Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Квітень » 21 » Олександр Лабецький: «ДОРОГУ БОРИНЯ-МОХНАТЕ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ»
21.04.2017 (22:43)

   Олександр Лабецький: «ДОРОГУ БОРИНЯ-МОХНАТЕ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ»

На території Львівської області вже розпочато ремонтні роботи на десяти напрямках - про це у понеділок, 10 квітня, на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Зокрема, за його словами, це такі магістральні напрямки як Львів-Кам’янка-Бузька, Львів-Тернопіль, Львів-Самбір, Львів-Пустомити, Миколаїв-Городок, а також дорога Бориня-Мохнате.

Редакція газети попросила прокоментувати цю ситуацію голову райдержадміністрації Олександра Лабецького.

- Чи є достатньо коштів на ремонт дороги?

- Дорога Бориня-Мохнате - єдина дорога районного значення, яка буде відремонтована в Львівській області цього року. Всі інші - це дороги міжобласного сполучення і тільки деякі - міжрайонного сполучення! Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті за програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» на 2017 рік, на капітальний ремонт автомобільної дороги Бориня-Мохнате виділено 68,829 млн. грн.

- А чому роботи проводять не з Борині, а з Мохнатого?

- Минулого року, на зустрічах з громадами сіл Матків, Мохнате і Красне, я пообіцяв жителям цих сіл докласти всіх зусиль для ремонту дороги з Мохнатого і сказав: «Розумію Вашу боязнь про те, що буде зроблена частина дороги від Борині, а до Мохнатого може вже не вистачити коштів. У вас і так погане сполучення з райцентром, а так взагалі його не буде. Тому дорогу ми почнемо ремонтувати з Мохнатого, щоб ви зрозуміли серйозність наших намірів, як обласної, так і районної влади, допомогти вам і дати розвиток всім навколишнім селам”.

- Хто проводить роботи і що вже зроблено?

- У даний час на дорозі працюють декілька бригад і кілька десятків одиниць техніки. Роботи проводить підрядна організація «Автомагістраль-Південь» та субпідрядна організація ТзОВ «Балтом Україна». Вже проведено фрезування від Мохнатого до Верхнього Висоцького. Окрема бригада працює над облаштуванням бетонної основи в селі Матків. На цій перефрезованій ділянці додають щебінь, пісок і цемент, обробляють все спеціальною емульсією. Після такої надійної основи, яка має вистоятися не менше двох тижнів, буде покладено 2 шари асфальту.

Згідно технології, по новозбудованій основі протягом 2-х тижнів потрібно обмежити рух важковагового транспорту, тоннажністю більше 10 тонн. Важливим є контроль громади за якістю проведення ремонту. Райдержадміністрацією постійно проводиться контроль з виїздом на місця ремонту. Закликаємо всіх жителів району які помітили на дорозі Бориня-Мохнате вантажні автомобілі, одразу телефонувати в поліцію -«102», на Гарячу лінію ОДА -»112", або до керівництва адміністрації, щоб ми вчасно реагували й суворо карали порушників. Ми всі разом маємо дбати про якість при будівництві нової дороги, бо від цього залежить, наскільки довго вона прослужить нам і нашим нащадкам.

У квітні 2017 року сільські громади всього Турківського району а насамперед громади сіл, що розташовані поруч дороги Бориня - Мохнате, відгукнулися на заклик керівництва райдержадміністрації й активно вирубують дерева й кущі обабіч доріг, прибирають узбіччя.

Нам треба гордитися і дякувати всім, хто долучився та доклав усіх зусиль до лобіювання виділення фінансування на ремонт потрібної всім дороги.

Розмовляв Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №15,2017


Олександр Лабецький розповів , що зараз на ділянці працює субпідрядчик ТзОВ «Балтом Україна» , який має перефрезувати й зробити бетонну основу. Після цього силами генпідрядчика ТзОВ «Автомагістраль-Південь» буде укладено два шари асфальту.

- Підрядники працюють без вихідних (окрім Великодніх свят , звичайно), навіть на Вербну Неділю і Благовіщення - працювали! Темпи дуже добрі, в нас ще сніг падає, а ми вже в горах дорогу ремонтуємо. Люди дивуються, що ми так швидко роботи розпочали! - повідомив Олександр Лабецький.

На моє запитання чи встигнуть завершити всі роботи до фестин , голова РДА висловив впевненість в тому що підрядник встигне укласти бетонну основу на всій ділянці. Щодо укладання двох шарів асфальту , з такими темпами можна встигнути лише при дуже сприятливих погодних умовах. Зрозуміло , що при виконанні такого відповідального етапу необхідно в ипершу чергу зважати на якість виконання робіт та суворе дотримання технології. Загалом до фестин дорога має бути проїзною.

Василь Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1185 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.