Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Квітень » 1 » Залізниця «вибиває» кошти з районних рад та ОТГ - за пільговиків
01.04.2017 (22:17)

   Залізниця «вибиває» кошти з районних рад та ОТГ - за пільговиків

У цьому році рішенням Кабінету Міністрів оплату за перевезення пільговиків переклали на плечі місцевих рад та ОТГ. Львівська обласна рада спроможна профінансувати перевезення пільговиків на 20-30%. Решту коштів представники Львівської залізниці вимагають з районних рад та об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Зокрема, Турківська районна рада виділить на перевезення пільговиків 270 тис. грн. Місто Самбір – 100 тис. грн, Старосамбірська райрада - 50 тис. грн. Самбірська районна рада наразі відмовилася перераховувати гроші залізниці за пільговиків.

Голова Самбірської райради Віталій Кімак пояснив кореспонденту Гал-інфо, що податок на доходи з фізичних осіб (ПДФО) залізниця сплачує місту Самбору, а тому район немає з чого платити залізниці.

Голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька каже, що коли надходження від ПДФО у бюджеті району будуть значні, то районна рада може переглянути суму оплати за перевезення пільговиків залізницею в бік збільшення.

Голова Турківської райради Володимир Лозюк від коментаря відмовився.

Міський голова Самбора Юрій Гамар був лаконічний: "Заклали у міський бюджет 100 тис. грн для залізниці на проїзд пільговиків, і всі кошти вчасно виплатимо".

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 393 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.