Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Квітень » 21 » Перевідкриття вітаміну D, як вітаміну здоров’я
21.04.2017 (21:06)  

   Перевідкриття вітаміну D, як вітаміну здоров’я
У суспільстві вже давно сформувалося уявлення про дефіцит вітаміну D як про щось неважливе, не варте уваги й пов’язане винятково з педіатрією. У більшості населення України цей вітамін, а точніше його недостатній рівень в організмі, асоціюється з профілактикою рахіту у дітей.

Мовляв, це проблема, яка залишилася у дитинстві і не потребує такої прискіпливої уваги у дорослому житті, адже достатньо годину на день побути на сонці та повноцінно харчуватися, щоб шкіра синтезувала достатню кількість цього вітаміну. Утім, реальність зовсім інша.

У 21 столітті з розвитком науки відбулося переосмислення та фактичне перевідкриття вітаміну D, його ролі та властивостей. Дослідження показали, що вітамін D – це більше, ніж вітамін, за участі якого відбуваються численні процеси в організмі людини. Його дефіцит є не лише причиною захворювань, а й сприяє їх швидкому розвитку.

Під час прес-бранчу, який відбудеться у понеділок, 24 квітня, о 15:00 год. у кафе здорового харчування «Смаколик», що у Львові на вул. Михальчука, 5, на Вас чекають виступи кваліфікованих спікерів про широкий спектр властивостей вітаміну D, сучасний погляд на проблему дефіциту вітаміну D та світовий досвід; лекції про здорове харчування та здоровий спосіб життя, проблеми через дефіцит вітаміну D; ексклюзивне фуршетне меню із неординарною подачею у закладі здорового харчування; неформальне спілкування та додаткові інтерв’ю.

СПІКЕРИ: Пирогова Віра Іванівна, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького; Ярополк Пшик, керівник клініки фізичної реабілітації «Інново»; Юлія Нікітіна, старший тренер фітнес центру «ПЛЯЖ» та Катря Чуквінська, тренер з йоги.

За додатковою інформацією та щодо питань акредитації звертайтесь за телефоном: 0663753866, Сергій.

Настав час Dіяти

Ми знаходимося у полоні стереотипів, один з яких становить загрозу для здоров’я кожного українця. Ідеться про вітамін D та вплив його дефіциту на організм людини.

Вітчизняні дослідження виявили, що тільки 4,6% населення України має нормальний показник вітаміну D. Решта мають його дефіцит, а значить, перебувають у зоні ризику розвитку серйозних захворювань.

Зокрема, статистика щодо загроз, які становить дефіцит вітаміну D, така: 95% українців страждають на дефіцит вітаміну D; 73% вагітних та лактуючих жінок на фоні прийому мультивітамінних комплексів мають D-вітамінний дефіцит; 88,9% пацієнтів з алергічними захворюваннями мають дефіцит вітаміну D; 53,3% дітей, хворих на бронхіальну астму, страждають на дефіцит вітаміну D; у 4 рази менше шансів на успішне штучне запліднення у жінок з дефіцитом вітаміну D; 10-15% кальцію з їжі засвоюються в організмі без вітаміну D; дефіцит вітаміну D може призводити до ожиріння; люди з дефіцитом вітаміну D більше схильні страждати від депресії, особливо в осінньо-зимовий період; на 46% збільшується вірогідність виникнення агресивних форм раку простати за дефіциту вітаміну D; дефіцит вітаміну D є основним з факторів прогресування цукрового діабету 1 та 2 типу; дефіцит вітаміну D – головна причина виникнення рахіту у малюків до трьох років.

Наслідком дефіциту вітаміну D можуть бути такі захворювання: рахіт, дерматити, ослаблення імунітету, сповільнення розумового розвитку, алергічні реакції, гальмування статевого дозрівання, ожиріння, цукровий діабет, остеомаляція, м’язова дистрофія, остеопороз, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, ГРВІ, високий артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, автоімунні захворювання і навіть онкологічні (рак).

Альтернативою сонцю та їжі може бути тільки медикаментозна корекція рівня вітаміну D: для дітей – водний розчин, для дорослих — капсули.

Матеріал створено на основі даних Енциклопедії Вітаміну D3 (www.vitamind.com.ua).

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 505 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (22.04.2017 07:35)
Настав час Dіяти, тобто купувати дітям водний розчин, а старим – капсули. Чергова байка про вітаміни. Запитайте дев’яностолітніх людей, які вітаміни вони їли, щоб дожити до таких років. Проста їжа, помірна праця, правильний відпочинок, відповідне мислення, психіка… ось і всі вітаміни, які відповідно до життя вироблялися самим організмом. Хто живе інакше, той ковтає різноманітні капсули і в 60-ть років ледве ноги пересуває по хаті, а ще цей спадок передає і дітям. Природу не обдуриш.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.