Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Квітень » 4 » «Львіварня» запрошує на виставку молодих львівських художників
04.04.2017 (21:30)  

   «Львіварня» запрошує на виставку молодих львівських художників
У четвер, 6 квітня, о 19:00 году музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня» (вул. Клепарівська, 18) відкривається вже друга виставка, яка цього разу знайомитиме гостей із роботами трьох молодих художників та друзів: Мирослави Бачкур, Сергія Декалюка та Вадима Панченка. Експозиція «Потік часу» триватиме у арт-просторі «Львіварні»з 6 квітня до 3 травня 2017 року.

Кожен із авторів виставки по-своєму «працює» з часом. Сергій Декалюк фіксує прості речі – миттєвості щирих емоцій, а героями його полотен постають пересічні люди. «Створюючи ці позитивні образи, я веду власний щоденник, колекціонуючи, таким чином миті радості, любові, добра. Коли стаєш свідком чогось доброго і водночас простого, то це додає ще більше оптимізму на хороше майбутнє в умовах сьогодення. У своїх роботах стараюсь відкинути все зайве» - коментує автор.

Мирослава Бачкур акцентує свою увагу на результаті. «Результат – це щось нейтральне: ані погано, ані добре, це констатація факту і наслідок процесу: фізичного і культурного. Сучасна культура – тілоцентрична», - вважає авторка.

На полотнах Мирослави плоть та тіло мають не лише фізичний вимір, але є культурними поняттями, складовою нової моделі реальності. Вони є результатом світоглядних змін, що знаменували перехід від Слова до Тіла, від духовності до тілесності, від вербального до візуального.

Обробити сировину, будь то матерія чи ідея, означає надати їй форми, вдихнути нове буття. Світ плоті – це світ природного, сфера матерії. В опозиції до нього перебуває світ культури – світ смислів. Оброблена думкою сировина переходить у світ культури, набуває іншого статусу.

Вадим Панченко намагається зафіксувати, зловити на своїх полотнах саме момент. Момент – це те, що кожен з нас переживає щодня, але не помічає. «Моменти – це те з чого складається наше життя, приємна інфантильна його частина, будь це гонитва за голубом, чи промінь сонця дорогою в школу», - ділиться Вадим Панченко.

Зазначимо, що з часу відкриття (3 лютого)сучасний арт-простір«Львіварня» починає активно гуртувати навколо себе митців.

«Ми чергуватимемо виставки відомих авторів і тих, які тільки починають свій шлях. Крім того, у нашій історії – це традиція, адже навіть у 19 столітті один із власників Львівської пивоварні Роберт Домс був відомим меценатом, який особливу увагу приділяв розвитку мистецтва, - розповідає менеджер «Львіварні» Соломія Короненко. - Більше того, філософія нашої глобальної компанії CarlsbergGroup націлена на розвиток громад, починаючи від економічного внеску та дбайливого ставлення до екосистеми, завершуючи підтримкою мистецтва, а особливо молодих талантів, адже за ними – майбутнє!».

Виставка «Потік часу»триватиме з 6 квітня до 3 травня 2017 року. У вартість відвідування також входить огляд музейно-культурного комплексу «Львіварня». Повний квиток коштує 60 гривень. Розклад роботи «Львіварні»: щодня з 10:00 до 19:00 години, без вихідних.

Довідка про авторів:

Мирослава Бачкур народилася у м. Львів 3 червня 1990 року. Випускниця ЛДКДУМ ім. І. Труша, факультет РАПС та ЛНАМ, факультет Проектування інтер’єру. Співзасновниця арт-простору Zefirina, учасник «Львівського осіннього салону», «Виставки до дня мертвих», «NWE». Персональні виставки: «Рубіж» у Fredra 6.1, 2014 та «Результат», Zefirina, 2017.

Сергій Декалюк народився у м. Збараж 16 червня 1983 року. Закінчив Тернопільський філіал Ужгородського коледжу мистецтв ім. А. Арделі та ЛНАМ. Учасник виставок «Передчуття нового», «Високий замок», «Я+ТИ», «Російського тижня мистецтв», «Санкт-Петербурзького тижня мистецтв», «ЄВРО 2012» та ін.

Вадим Панченко народився 4 серпня 1989 року. Закінчив ЛНАМ, кафедра проектування інтер’єрів. Учасник «Львівського осіннього салону», «Виставки до дня мертвих», «NWE». Персональна виставка в галереї "Коралі" 2012р.

Адреса музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня»: вул. Клепарівська 18, 2 поверх, тел.: + 38-032-294-80-65.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 610 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.