Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Квітень » 20 » Мешканці Славути мерзнуть у холодних домівках
20.04.2017 (20:57)  

   Мешканці Славути мерзнуть у холодних домівках
Сьогодні, 20 квітня, на засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради першочергово було піднято питання про можливість поновлення опалення до багатоквартирних будинків.

Батьки скаржаться на те, що холодні класи в школах та групи в садках є причиною того, що діти стали масово хворіти. А тому громадськість звернулася через депутатів міської ради до керівництва міста з проханням відновити опалення.

Діти не відвідують дитячі садочки, а школярі пропускають навчання у школах через низьку температуру в закладах навчання, пише Славута.News.

Начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк повідомив, що бота котелень – складний технологічний процес, так як більшість діючих котлів високопотужні.

За його словами, завершення опалювального сезону, так само як і його старт, займає близько 4 діб, відтак технічно неможливо виключити опалення, а потім за один день його включити.

"Інша сторона проблеми – в кадрах, так як під час опалювального сезону на котельнях міста працювало 42 оператори, які одразу після завершення опального періоду, враховуючи властивості сезонної роботи, були звільнені згідно з чинним законодавством", - зазначив чиновник.

Начальник управління освіти Ельміра Перепелиця зазначила, що у тих навчальних закладах, де є автономні котельні, подачу тепла відновлено, а у решти закладів вносяться зміни до розкладу занять шляхом скорочення уроків та дозволено використовувати електро-зігрівальні прилади для підтримки температурного режиму.

Міський голова Василь Сидор підсумував, що на сьогоднішній день заяв від споживачів про продовження надання послуги з централізованого опалення до виконавчого комітету не надходило. Крім того, субсидіювання споживачів у разі поновлення централізованого опалення буде проводитися по літньому періоду, тож знову платіжки за тепло ляжуть на плечі славутчан. До питання доцільності поновлення опалення потрібно підходити виважено, тим більше, що з початком тижня прогнозують потепління. Управлінню освіти та управлінню культури виконавчого комітету було доручено спільно з батьківським комітетом вжити заходів щодо забезпечення температурного режиму та нормального процесу навчання. У разі необхідності переносити заняття на інший час, скорочувати їх тривалість тощо.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 369 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (21.04.2017 07:35)
«…згідно з чинним законодавством…»

Той йолоп, котрий створював таке законодавство, точно не мерзне зі своєї родиною.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.