Понеділок, 19.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Квітень » 6 » Через неспроможність міської ради безлад у м. Турка вже зашкалює
06.04.2017 (21:58)  

   Через неспроможність міської ради безлад у м. Турка вже зашкалює

Неспроможність міської ради навести порядок у місті породжує безпорядок...

Так, у четвер, 6 квітня, депутат Турківської міської ради Бенкеч Геннадій Михайлович звернувся до міської ради із вимогою негайно навести лад із штучно створеними сміттєзвалищами, які виникли у місті за останні два тижні.

При поданні депутатського звернення почули ту ж пісню: "Бери і роби сам..." Ось так сьогодні вміють працювати найняті громадою на роботу працівники Турківської міської ради.

Якщо керівник комунального господарства сьогодні не спроможний виконувати якісно свої обв'язки, то для чого цю людину тримати на посаді?

Якщо заступник міського голови постійно киває на когось, щоб навести порядок у місті, то чи відповідає він своїй посаді?


..

Турківська районна організація ПП "Громадський рух "Народний контроль"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1045 | Додав: Хомин_В_М | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Михайло   (07.04.2017 22:26)
http://turka-ua.net/news/2015-10-17-2388

0
2 Юрій Федорович   (07.04.2017 15:20)
П. Віктор, ну якщо Когут не здатний навести порядок у місті, не може дати раду з керівником ЖКУ (бо Драч - родич), яке постійно клянчить гроші і в міської ради, і в районної, і в РДА, то нехай приймає, як Ви виразились той PIZDALGIN і помаленько PIZDALGує з посади міського голови. Ще перед виборами, люди говорили, що ця людина не газда і не зможе навести порядок у місті. Це було видно по його роботі на посаді директора школи, в яку сьогодні приємно зайти, завдяки молодому керівнику. І те, що всі перед виборами стверджували, що молодий нічого не зможе, сьогодні вилазить боком. Бо я спорстерігаю за новинами і бачу як цей молодий сьогодні працює до сьомого поту. До речі, на керівній посаді. І працює публічно. А людина яка може "вдарити по безладу твердою рукою" є, впевнений, що не одна. Просто такі люди ще думають чи варто йти на цю посаду. Тут же ж потрібно день і ніч працювати, а не з 09.00 до 18.00, як сьогодні. І не можна людям вказувати на двері й казати: "Йди сам роби." Це не перша людина, якій міські керовники так відповідають. Не вміють працювати, але пнуться. Не можеш с...ти, не мучай ж..пу. От і все. Завтра прийдуть інші, які дадуть ради. А чоловік думав, що прийшовши легко до влади у післяреволюційні часи, на патріотичних лозугах, займаючись на той час активно, типу волонтерством (бо я знаю інше) - зможе нагребсти і спокійно доживати віку. У мене сьогодні саме таке враження складається... І те, що після останньої ситуації в міській раді пообрізали дерева про людське око - їм честі не робить. Не потрібно розкидатись обіцянками, якщо не вартуєш виконати хоча б однієї. Яку обіцянку із передвиборчої програми Когут виконав? Але так, щоб дійсно взяв і виконав. Бо те, що постійно нові лампочки вкручуються я бачу зі звітів і розумію чому - треба другу Шияну помагати бізнес піднімати, бо не рентабельним став спортзал. Те що десь там возять шутер, а люди не розуміють сьогодні, де він дівається, бо на їхні дороги не попадає - це вже схема теж зрозуміла. Тобто, бачу одні схеми, а де щось зроблено для людей????

0
1 Victor   (07.04.2017 08:48)
Добавлю кілька слів і про смітник, позаду громадського туалету, біля культурного центру.
Зараз там страшний бардак. А як він створюється? Дехто із сусідів тримає свині. Пізно ввечері, чи ще до сходу сонця, везуть тачки із свинським лайном та тирсою на смітник і тут висипають у шаховому порядку. Заїжджає машина для викачування і розмішує все це разом з болотом. Зранку підходять люди з відрами та кульками. Хто в гумових чоботях, той добирається до зливної ями чи ящиків по гівнах, а хто в калошах, той ллє і кидає кульки на межі гівновалу. Площа гівнокаші росте на очах. Люди не сортують сміття, а тому у відрі з лайном знаходяться кульки, пакети, пластмасова тара. Все це забиває насосну трубу. На днях люди позвозили сюди купи сміття з городів та з-під будинків – результат толоки. Доступ машині до сміттєвих ящиків перекритий. Щоб все це забрати, потрібен трактор і додаткові розходи на пальне, або бригада вантажників. Не забуваймо і про зграї псів, які розносять сміттєві кульки. Часто можна побачити вилите лайно під стінами культурного центру, в тротуарний смітник, або просто за пам’ятником Шевченку. Така ситуація – це не результат сьогоднішнього хазяйнування, це багаторічна традиція поведінки «культурних» людей, що залишаються на одинці зі своїм сміттям. Так було до п. Касюхнича, так було при нім і так залишилося при п. Когуту. Можна міняти мерів, судити, кидати у смітники чи саджати на палі, але це не змінює поведінку людей. Штрафи! Тільки порядні штрафи зможуть привести розслаблений народ до тями. Мерія повинна забезпечувати вчасний вивіз сміття і нормальний доступ до сміттєвих ящиків – за незабезпечення, штраф, а люди повинні обкладатися штрафами за порушення правил проживання в населеному пункті. Вчасне заключення договорів на вивіз сміття, окремі договори на вивіз додаткового сміття, штрафи за відмову заключення договорів, штрафи за створення стихійних сміттєзвалищ по берегах рік, потоків, лісах і т.д., будівництво малого сміттєпереробного заводу для району – саме це допоможе навести лад із сміттям в місті та районі. Чи має тут хтось політичну і людську волю, аби перестати молоти язиком і вдарити по безладу твердою рукою? Поки що такої людини не видно. А це породжує іншу традицію – срати довкола себе і звинувачувати у всьому владу: Когут засрав місто. Когут не місто засрав, Когут не вліпив вчасно тому чи іншому вар’яту порядний штраф за бардак і тим самим спровокував помиї на себе, як і в свій час п. Касюхнич. Ґазда при владі повинен сам вчитися ґаздувати і вчити ґаздувати населення. А за невміння повинен бути битий і бити інших, щоб наступний кандидат в мери думав головою, а не роздавав PIZDALGIN з трибуни і назначав добавки до зарплати за «особливу роботу» – культивувати гівно.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.