Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Квітень » 15 » Турківська міська рада відмовила у прийомі львівського сміття.
15.04.2017 (00:06)

   Турківська міська рада відмовила у прийомі львівського сміття.

Місто Львів просить міста області про угоди з місцевими полігонами щодо ввезення та захоронення твердих побутових відходів. Щодня в обласному центрі назбирується до 600 тонн сміття, яке немає куди вивезти. До Турківської міської ради також надійшов лист від виконавчого комітету Львівської міської ради з відповідним зверненням. Але у зв’язку з тим, що сміттєзвалище в урочищі «Вільховата» є несанкціонованим, депутати відмовили Львову у його проханні.

Зате в порядок денний минулої сесії Турківської міської ради було включено питання про виділення коштів, в сумі 20 тис. грн., на капітальний ремонт під’їзної дороги до полігону твердих побутових відходів в урочищі «Вільховата». За виділення такої суми депутати проголосували одноголосно.

- Свою лепту в облаштування сміттєзвалища, яке нині у вкрай занедбаному стані, внесла і Турківська районна рада (50 тис.грн). Ми також долучаємося, - сказав міський голова Геннадій Когут. - За ці гроші можна буде закупити трохи щебеню, упорядкувати рови, профінансувати виготовлення кошторисної документації тощо. Словом, дорогу потрібно привести до такого вигляду, щоби туди мали можливість заїжджати машини зі сміттям. Єдине, що на цю дорогу міській раді ще потрібно виробити право на постійне користування з тим, щоби можна було передати її на баланс комунального підприємства.

Ольга ТАРАСЕНКО

Газета "Бойківщина" №14,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 599 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.