Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Березень » 26 » Мирослава Павлик: Я відкрита перед громадськістю Турківщини
26.03.2017 (21:04)  

   Мирослава Павлик: Я відкрита перед громадськістю Турківщини
Я не думала давати відповідь і щось спростовувати. Але до мене дзвонять прості чесні люди і цікавляться, що це за наклепи проти мене.

Наум! Де ваш ум? Чого і до якого часу, ви будете діяти під закритим акаунтом? Я відкрита перед громадськістю Турківщини. Я першою пройшла публічну люстрацію через газету «Бойківщина» (відповіла на понад 30 запитань). Хто з керівників установ і організацій наважився на цей крок?

Посада керівника цетру зайнятості була вакантною понад вісім місяців. Я пройшла стажування, курси, погодження в Києві, Львові, Турці, (в тому числі громадськими організаціями району).

Незважаючи на мізерну кількість вакантних робочих місць, Турківський районний цетр зайнятості здійснює свої функції по наданню якісних послуг безробітним, знаходить спільну мову з юридичними і фізичними особами по працевлаштуванню.

Які питання своєї родини, сім’ї я можу вирішувати через районну раду? Моя сім’я –це троє дітей (одна дочка неповнолітня). Мої діти не працюють у жодному «сімейному підряді» ні в районній раді, ні в райдержадміністрації, відділах, чи управліннях. Там немає осіб з прізвищем ПАВЛИК, які є в родинних стосунках зі мною. Проте є члени родин під іншими прізвищами. АНАЛІЗУЙТЕ!

Мені вже багато років довіряють мої виборці, за що я їм щиро вдячна. Адже я втретє обрана депутатом районної ради. І чи є я Патріотом - нехай вирішують виборці!

Мені не байдуже, що робиться в Україні, на Турківщині. За третю каденцію (до центру зайнятості я працювала вчителем) фракція партії «Батьківщина» брала участь у підготовці і прийнятті важливих рішень, але водночас займала і займає виважену позицію, спрямовану проти тих рішень, які не відповідають інтересам виборців (останній випадок з призначенням головного лікаря). Депутати виступають не проти конкретної особи, яка висувалась, а за альтернативні кандидатури, за чесний і прозорий порядок їх висунення. До речі, такою є позиція більшої частини депутатського корпусу Турківської районної ради.

Партія «Батьківщина» - це моя перша і остання партія. Можна проаналізувати через скільки партій «перестрибнули» деякі особи. Очевидно, саме вони роздавали виборцям обіцянки, на одних виборах – від однієї партії, а на наступних – вже від іншої.

Наші люди дуже розумні, вони добре усвідомлюють хто «повертає шапку» при кожній зміні влади. Виборча кампанія ще не розпочалася, а ви вже закликаєте не голосувати за мене, партію «Батьківщина».

Час розставить все на свої місця. Відкрийте своє справжнє ім’я, підніміть «забрало»! Я готова вести з вами ДІАЛОГ, і ДЕБАТИ відкрито - перед громадськістю і в залі суду.

Як ми вже повідомляли, Турківська «Батьківщина» виступає за прозоре і чесне призначення керівника районної лікарні.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1006 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.