко, колишній працівник міліції, «Опер», учасник АТО, заступник голови ГО «Учасники АТО Турківщини»

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 747 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 8
0
8 Maks   (28.03.2017 15:11)
Нарешті опублікували

0
7 Микола.   (27.03.2017 18:57)
Віці.    Не дуже  коректно висловлювати свої думки під псевдо.
Ви звинувачуєте мене в невдячності. Хочу нагадати, що не для  моєї родини, а не для моєї особистої користі допомоги не було. Допомога була, як для бійця, який боронив  спокій українських родин.
За допомогу, що надходила мені і моїм побратимам я дуже вдячний всім мешканцям  Турківщини, в тому числі і приватним підприємцям Адже кожен старався безкорисно внести свою лепту для наших бійців.
В мене особисті слова подяки за надану нам допомогу  родині Тисовського Тараса з Америки, друзям з Канади та Львова, працівникам Турківської райради та українській діаспорі в Бельгії.
До відома. Українська діаспора в Бельгії, через прекрасну нашу землячку Зубрицьку-Осташ Наталку, впродовж  моєї служби на сході, повністю всім забезпечували. Спочатку нас було - 16 чол., а потім залишилось – 12 чол. (взвод снайперів). Пакунки з Бельгії передавали до Львова, а звідти доправляли до Турки:  Лабецький Олександр, Комарницький Микола, Юдицький Петро та багато інших турківчан.
Дружина отримувала, допаковувала (мешканці також долучалися), а подяка п.Когуту, що в свою чергу організовував  відправку мені на схід.  Мої рідні  не знали де я знаходжуся.
Було і так, що в пакунках були речі, які ми вже мали і тоді дружина передавала п.Когуту щоб  відправив іншим нашим землякам на схід.
Всі допомагали чим могли тихенько і ніхто не бачив їх прізвищ у звітах.
Так, що я і мої побратими   вдячні людям, які долучилися до нашої перемоги. Але це не означає, що я маю мовчки спостерігати  за неподобствами.

0
6 Maks   (27.03.2017 13:29)
Чому сайт не публікує мій коментар? Чи Ви будете радитись із Міською радою і підприємцями ?
Відповідь адміна:
З якого приводу істерика?

0
5 Maks   (27.03.2017 12:42)
Миколаговорить правду,яку ніхто не любить і ніхто не хоче її слухати.Чомусь ніхто із
спекулянтів ,я їх не називаю підприємцями тому,  що підприємці  це ті
люди, які щось виробляють і дають людям законну роботу платять податки
державі.Тому я не знаю ні одного підприємця з Турки або його сина,які б були на
фронті і захищали нашу Державу. Ви хвалитеся що ви   даєте людям роботу ви
цих людей зробили рабами тому,що Вони   у вас і прибиральники,грузчики
продавці ,яких ви заставили працювати у заморожених без опалення приміщеннях а
то і на вулиці ,про обідню перерву та відпуск я і не здогадую.Нехай проведуть
перевірку податкова,іспекція по праці. Ви думаєте що багатіючи таким методом
Господь Бог не бачить цього всього.

Тепер щодо міської ради.На сьгоднішній день м. Турка в жахливому стані,фасад міської в жахливому
стані і перетворений на торговий магазин часів  СССР,дорога по центрі
міста страшна,дорога заповна бусами спекулянтів,по тротуарах неможливо пройти
закладені палатками спекулянтів.під'їздні дороги до багатоповерхівок вул.
Молодіжна всі  вямах і болоті,до автокзалу хіба танком їхати.дерева
пообрубували все гілля скидано по тротуарах ринки всі в багнюці,неможливо одіти
нормальні туфлі та штани бо будууть в грязюці. Поїдьте  наших сосідів в м.
Старий Самбір де тротуари нормальні фасади будинків красиві,ринок
нормальний дорога нормальна.
Щоб люди відчували зміни потрібнопрацювати разом  і не виясняти стосунки. Тому візьміться за голови будьте
людьми чесними і порядними,що не йшли містом і згинали голову вниз.

0
4 Ігор   (26.03.2017 22:47)
Шановний представник клану ОГК! Три  олігархи в  цій  державі та  15 у  нашому  місті за  24  роки  нас  вже  так  накормили,  що  нам  вже  і  їсти у  цій  державі  не  хочеться.Кого більше накормлено  та  напоєно у  нашому  районі,  області,  країні,  не важко  сказати і  пальцем  показати.Думаю, що  вас добре  кормлять  прості заробітчанські бойки.Що  би Ви робили  без звичайного  простого  заробітчанського покупця. Він  за  бугром  доляри  заробляє і  вам  у  магазини  стабільно  поставляє, а  ВИ  у  Турцію  та  в  КИтай  ті  доляри  за  товар сплачуєте. Простий  покупець  більше  користі  для  району  робить, а ніж  будь-який  бізнесмен. Покупець  змушений  тратити  вдома втридорога.Нажаль  у  Турці  немає  жодного  виробничого  підприємця.Всі  присіли  на  просту довоєнну  жидівську схему "купи-перепродай". Що  буде, як  уже  не  буде  кому  перепродати у  районі, бо  з  такими  темпами  відтоку  молодих  робочих  сил та  із занадто швидким скороченням  бюджетних робочих місць у  районі  залишаються  тут тільки  пенсіонери. Поважай свого покупця, як самого себе, а  не  ображай.

0
3 Баран   (26.03.2017 22:32)
Точно. Одягли, обули, накормили, напоїли... І так кожного. А квартиру собі когут купив за чесно зароблені. І так всім помагали - брали в людей гроші і передавали речі. От класна схема. А тепер тикають бійцю, який захищав їх спокій на фронті. І не розказуйте людям цих дурниць "за гроші підприємців.." ЗА ГРОШІ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ З УСЬОГО РАЙОНУ - ОЦЕ ПРАВДА. А підприємці тут лише заробляли, бо через них товар ішов весь і у них все куплялося.

1
2 Віка   (26.03.2017 21:59)
На гроші тих підприємців, яких ти так яро не любиш тебе було одіто, накормлено і напоєно!!!! Май трохи достоїнства і вдячності!!! Бо невідомо, щоб Ти робив, якби ті підприємці не давали гроші когуту, а  він тобі не відправляв передачі.  І закінчуй той дитячий піар, бо все одно на виборах мера тобі нема чого робити.

1
1 Юрій Федорович   (26.03.2017 21:56)
"Немає державних грошей, є гроші платників податків." - Маргарет Тетчер. Хороша відповідь обнаглішому клану ОГК (от сподобався мені цей вираз). Якщо чесно, то вже й піднадоїла людям ця писанина. Ніхто не думає нікому відписувати, але всі "строчать" як ніби друге дихання відкрилось. Таланти такі пропадають. Крім публічних писанин пора вже й справами якимось зайнятись. От питання до учасників АТО - сьогодні ви та категорія людей, від яких люди чогось чекають, якими люди гордяться і т.д. Якщо Рижого дійсно викинули через те, що Набоков мав амбіції бути заступником, а потім і мером (і таки був би якби не той молодий чоловік, який зайняв друге місце) та Яворський, Шиян, Мельник, Хомик і інші однокласники, просто хотіли помститися екс-меру з тих чи інших причин, тобто вся затія була через досягнення власних цілей, то чому сьогодні Ваша організація тут мовчить. Як я можу відслідковувати з різних джерел, АТОвці всюди активно заявляють про себе з тих чи інших питань. Тут же ж всі мовчать. Тільки один п. Микола "говорить". Чому ж Ви, хлопці, не візьмете ініціативу в свої руки і не заставите цього мера піти поки йому ще дозволяють йти? Чи ж ви саме за таке свавілля і обман воювали?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.