Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Квітень » 24 » Не потрібно боятися референдумів, - Михайло Цимбалюк
24.04.2017 (19:44)  

PR   Не потрібно боятися референдумів, - Михайло Цимбалюк
Єдиним джерелом влади в Україні є народ! Цей непорушний постулат Конституції України повинен діяти завжди й усюди, в усіх випадках й у всіх вчинках тих, кому народ делегував право керувати державою.

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук очільник "Батьківщини" Львівщини Михайло Цимбалюк.

Так вже історично склалося, зауважує політик, що за 25 років незалежності нашої країни українська влада не надто часто зверталася до Громадян за порадою, ініціюючи референдуми.

"Єдине повноцінне опитування відбулося ще у 1991 році, коли українців запитали про Акт проголошення незалежності України. Наступні референдуми в нашій країні не мали адекватного продовження, а радше несли в собі негативний характер, бо найчастіше ініціювали плебісцит в Криму – про самостійність республіки, надання російській мові статусу державної на півострові…" - стверджує Михайло Цимбалюк.

На його думку, ситуація, коли влада не запитує у громадян про найпринциповіші для країни питання, - неправильна.

"Проведення референдумів – це адекватна світова практика, якої не треба боятися. Наприклад, лише в Нідерландах впродовж року відбувається кілька десятків опитувань громади. І це виправдано, адже жодна влада не має права вирішувати важливі питання розвитку країни без врахування громадської думки", - переконаний керівник обласної "Батьківщини".

Ще одним яскравим прикладом країни, де не бояться проводити референдуми, на переконання Цимбалюка, є Швейцарія – там за останні 150 років провели понад півтисячі опитувань громадян і це все в країні, де мешкає 7,5 мільйонів осіб.

"За ініціативи звичайних швейцарців проводили не лише референдуми щодо зміни Конституції, а й про збільшення податків для багатіїв, обмеження житлового будівництва на гірськолижних курортах тощо", - стверджує політик.

За його словами, нині в країні назріло нагальне питання щодо продажу сільськогосподарської землі. "Наприкінці минулого року ВО «Батьківщина» вдалося домогтися у влади продовження Мораторію на продаж землі, але згідно з Меморандумом України з Міжнародним валютним фондом цей мораторій має бути скасований ще цього року."

І, на жаль, як зауважує політик, все іде до того, що чинна влада таки скасовуватиме мораторій, адже на шальки терезів поставлено питання виділення чергового траншу кредиту від МВФ, а у такому випадку українці безповоротно втратять найбільше багатство – землю.

"А тому вже завтра «Батьківщина» передасть до Центральної виборчої комісії документи щодо ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму. Зараз надзвичайно важливо, щоб нинішня влада не почала вставляти палки нам в колеса, оскільки, переконаний, що результат опитування буде їм не НА руку…" - резюмував Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 596 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (25.04.2017 08:04)
«…ситуація, коли влада не запитує у громадян про найпринциповіші для країни питання, - неправильна».

Не просто неправильна, а прямо злочинна. «Хто ви такі? Мені вас нетреба! Я обійдуся без вас!...», такі і подібні їм заяви звучать з вуст тих, хто доривається до влади. Це ознака того, що до влади, за допомогою громади, прийшли люди, котрі будуть паразитувати на тілі громади. Це ознака гнилої моралі і низького інтелекту. «Бог прославляється в раді святих..» Пс.88.8. Тільки колективний розум, вкорінений в Істині, може позитивно вирішувати важливі питання. Той хто дерзає на самодіяльність, на скриті діла, попадає ногою в хитро розставлені тенета, заплутується і опиняється в клітці. Відсутність референдумів, соборів, віче… – ознака загниваючого суспільства. Згадую недавні часи, коли кандидати на трон, билися в груди і клялися у всьому радитися з громадою. Пройшов короткий час і вже носії корон оточили себе кількома радниками-пройдисвітами, плюнувши на громаду, почали за її спиною свої чорні справи. Маска месії спала і всі відразу побачили пику з ротом від вуха до вуха, ненаситним горлом, а на голові зрослися роги у вигляді німбу. Ось так пізнаються люди. Як каже народна мудрість: «Хочеш пізнати людину – дай їй владу і гроші».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.