Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Квітень » 14 » РОЗПОЧИНАЄМО РОЗРОБКУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГІРСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ!
14.04.2017 (23:33)

   РОЗПОЧИНАЄМО РОЗРОБКУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГІРСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ!

7 квітня 2017 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проекту цільової Програми розвитку гірських територій Львівської області. Робоча група створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17.03.2017 № 204/0/5-17.

Обговорено основні аспекти розвитку гірських територій області та розглянуто основні методологічні підходи до формування проекту Програми розвитку гірських територій Львівщини. Зокрема, гірські території складають 16% площі Львівської області, там проживає 6% всього населення, та наявні значні диспропорції в соціально-економічному розвитку в порівнянні з іншими районами. Серед ключових проблем в цих районах – стан дорожньої інфраструктури, доступ дітей до дошкільної освіти, матеріально-технічний стан соціальної інфраструктури.

Департаментом економічної політики запропоновано структуру відповідної програми, яка складатиметься з програмних заходів в трьох сферах – економічний розвиток, інженерна інфраструктура, соціальна сфера.

Робочою групою прийнято ряд рішень, зокрема щодо проведення широкого громадського обговорення проекту Програми, залучення народних депутатів до розробки пропозицій, приведення у відповідність та синхронізація напрацьованого документа зі вже існуючими програмами та міжнародними проектами.

Активну участь у засіданні взяли представники депутатського корпусу обласної ради від гірських територій та представники науковців і громадськості.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Example Frame

Департамент економічної політики Львівської ОДА , FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 580 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (15.04.2017 08:21)
Якщо ви так будете розробляти програму розвитку гірських територій, як будуєте в області сміттєпереробний завод, то поки почнеться реалізація цієї програми, бойки всі виздихають у горах від вашого ґаздування. Килавайтеся там трохи на горі, бо від вашої лапші вже вуха болять! Як кажуть в народі: «Сідати на шию легше після того, як повісив лапшу на вуха». Цікаво, хто скоріше розпочне тут «розвиток» - Кіперман з компанією, чи Львів? Боротьба за бойківську шкіру вже почалася.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.