Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Квітень » 17 » В РДА проведено нараду з питань реалізації програми «Спортивний майданчик»
17.04.2017 (07:56)

   В РДА проведено нараду з питань реалізації програми «Спортивний майданчик»

13 квітня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василя Поточного проведено нараду з питань будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка, по вулиці Молодіжна,68 та двох майданчиків із тренажерним обладнанням в селах Карпатське та Ластівка Турківського району, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

За підсумками роботи профільних комісій обласної ради були затверджені переліки громад, де будуть встановлені спортивні майданчики. За результатми засідання комісії 12 квітня, Турківщина цього року отримає кошти від обласної ради для будівництва спортивного футбольного майданчика зі штучним покриттям в місті Турка (1 млн 200 тис грн) та встановлення тренажерного майданчика в с. Ластівка (50 тис грн) і с.Карпатське (50 тис грн).

Реалізація цих проектів у районі дозволить створити сучасну спортивну інфраструктуру для розвитку масового спорту, додатково залучити до занять фізичною культурою та спортом молодь та збільшить забезпеченість населення спортивними спорудами.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 554 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.