Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Квітень » 29 » ЛОПУШАНКА-МИХНОВЕЦЬ -НАЙРЕАЛЬНІШИЙ ВАРІАНТ МИТНОГО ПЕРЕХОДУ
29.04.2017 (11:31)

   ЛОПУШАНКА-МИХНОВЕЦЬ -НАЙРЕАЛЬНІШИЙ ВАРІАНТ МИТНОГО ПЕРЕХОДУ

Одним з першочергових і надзвичайно актуальним завданням у роботі депутата Верховної Ради України Андрія Лопушанського є відкриття митного переходу в межах Турківського району з Республікою Польща. Треба сказати, що ця тема обговорюється уже більше 20 років, але все не знаходить логічного завершення. Днями, з ініціативи Андрія Ярославовича, його помічник Іван Грись організував чергову виїзну нараду, за участі представників райдержадміністрації, голів Хащівської та Лімнянської сільських рад, проектантів та представників Польщі. Польська сторона уже вкотре заявила, що найприйнятнішим варіантом для облаштування митного переходу може бути Лопушанка-Михновець. Щодо раніше обговорюваного Боберка-Журавин, то тут, як зазначили сусіди, екологи просто не дозволять це зробити, адже з польського боку там знаходиться екологічний парк, через який категорично заборонено рух транспорту.

На думку учасників наради, якщо б зараз сконцентрувати всі зусилля на пункт пропуску Лопушанка-Михновець, то десь у 2020 році він міг би запрацювати. До того ж, в цьому контексті є надзвичайно актуальними два проекти з будівництва доріг: Дністрик (Старосамбірський район) - Лімна та Боберка- Жукотин. Є надія, що заявки на будівництво цих доріг буде відібрано для подальшої роботи, вартість кожної дороги - 1 млн. 200 євро.

Обмінюючись думками, перший заступник голови РДА Микола Яворський висловив надію, що нарешті на найвищому рівні буде прийнято правильне рішення й накінець мрія жителів Турківського району ( як часто жартують, мати своє вікно в Європу) стане реальністю.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №16,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 940 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.